مقاله تعبیر خواب سوسک در خانه

تعبیر سوسک در خانه
مقاله

خواب سوسک در خانه:

تعبیر خواب سوسک در خواب چیه نوجوانی خواب دیده خانه شون پر از سوسکه حس بد زنده و مرده رنگ همین سوسکها خیلی چندش آور 😥

تعبیر خواب سوسک در خانه:

سوسکها از جمله حشرات موذی هستند که علاوه بر ایجاد آلودگی در محیط خصوصا در خانه و در بیشتر اوقات سبب اذیت و آزار انسانها خواهند شد.

به همین دلیل جزو حشرات مفید فایده در قرآن و روایات از آن نامی برده نشده است . و از طرفی در صورت ایجاد مزاحمت و اذیت برای انسانها حکم به از بین بردن آنها داده شده است .

خطرات احتمالی :

با توجه به موارد فوق نوجوان عزیز شما با افکاری مشوش  ذهنی در مسائلی نه چندان مناسب دارد که با احساس بدی  از دیدن آنها به وجود آمده حاکی از ناخوشایندی افکار و ناراحتی از وجود آنهاست .

احتمال دیگر اینکه نوجوان شما درگیر دوستانی است که مناسبتی با خانواده و خصوصیات رفتاری ایشان نداشته و در صورت ادامه پیدا کردن موجب اذیت و آزار و آلودگی های مادی و یا معنوی خواند شد .

البته نباید از فضای مجازی نیز غافل شوید . فضای مجازی و شبکه های اجتماعی از جمله دوستان مجازی هستند که تأثیربه سزایی می توانند داشته باشند .

توصیه :

خانواده این عزیز سعی کنند مشکلات و درگیری های فکری به وجود آمده را با آرامش و تدبر بررسی و رفع نمایند . در بسیاری از مواقع به راحتی قابل پیشگیری است .

درصورتی که از طرف دوستان و اطرافیانی که مناسبت رفتاری و یا … نداشته گرفتار شده است، خانواده توجه بیشتری داشته و رائی هم با آلودگی هایی که از جانب آنها به وجود آمده سعی در ترک دوستان و یا اطرافیانی با این خصوصیات نمایند .

به هر طریق ممکن باید از افکارو یا افراد دوست نما دوری کنند تا آلودگی های ذهنی و رفتاری نیز خنثی شود.

صدقه دادن و استغفار همواره خطرات احتمالی را دفع خواهد کرد. مشغولیات ذهنی مناسب ، ورزش و تغذیه سالم نیز بسیار تاثیراتی مفیدی خواهد داشت .

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.