مقاله تعبیر خواب قد بلند

مقاله

متن خواب و رویا

استادم را دیدم دو صورت دیدم که یکی استاد به جوانی بودند ومن میشناختمشون مثل جوانی که لباس سفید بلند پوشیده ولباسشون پوشیده بود وموهای که مشکی بود واراسته مثل عروسی خوشگل و ناز ودر عالم خواب یکی هم مثل سن الان که داشتند دیدم آن هم لباس سفید وفرق از وسط باز شده روسری سفید که بعضی وقتهای ایام شادی تن میکردندو مینداختن که که گفتم در عالم خواب این جوانی های خانم ابراهیم که ندیده بودم ودومین حالت ایشون خانم ابراهیمی خودش بود که میشناختم .
رفتم به خانم سلام کردم وخوابم را اول دیدم برایشان تعریف کردم که تعبیر کنند …گفتم خانم من خواب دیدم شما دستتون را گذاشتید رو قلبم برام سوره شورا رو خوندین که گفتید ربنا وربکم ….
وبا دست راستتون به قلبم گذاشتند و خوندیدلطفا تعبیر کنید اینا همه در خوابه که تعریف میکنم گفتند اشتباه میکنی خانم گفتند به من که قد شما به این بلندی من چه جوری می تونستم دستم رو قلب تو بذارم منم زانو زدم اومدم پایین دستشون را گرفتم و گذاشتم رو قلبم گفتم که خانم به خدا اینطوری بود زانو زدم وشما دستتون به قلبم رسید .
تو عالم خواب من قدم خیلی بلند بود و خانم مثلاً نصف کمر من بود که من برای که عرض ادب کنم بهشون زانو زدم تنم میلرزید مثل الان که دارم مینویسم واقعا تنم میلرزید با همان تن لرزه از خواب پا شدم و چون روز پنجشنبه بود براشون انفاق کردم . 🙏

 

تعبیر رویای شما 

سلام علیکم . ان شاء الله خیر است .

شما در رویا چهره ملکوتی و بهشتی استاد ابراهیمی را نیز مشاهده کردید . پیامبر(ص) درباره ی مردان و زنان بهشتی چنین فرموده است: « همه افرادی که به بهشت وارد می شوند، جوانی پایدار و همیشگی دارند و سنّ و سال آنان هم، سی تا سی وسه سال است. عنه صلى الله عليه و آله :مِن أحَبِّ ثِيابِكُم إلَى اللّهِ البَياضُ ، فصَلُّوا فيها و كَفِّنوا فيها مَوتاكُم . پيامبر خدا ص : از محبوبترين جامه هاى شما نزد خدا، جامه سفيد است. پس با جامه سفيد نماز بخوانيد و واموات را در جامه ای سفید بپوشانید . امام صادق ع میفرماید لباس سفید دال بر این است که دینش در مسیر درستی قرار دارد . الحمد لله استاد از پاکی و طهارت و قداستی ویژه برخوردارند و از نعمات بهشتی متنعمند ، که در رویا به شما نشان داده شد . یکی از تعابیر قد بلند در خواب طولانی بودن عمر است . و شاید فرموده استاد که شما قدت بلند است و من دستم به آن نمیرسد ، دلالت براین دارد که فعلا امکان دست یابی حضوری و ملموس مثل سابق نیست ، دست ما از دنیا کوتاه است ، و شما با تواضع و خم شدن در مقابل تعالیم استاد و علاقه و اعتقادی که به راه وسلوک و منش ایشان دارید، تواضع خود را در مقابل باورها و راه ایشون به نمایش گذاشتید و این یک هدایتی از سوی اهل بیت است که شما لازم است به آنان رجوع کرده و در مقابل تعالیم الهی خم شوید ، تا از مهربانی ها و راهگشاییها بهره مند شوید ان شاء الله از دعاها و علوم ناب و سنتهای خیراستاد تبعیت می‌کنید و از روحشون مدد میگیرید. توصیه میشود صدقه داده و مسیر تبلیغی استاد را ادامه دهید و برای شادی روحشان در اعمال خیر ودعاهاتون شریکشان کنید .

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.