ل

تعبیر خواب ل

محل درخواست تعبیر خواب کلمات با حرف ل

مقدمه

در صورتی که کلمه کلیدی تعبیر مورد نظر شما با حرف ل شروع می شود، آن را در بخش دیدگاه ها زیر همین پست مطرح کنید تا به رایگان تعبیر شود.

برای تعبیر خواب اختصاصی و رایگان، لطفا به موارد زیر دقت فرمایید:

  1. لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
  2. لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
  3. گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
  4. حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
  5. تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد. در صورتی که تمایلی به نمایش تعبیر شما برای عموم وجود ندارد،حتما در درخواست خود، متذکر شوید.
  6. ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
  7. تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
  8. شما می توانید با کلیک بر اینجا، از پیج اینستاگرام ما هم(tabirenab) برای دریافت تعبیر خواب های خود استفاده کنید.
  9. در صورتی که علاوه بر تعبیر، به مشاوره برای رویایی که دیده اید نیاز دارید، در اینستاگرام اطلاع دهید.

کلماتی که با ل شروع می شوند و تاکنون در سایت در پست های جداگانه تعبیر شده اند،‌به طور خودکار همین جا لینک می شوند:

 

تعبیرهای مشابه
مشاهده بیشتر
اشتراک در
اطلاع از
guest

93 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سارا
سارا
میهمان
30 تیر 1401 8:17 ق.ظ

سلام خواب دیدم به خانه پدرم همراه بامادرمرحومم رفتم درخانه پدرم 2عددقالی زیبا بودودو دستگاه ضبط وباندهای بزرگ وپدرم گفت بلندشوبرایم غذایی درست کن وبعدازچنددقیقه که اونبودش مادرمرحومم گفت گوشت بپز ویکی یه ذره گوشت پخته بخوریم تعبیرش چیست

احساس در زمان رویا؟
خوب
وضعیت اشتغال ذهنی؟
مشغول
زمان مشاهده رویا؟
شب
وضعیت تأهل
متاهل
انتخاب مُعبّر:
خانم سیده هاشمی, خانم سهیلا مُبصّری, خانم فاطمه امینیان, خانم میر مطهر, خانم مریم مشایخی
كارشناس تعبیر خواب، مبصری
پاسخ به  سارا
30 تیر 1401 3:15 ب.ظ

سلام علیکم
درود خدابرشما،
خوابتان خیراست ان شاءالله.
رویای خانه نشانه امنیت وارامش است، خانه جان پناه است ، وطبیعتاخانه پدری برای فردبیشترین امنیت وارامش رابه همراه دارد ، 
 امام صادق (ع) تعبیر فرش را به عزت و جاه ، مقام بزرگی، رسیدن به یک رتبه و مرتبه بالا ،مال و دارایی، عمر طولانی داشتن ،مورد تحسین قرار گرفتن به اندازه فرش دانسته اند .
قرآن نیز فرموده : وفرش مرفوعة:و فرش‌هایى عالى و روى هم گسترده، یا همسرانى والا قدر در اخلاق و جمال‌ بیان کرده است . همچنین : فرش در معنای گستردن در این آیه است: «وَالْأَرْضَ فَرَشْنَاهَا فَنِعْمَ الْمَاهِدُونَ»؛ زمین را گستردیم، که ما نیکو آماده سازان باشیم
 وان شاءالله مادرشما ازجایگاه خوبی درعالم برزخ برخوردارند، فرش زینت بخش هر خانه ای است،
وشما باتوجه به وسعت فرش ازنعمات بیشتری برخوردار خواهید شد، تغییر وتحولی مثبت در زندگی شما رخ خواهدداد، که عزت وجاه ومقام بزرگی ومال ودارایی برای شما به ارمغان خواهداورد.
درمورد رویای گوشت ،
“خدواند متعال در قرآن کریم می فرماید:
فـَکـلوا مـِمـّا رزقـکـم الله حـلالا طـیـّبـا و اشـکروا نعمت الله ان کنتم ایّاه ( نحل ۱۱۴)
پس ، از آنچه خدا روزیتان کرده است ، حلال و پاکیزه بخورید و شکر نعمت خدا را بجا آورید اگر او را می پرستید.
والانـعـام خـلقـهـا لکـم … و مـنـها تاءکلون (نحل : ۵)؛ (خداوند) چهارپایان را برای شما آفرید… و از گوشت آنها می خورید.
 رسول خدا(صل الله علیه و آله و سلم) می فرمایند:
خیر الادام فی الدنیا و الاخره اللحم
بهترین خوراکی در دنیا و آخـرت گـوشـت است .
چرا که گوشت موجب روئیدن گوشت بر بدن ، توانمندی ، قدرت بـخـشیدن به بینایی و شنوایی و… می شود.
 به امید خداروزی حلال و قابل ملاحظه ایی به دستتان میرسد و باعث قدرت و گشایش در زندگیتان می شود.
درایات مختلفی به چهارپایان وگوشتهای حلال انها اشاره شده است . که خداوند منان فرمودند: ازگوشتهای حلال تناول کنید واز پلیدیهای بتها اجتناب نمایید.
ان شاءالله این رویا بیانگر رزق وروزی مادی ومعنوی است که سبب تغییر جایگاه شما خواهدشد، 
توصیه می شود
برای مادر مرحومتان صدقه داده، واستغفارنمایید ،انفاق وخیرات باعث گشایش امور ورفع سختیهاست ،و همه ازان بهرمند خواهندشد ،مسافران الهی نیازمند احسان ماهستندانها رافراموش نکنید ودراین سفر انها رایاری نمایید، دعای خیر مادر بدرقه راهتان ،روح مادرعزیز غریق رحمت واسعه الهی،
چون خورشید گرمابخش زندگی عزیزانتان باشید
یاعلی https://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/1f33a.svg 
مبصّری
 

 .

