مقاله تعبیر خواب باغ گل

تعبیر خواب باغ گل
مقاله

مشاهده تعبیر خواب باغ گل

تعبیر خواب باغ گل چیست ؟

سلام وقتتون بخیر،نیمه شب خواب میدیدم دریک باغ گل بسیار زیبا هستم خیلی از گلها و درختانی که درباغ میدیدم و نمیدونستم چی هستن ولی فوق العاده زیبا وبه رنگ صورتی و سفید بودن،یک شاخه گل رز زرد بسیار زیبا دیدم و انگار اومده بودم تو این باغ برای یکی از اقوامی که فوت کردند گل بچینم و ببرم به مزارشون ولی از فرت زیبایی گلها دلم نیومد گلی از شاخه جدا کنم و توی خواب انگار متوجه شدم که این باغ واسه خود متوفی هست و از خواب پریدم،آیا این خواب تعبیری دارد؟

 خوشحال و سرشار از لذت از دیدن زیبایی          متاهل

 تعبیر خواب :

تعبیر خواب باغ گل خیر است ان شاالله  .

باغ محلی است با درختانی که عموما میوه هستند . باغ نعتمتی است که به دست انسان و با عنایت پرودگار درست می شود . وجود خاک مناسب ،نهال هایی خوب که باید به موقع کاشته شوند و باغبانی که وظیفه آبیاری و مراقبت را به عهده دارد و در نهایت عنایت خاصه خداوند سبب خواهد شد تا درختانی سرسبز ، پر میوه و محیطی روح افزا به وجود آید .

باغ نشان رشد و بالندگی است زیرا هر درخت آن فوایدی دارد . ممکن است درخت میوه داشته باشد و یا استفاده های دیگر . مهم اهمیت آن و کاربردی که از آن خواهد شد .

آرامشی که از این محیط به دست می آید بسیار آرام بخش است . گل ها هم به همین ترتیب ، ثمره تلاش کسی است که زحمات زیادی متحمل شده اند . در روایات باغ را به معلومات و علم فرد تعبیر کرده اند . 

امام صادق (ع) گل را : نشان از فرزند ، دوست و نامه دانسته اند . گل در فرهنگهای مختلف نشان از دوستی و محبت و به ثمر رسیدن است .

به این ترتیب :

به نظر میرسد ، متوفای مورد نظر فرزندانی صالح و با ایمان داشته که لذت هم صحبتی آنها هم زیباست .

در دو حالت دقت داشته باشید :

اگر متوفا را می شناسید ، ممکن است امر خیری بین خانواده شما و فرزندان شان انجام شود ، فرزندان شما و یا خواهر و برادرتان و لذت این رابطه فرح بخش خواهد بود . گلهای صورتی زیبا نشان از دختری دارد که میتواند با خانواده شما مرتبط شود که البته پدرشان فوت کرده اند .

فرزندان صالح باقیات و صالحاتی هستند که می توانند برای والدین ثوابی کثیر داشته باشند . وصلت و یا ارتباط با این خانواده به مانند قدم زدن در باغ است .

البته ناگفته نماند که ممکن است تفاوت هایی در سلیقه ها وجود داشته باشدکه طبیعی است ولی اصل وجودی گلهای زیبا هستند که شما از بودن در آن لذت بردید .

در هر صورت باید منطقی و جوانب امر را در نظر بگیرید .

در پناه خداوند باشید .

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

2 نظر
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
2
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.