دانلود اپلیکیشن تعبیر خواب ناب ویژه گوشی‌های اندرویدی

اپلیکیشن تعبیر خواب ناب، یک نرم‌افزار اندرویدی رایگان برای تعبیر خواب است که شما می‌توانید آن را در گوشی خود نصب کنید و به صورت زنده تعبیر خواب خود را از بهترین و برجسته‌ترین معبرین کشوری(فهرست معبرین) بپرسید. 

اپلیکیشن تعبیر خواب ناب، قابل استفاده برای تمامی گوشی‌هایی است که از سیستم عامل اندروید پشتیبانی می‌کنند.

خیر. اگر شما قبلا در سایت ثبت‌نام کرده و عضو شده‌اید، می‌توانید با همان نام کاربری و رمز عبور قبلی خود وارد اپلیکیشن شده و از امکانات آن استفاده نمایید. در صورتی هم که تا کنون در سایت عضو نشده‌اید، می‌توانید از طریق سایت یا اپلیکیشن در تعبیر خواب ناب عضو شده و تعبیر خواب‌های خود را سوال کنید. 

خیر. این اپلیکیشن فقط به منظور ارتباط با معبرین سایت و پرسش از آنان طراحی شده است. برای مشاهده امکانات سایت، جستجو در آن و مطالعه مقالات سایت، ابتدا در  مرورگر تلفن همراه خود آدرس سایت را وارد کنید(tabirenab.ir)،‌ سپس وارد پنل کاربری خود شوید و از امکاناتی که به شما اختصاص داده شده است، به رایگان استفاده نمایید.

 

بله. شما می‌توانید رویاهای خود را در این اپلیکیشن هم به صورت متنی سوال کنید و هم به صورت صوتی. در صورتی که بخواهید از قابلیت صوتی اپلیکیشن استفاده کنید، باید ابتدا دکمه میکروفون را لمس کنید. سپس اجازه استفاده از میکروفون و دسترسی لازم را به نرم افزار برای استفاده از گالری خود را بدهید. بعد می‌توانید صدای خود را ضبط کرده و ارسال کنید. 

به جز شما، معبری که خواب را برای شما تعبیر می‌کند و مدیریت پشتیبانی و تعبیر سایت، دیگران به متن یا صوت گفتگوی شما دسترسی ندارند. اطلاعات شما نزد سایت تعبیر خواب ناب، امانت است و حداکثر تلاش ممکن برای این امانت‌داری صورت می‌گیرد. 

خیر. ما فقط می‌توانیم اطلاعاتی را که خود شما در قالب متن، صوت یا فایل برای بیان تعبیر،  می‌فرستید ببینیم و  و به هیچ یک از اطلاعات شما در گوشی دسترسی نداریم. 

اگر شما یک بررسی گذرا در اپ استورها و فروشگاه‌های اپلیکیشن‌های اندرویدی داشته باشید، ملاحظه می‌کنید که روش کاری این نرم‌افزارها مشابه هم بوده و از یک بانک اطلاعاتی یا دیتابیس مشترک استفاده می‌کنند و تنها ظاهر گرافیکی و برخی از امکانات جانبی آن‌ها متفاوت است.

بدین صورت که برنامه‌نویسان این اپلیکیشن‌ها، از یک دیتابیسی که حاوی مجموعه‌ای از تعبیر خواب‌های ابن سیرین، آنلی بیتون،‌ یونگ، ابراهیم کرمانی، منوچهر مطیعی تهرانی، لیلا برایت و … هست، استفاده می‌کنند. بسیاری از تعبیرهایی که در این کتاب‌ها هست، از نظر علمی صحیح نیستند و نگرانی‌های بیهوده‌ای را برای مردم ایجاد کرده و از آنان سلب آرامش می‌کنند(آشنایی تخصصی با اشکالات این کتاب‌ها). 

اما در اپلیکیشن تعبیر خواب ناب، شما تعبیر خواب‌های خود را مستقیما از کارشناسان متخصص و معبرینی که در این حوزه تخصص ویژه دارند و از شخصیت‌های علمی و با تحصیلات عالی هستند، بپرسید. 

این ویژگی سبب شده است تا اپلیکیشن تعبیر خواب ناب، به عنوان بهترین اپلیکیشن تعبیر خواب، بالاترین و اختصاصی‌ترین کارایی را برای شما داشته باشد. 

بله. شما می‌توانید هر زمانی که بخواهید به اپلیکیشن مراجعه کنید و تعبیر خواب‌هایی که قبلا پرسیده‌اید را مشاهده کنید. 

ما تصمیمی بر حذف آرشیو تعبیرهای پرسیده شده نداریم. اگر چنین تصمیمی در آیندۀ دور به دلایل فنی مدنظر قرار گرفت، پیش از آن اطلاع‌رسانی می‌کنیم. 

بله. در اپلیکیشن تعبیر خواب ناب، شما هییییچ محدودیتی ندارید و هر رویایی که قابلیت تعبیر داشته باشد، حتی اگر تعبیر آن در هیچ کتاب و اپلیکیشنی وجود نداشته باشد، معبرین ما آن را برایتان تعبیر می‌کنند.

توضیح بیشتر: در اپلیکیشن‌های رایج تعبیر خواب، موضوعات و مدخل‌های محدودی در حد ۳۵۰۰ الی ۴۰۰۰ عنوان گنجانده شده است که از پیش آماده شده‌اند.

این اپلیکیشن‌ها چند مشکل اساسی دارند:

اشکال اول: اگر موضوع شما جزء این موارد نباشد، شما نمی‌توانید تعبیر خواب خود را به دست بیاورید. مثلا شما نمی‌توانید مفاهیم جدیدی مثل نام انواع خودروها، غذاها، رویدادهای جدید و … را در آن‌ها پیدا کنید. همچنین موضوعات معنوی در این اپلیکیشن‌ها وجود ندارد. به عنوان مثال در اپلیکیشنی که در گوشی خود دارید این کلمه‌ها را جستجو کنید: امام حسین، عاشورا،‌ حضرت فاطمه، نماز شب و … . چیزی پیدا کردید؟!

اشکال دوم: کلیدواژه‌های این اپلیکیشن‌ها، چون از یک دیتابیس مشترک استفاده می‌کنند، کلیدواژه‌های قدیمی است (مثال:‌ مَرکَب). این کلیدواژه‌ها معمولا به ذهن کسی که در جستجوی تعبیر است نمی‌رسد و در بسیاری از موارد حتی اگر تعبیر مزبور موجود هم باشد، دیریاب، یا نیافتنی است. 

اشکال سوم: به فرض این که شما کلیدواژه‌های رویای خود را پیدا کردید، آیا تخصص کافی دارید تا بتوانید شرح آن را با رویایی که دیده‌اید، تطبیق دهید؟ در اپلیکیشن تعبیر خواب ناب، بهترین معبرین کشور در اختیار شما هستند تا تعبیر اختصاصی رویای خود را دریافت کنید. 

بنا بر این شما در اپلیکیشن تعبیر خواب ناب، می‌توانید تعبیر همه خواب‌های خود را بدون دغدغه و مشکل، با ارتباط واقعی با معبرین خبره، به دست بیاورید.