سارا
سارا
میهمان
21 شهریور 1401 8:31 ق.ظ

سلام دیدم خواب مادرمرحومم، ازخانه پسرش یک بسته گوشت چرخ کرده وتعدادی نان لواش باخود برد ودرخواب به مادرم گفتم نبر آنها میفهمند که تواینها رابردی اوگفت نه برای اینکه مراراضی کند گفت زن داداشت خبرداردومن هم کاسه ای از تُرشَک که دریخچال برادرم داشتندمُشتی برای خودم آوردم تعبیرش چیست ممنون

احساس در زمان رویا؟
خوب
وضعیت اشتغال ذهنی؟
مشغول
زمان مشاهده رویا؟
شب
وضعیت تأهل
متاهل
انتخاب مُعبّر:
خانم فاطمه امینیان
کارشناس تعبیر خواب فاطمه امینیان
پاسخ به  سارا
22 شهریور 1401 11:33 ب.ظ

سلام علیکم عزاداریها قبول

تعبیر :

ان شاالله خیر است .

یکی از کارکردهای خواب هشدار و بشارت نسبت به موضوع خواب می باشد . پس از فوت پدر و مادر بهترین خدمتی که فرزند در مورد آنها می تواند انجام دهد این است که اگر حق واجبی بر گردن آنها است آن را از طرف آنها ادا نماید ، مانند بدهکاری به مردم و یا حج واجبی که بر عهده آنها بوده و یا نماز و روزه ای که از آنها فوت شده و یا به هر دلیلی بر ذمه آنها باقی مانده است . اگر حقی بر گردن آنها نبود و از این نظر اطمینان حاصل شد نوبت به انجام خیرات و مبرات به نیت آنها میرسد ؛ قرائت قرآن و هدیه کردن ثواب آن به روح والدین و نیز انفاق و کمک به مستمندان و کمک در هر راه خیر به نیت آنها و حاضر شدن کنار قبر آنها و خواندن فاتحه از اموری است که بر طبق روایات فراوان به حال آنها بسیار سودمند است .

علاوه بر این اعمالى که براى او انجام مى دهند نتایج و ثمرات اعمال و کارهایى را نیز که خودش انجام داده بعد از مرگش به او مى رسد. مواد خوراکی که مادر به همراه برده است ،حاکی از مسئله فوق می باشد. مرحومه خواهان خیرات به هر صورتی بوده خصوصا اگر اموالی از ایشان باقیمانده ،صرف کارهای خیر نمایید.

امام صادق (ع) در بیان تعبیر گوشت فرمودند: تعبیر گوشت هر حیوان حلال گوشتی، مال حلال و هر حیوان حرام گوشتی مال حرام می‌باشد.

معمولا گوشت چرخکرده از جمله گوشت هایی است که غذاهای راحت تری آماده می شود .همچنین نان که برکت رزق و روزی است . ترشک هم مورد استفاده عادی مردم قرار نمیگیرد و بسته به نوع استفاده آن داشته و تعداد محدودی آن را می پسندند .

به این ترتیب احتمالاتی در نظر گرفته می شود :

اموات میتوانند از اوضاع و احوال خانواده خود مطلع شوند . این مسئله در روایات زیادی نقل شده است . خصوصا والدین به دیدار فرزندان ویابلعکس . و  از طریق رویا پیام هایشان را به ما برسانند.

در نتیجه مرحومه به این طریق درخواست خیرات داشته اند .

احتمال دیگر اینکه : برادر در کار  ،تصمیم و امور مالی قدم گذاشته اند که مناسب نبوده و شاید ضرر کنند . به عبارتی شاید به نظر راحت باشد (مثل گوشت چرخکرده) ولی برکت لازم در رزق و روزی را ندارد . البته بستگی به شرایط و موقعیتی که دارند میتواند تغییر کند .

برداشتن نان توسط مرحوم نیز میتواند حاکی از برداشتن برکت از رزق است . وجود ترشک هم نشان از مناسب نبودن مالی برادر است . احتمال دارد که شما نیز در آن دخیل یا شراکتی داشته باشید. در واقع این رویا هشداری است درجهت بررسی و دقت در امور مالی .

احتمال دیگری هم وجود دارد که در نحوه استفاده از ارثیه و اموال مادر است . استفاده مناسب و خوبی از ارثیه نشده و مرحوم در صدد برداشتن آنهاست .

به هر حال باید در موارد فوق بررسی انجام شود . به نیت مرحوم صدقه وخیرات دهید .حتما از نظر اموال مادر ونوع تقسیم و یا استفاده بازنگری داشته باشید. اگر واجبی از ایشان فوت شده چه مالی و چه اعمال جبران شود . ان شاالله که مورد رحمت خداوند باشید .در پناه خداوند  

دکمه بازگشت به بالا
93
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x