جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب سوسک در خانه

تعبیر سوسک در خانه
مقاله

خواب سوسک در خانه:

تعبیر خواب سوسک در خواب چیه نوجوانی خواب دیده خانه شون پر از سوسکه حس بد زنده و مرده رنگ همین سوسکها خیلی چندش آور 😥

تعبیر خواب سوسک در خانه:

سوسکها از جمله حشرات موذی هستند که علاوه بر ایجاد آلودگی در محیط خصوصا در خانه و در بیشتر اوقات سبب اذیت و آزار انسانها خواهند شد.

به همین دلیل جزو حشرات مفید فایده در قرآن و روایات از آن نامی برده نشده است . و از طرفی در صورت ایجاد مزاحمت و اذیت برای انسانها حکم به از بین بردن آنها داده شده است .

خطرات احتمالی :

با توجه به موارد فوق نوجوان عزیز شما با افکاری مشوش  ذهنی در مسائلی نه چندان مناسب دارد که با احساس بدی  از دیدن آنها به وجود آمده حاکی از ناخوشایندی افکار و ناراحتی از وجود آنهاست .

احتمال دیگر اینکه نوجوان شما درگیر دوستانی است که مناسبتی با خانواده و خصوصیات رفتاری ایشان نداشته و در صورت ادامه پیدا کردن موجب اذیت و آزار و آلودگی های مادی و یا معنوی خواند شد .

البته نباید از فضای مجازی نیز غافل شوید . فضای مجازی و شبکه های اجتماعی از جمله دوستان مجازی هستند که تأثیربه سزایی می توانند داشته باشند .

توصیه :

خانواده این عزیز سعی کنند مشکلات و درگیری های فکری به وجود آمده را با آرامش و تدبر بررسی و رفع نمایند . در بسیاری از مواقع به راحتی قابل پیشگیری است .

درصورتی که از طرف دوستان و اطرافیانی که مناسبت رفتاری و یا … نداشته گرفتار شده است، خانواده توجه بیشتری داشته و رائی هم با آلودگی هایی که از جانب آنها به وجود آمده سعی در ترک دوستان و یا اطرافیانی با این خصوصیات نمایند .

به هر طریق ممکن باید از افکارو یا افراد دوست نما دوری کنند تا آلودگی های ذهنی و رفتاری نیز خنثی شود.

صدقه دادن و استغفار همواره خطرات احتمالی را دفع خواهد کرد. مشغولیات ذهنی مناسب ، ورزش و تغذیه سالم نیز بسیار تاثیراتی مفیدی خواهد داشت .

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.