جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دانلود اپلیکیشن تعبیر خواب ناب ویژه گوشی‌های اندرویدی

شما برای مشاهده سایت تعبیر خواب ناب، در صورتی که بیشتر از موبایل یا تبلت استفاده می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم اپلیکیشن سایت تعبیر خواب ناب را دانلود و نصب کنید تا سایت به صورت آسان و همیشگی در دسترس شما باشد. در این صورت لازم نیست برای ورود به سایت حتما از مرورگر گوشی استفاده کنید، نیازی به حفظ آدرس سایت ندارید و امکانات بیشتری را نیز در اختیار دارید.

کافی است هر گاه رؤیایی داشتید اپلیکیشن را باز کنید و به رایگان خواب خود را در سایت بپرسید. این اپلیکیشن به اطلاعات شخصی گوشی شما دسترسی ندارد.

سایت تعبیر خواب ناب کارشناسان متعدد، متخصص و بسیار حرفه‌ای از بهترین معبران خواب ایران را دارد که به رایگان خواب‌های شما را در سایت تعبیر می‌کنند. کافی است تعبیر خود را در سایت کامنت کنید. 

اما در صورتی که به دلیل کثرت درخواست‌های کاربران، پاسخ تعبیر خواب شما بیش از اندازه به طول انجامید یا خواستید مستقیما تعبیر خواب خود را از استاد طباطبایی(مدیریت سایت) بپرسید، از اپلیکیشن زیر استفاده کنید:

اپلیکیشن تعبیر خواب ناب، قابل استفاده برای تمامی گوشی‌هایی است که از سیستم عامل اندروید پشتیبانی می‌کنند. همچنین برای تبلت‌های اندرویدی نیز قابل استفاده است. 

خیر. اگر شما قبلا در سایت ثبت‌نام کرده و عضو شده‌اید، می‌توانید با همان نام کاربری و رمز عبور قبلی خود وارد اپلیکیشن شده و از امکانات آن استفاده نمایید. در صورتی هم که تا کنون در سایت عضو نشده‌اید، می‌توانید از طریق سایت یا اپلیکیشن در تعبیر خواب ناب عضو شده و تعبیر خواب‌های خود را سوال کنید. 

خیر. این اپلیکیشن فقط به منظور ارتباط مستقیم با مدیریت سایت و استاد طباطبایی طراحی شده است. برای مشاهده سایت، جستجو و مطالعه مقالات،  کامنت و طرح تعبیر در بخش نظرات و استفاده از کارشناسان سایت، اپ نسخۀ موبایلی سایت تعبیر خواب ناب را نصب کنید.

همچنین شما می‌توانید در  مرورگر خود آدرس سایت را وارد کنید(tabirenab.ir)،‌ سپس وارد پنل کاربری خود شوید و از امکاناتی که به شما اختصاص داده شده است، به رایگان استفاده نمایید.

بله. شما می‌توانید رویاهای خود را در این اپلیکیشن هم به صورت متنی سوال کنید و هم به صورت صوتی. در صورتی که بخواهید از قابلیت صوتی اپلیکیشن استفاده کنید، باید ابتدا دکمه میکروفون را لمس کنید. سپس اجازه استفاده از میکروفون و دسترسی لازم را به نرم افزار برای استفاده از گالری خود را بدهید. بعد می‌توانید صدای خود را ضبط کرده و ارسال کنید. 

حریم خصوصی شما برای ما اهمیت دارد. لذا اطلاعات شخصی شما در اختیار هیچ فرد یا نهادی قرار نمی‌گیرد. ما حداکثر تلاش ممکن در حد وسع خودمان را برای این امانت‌داری داریم. گرچه مقولۀ امنیت امری نسبی است و همیشه هکرها در کمین اطلاعات خصوصی افراد هستند و نمی‌توانیم تضمین صد در صد داشته باشیم.

خیر. ما فقط می‌توانیم اطلاعاتی را که خود شما در قالب متن، صوت یا فایل برای بیان تعبیر،  می‌فرستید ببینیم و  و به هیچ یک از اطلاعات شما در گوشی دسترسی نداریم. 

اگر شما یک بررسی گذرا در اپ استورها و فروشگاه‌های اپلیکیشن‌های اندرویدی داشته باشید، ملاحظه می‌کنید که روش کاری این نرم‌افزارها مشابه هم بوده و از یک بانک اطلاعاتی یا دیتابیس مشترک استفاده می‌کنند و تنها ظاهر گرافیکی و برخی از امکانات جانبی آن‌ها متفاوت است.

بدین صورت که برنامه‌نویسان این اپلیکیشن‌ها، از یک دیتابیسی که حاوی مجموعه‌ای از تعبیر خواب‌های ابن سیرین، آنلی بیتون،‌ یونگ، ابراهیم کرمانی، منوچهر مطیعی تهرانی، لیلا برایت و … هست، استفاده می‌کنند. بسیاری از تعبیرهایی که در این کتاب‌ها هست، از نظر علمی صحیح نیستند و نگرانی‌های بیهوده‌ای را برای مردم ایجاد کرده و از آنان سلب آرامش می‌کنند(آشنایی تخصصی با اشکالات این کتاب‌ها). 

اما در اپلیکیشن تعبیر خواب ناب، شما تعبیر خواب‌های خود را مستقیما از استاد طباطبایی می‌پرسید. همچنین می‌توانید با نسخه موبایلی سایت از تعبیرهای قرآنی و روایی کارشناسان سایت بهره‌مند شوید. 

این ویژگی سبب شده است تا اپلیکیشن‌های تعبیر خواب ناب، به عنوان بهترین اپلیکیشن‌های تعبیر خواب، بالاترین و اختصاصی‌ترین کارایی را برای شما داشته باشد. 

اپ‌های تعبیر خواب ناب به اذعان کاربران و نیز کارشناسان، از حیث محتوایی، در زمرۀ بهترین اپ‌های تعبیر خواب هستند. 

بله. شما می‌توانید هر زمانی که بخواهید به اپلیکیشن مراجعه کنید و تعبیر خواب‌هایی که قبلا پرسیده‌اید را مشاهده کنید. تعبیر خواب‌های شما حفظ می‌شود مگر این که به دلیل مشکلات فنی پیش‌بینی نشده، دسترسی به آن قطع گردد. بنا بر این اگر به خواب و تعبیرهای خود نیاز دارید، پیشنهاد می‌کنیم آن را در جای مطمئن‌تری ثبت نمایید. 

 

بله. در اپلیکیشن تعبیر خواب ناب، شما هییییچ محدودیتی ندارید و هر رویایی که قابلیت تعبیر داشته باشد، حتی اگر تعبیر آن در هیچ کتاب و اپلیکیشنی وجود نداشته باشد، می‌توانید مطرح کنید.

توضیح بیشتر: در اپلیکیشن‌های رایج تعبیر خواب، موضوعات و مدخل‌های محدودی در حد ۳۵۰۰ الی ۴۰۰۰ عنوان گنجانده شده است که از پیش آماده شده‌اند.

این اپلیکیشن‌ها چند مشکل اساسی دارند:

اشکال اول: اگر موضوع شما جزء این موارد نباشد، شما نمی‌توانید تعبیر خواب خود را به دست بیاورید. مثلا شما نمی‌توانید مفاهیم جدیدی مثل نام انواع خودروها، غذاها، رویدادهای جدید و … را در آن‌ها پیدا کنید. همچنین موضوعات معنوی در این اپلیکیشن‌ها وجود ندارد. به عنوان مثال در اپلیکیشنی که در گوشی خود دارید این کلمه‌ها را جستجو کنید: امام حسین، عاشورا،‌ حضرت فاطمه، نماز شب و … . چیزی پیدا کردید؟!

اشکال دوم: کلیدواژه‌های این اپلیکیشن‌ها، چون از یک دیتابیس مشترک استفاده می‌کنند، کلیدواژه‌های قدیمی است (مثال:‌ مَرکَب). این کلیدواژه‌ها معمولا به ذهن کسی که در جستجوی تعبیر است نمی‌رسد و در بسیاری از موارد حتی اگر تعبیر مزبور موجود هم باشد، دیریاب، یا نیافتنی است. 

اشکال سوم: به فرض این که شما کلیدواژه‌های رویای خود را پیدا کردید، آیا تخصص کافی دارید تا بتوانید شرح آن را با رویایی که دیده‌اید، تطبیق دهید؟ در اپلیکیشن‌های تعبیر خواب ناب، بهترین معبرین کشور در اختیار شما هستند تا تعبیر اختصاصی رویای خود را دریافت کنید. 

بنا بر این شما در اپلیکیشن‌های تعبیر خواب ناب، می‌توانید تعبیر همه خواب‌های خود را بدون دغدغه و مشکل، با ارتباط واقعی با معبرین خبره، به دست بیاورید. 

بررسی کنید، فیيــلتـر شکنتان خاموش باشد. در صورتی که از وی پــی ان یا برخی از دیگر انواع فـیلتر شکن استفاده می‌کنید، آن را قطع کنید، برنامه را ببندید و دوباره اجرا کنید.