عنوان پست:

تاریخ:

۷ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام خدا قوت خسته نباشید خواب دیدم آقایی که دوسش دارم سوار یک موتور هست و من هم انگار تو یه جعبه ای که جلوی موتور وصل نشستم اون آقا داره موتور رو تو یه حرکت دایره ای مانند میرونه و یه نسیم خیلی خنکی میخوره تو صورتم از جایی که میگذریم پر از دستشویی با درای سفید رنگ هست دستشویی ها هم تمیزن فقط روی در یکی از دستشویی ها رنگ زرد انگار ریختن یا ادرار نمیدونم

عنوان پست:

تاریخ:

۷ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام خدا قوت خواب دیدم کسی که دوسش دارم برام یه کادو خریده خودشو ندیدم فقط تو خواب فهمیدم اون کادو رو برام خریده یه جعبه جواهر بود شبیه جعبه دستبند یا گردنبند رنگ جعبه سبز بود رگه های سبز پر رنگ و کم رنگ مثل سبز سیدی یه جور سبزی که حالت معنوی داشت و جعبه تو یه پلاستیک کاملا سفید بود

عنوان پست:

تاریخ:

۷ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام وقتتون بخیر من خواب دیدم یک خانومی که از ائمه بودن داخل قصری بالای برج زندانی شده بودن نمی‌دونستم دقیقا کدوم یکی از ائمه هستن ، من ایشون رو از قصر و از دست یزیدیا نجات دادم و ایشون رو بردم داخل خونه ای و اونجا فهمیدم که اون خانوم باردار بوده و تا اون موقع هیچ کس نمیدونست که این خانوم بارداره بعد یزیدیا همون موقع رسیدن و میخواستن اون خانوم رو ببرن ک من مانع شدم و بعد یکی از یاران یزیدیا به بقیه افراد گفت که « شما جایی رو دیدی که در مورد امام حسن حرف بزنن!؟ یا نوشته باشن؟! پس باید به اینها کمک کنیم تا فرار کنن» بعد اونا شروع کردن به پریدن روی کاشی ها منم پریدم و بعد به اندازه دوتا کاشی باز شد و من و اون خانوم رفتیم داخل زمین و کاشی ها بسته شد .

عنوان پست:

تاریخ:

۷ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام علیکم روزتان به زیبایی اشکهای ریخته شده روضه

تعبیرخواب :

ان شاالله خیر است .


امام صادق عليه السلام : پيامبر خدا صلى الله عليه و آله فرمود: هرگاه باغى از باغهاى بهشت ديديد، در آن گردش كنيد. عرض شد: اى پيامبر خدا! باغ بهشت چيست؟ فرمود: مجالس مؤمنان .

امام باقر ع فرمودند: «خدا ببخشد بنده‌ای را که نام ما را زنده بدارد...».

 مرحوم آیت الله بهجت رضوان الله تعالی علیه می فرمودند: اشک را از عالم ملکوت می آورند و در مَشک چشم ها تقسیم می کنند..

اشک بر اهل بیت (ع) رزق آسمانی است.. ، روزی ای است که از آسمان تقسیم می شود..آن هم به دست ام الائمه حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها..

امام جعفر صادق علیه السلام فرموده اند: هر کس به اندازۀ بال پشه برای جدّ غریبم حسین علیه السلام اشک بریزد، خدا همه گناهانش را می بخشد و بهشت بر او واجب می شود..

امام صادق علیه السلام می گوید: هر کس این گونه گریه کند شبیه من است

 هرکس می خواهد شبیه امام جعفر صادق علیه السلام شود،طوری گریه کند که اشک از صورتش روی سینه اش بچکد.

قالَ الصّادقُ علیه السّلام: لِکُلّ شَیْئٍ ثَوابٌ اِلا الدَمْعَةٌ فینا..

 

امام صادق فرمودند: هر چیزى پاداش و مزدى دارد، مگر اشکى که براى ما ریخته شود(که چیزى با آن برابرى نمى کند و مُزد بى اندازه دارد..)

«إِنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ الَّذِینَ إِذَا ذُكِرَ اللّهُ وَجِلَتْ قُلُوبُهُمْ :  مؤمن این خصیصه را دارد که وقتی یادی از خدا می‌شود دلش می‌لرزد.» این علامت ایمان است. قلب انسان باید طوری باشد که در مقابل عظمتْ الهی احساس خودباختگی کند.

امام صادق (ع) خواب گریه کردن را این چنین تعبیر کرده است: «تعبیر اشک که از چشم بیاید بر سه وجه است: شادی و خرمی، غم و اندوه، نعمت.»

تعبیر :

مدرسه محل علم آموزی است و یکی از مکانهایی است که خیر و برکت دارد . حضور در روضه حضرت زهرا (س) نشان از ارادت قلبی شماست . اهل بیت (ع) خصوصا حضرت زهرا (س) واسطه فیض و خیری هستند که با متوسل شدن به ایشان ، گشایشی در کارها خواهد شد .

همانطور که در خواب مجلس روضه حضرت روزی تان شده بود ، ان شاالله در عالم واقع نیز رزق و روزی و برکت چه مادی و چه معنوی به واسطه توسل به ایشان روزی تان میشود . خصوصا اینکه صاحب مجلس به شما توجه خاصی داشتند !

گریه نشان از گذشتن از غم و ناراحتی است . نعمتی است که بعد از مسائل ناراحت کننده ان شاالله روزی می شود. اما در مورد دشمنی که فرموده اید ، در بسیاری از اوقات اختلاف سلیقه ها سبب میشود تا کدورت و ناراحتی به وجود آید . به این ترتیب در بسیاری از مواقع به وسیله راه حل های ساده قابلیت برطرف شدن را دارند .در بسیاری از مواقع هم می توان از مسائل گذر کرده و گذشت نمود .  

چادر از جمله پوشیدنی هایی است که ، به همسر و ایمان بنابر آیات قرآن تعبیر میشود . « هُنَّ لِبَاسٌ لَّكُمْ وَأَنتُمْ لِبَاسٌ لَّهُنَّ » همسران لباس یکدیگرند و تکمیل کننده هم . از طرفی ( لباس التقوی خیر لکم) بحث تقوا مطرح می شود .

رنگ سفید آن اشاره به پاکی و حیاست . چادر سفید با توجه به مجرد بودن شما نشان از همسری با تقواست که احتمالا دوست شما واسطه خیری است در این زمینه .

چشمان افراد ،گواهی است بر اسرار درون و حالات فرد ، چشمان شما نیز گواهی بر احساس و حالت روحی شما .

شاید دیگران درک کمتری از شرایط و حالت شما داشته باشند . احساس افراد نیز قابلیت تغییر دارد.

لذا توصیه می شود :

در صورت به وجود آمدن شرایط ازدواج جوانب را سنجیده و تصمیم درست ، منطقی داشته باشید .

برای انتخاب ایمان را در اولویت قرار دهید .

مجلس روضه ای که در آن به دانسته ها اضافه و تحولی ایجاد نماید ، دارای قدر و ارزش خاصی خواهد بود .

در پناه خداوند باشید .

عنوان پست:

تاریخ:

۷ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام علیکم خواب بسیار خوبی است. زیارت امامزادگان عبادت و سبب آمرزش گناهان و مغفرت الهی و استجابت دعاست و نشان از امنیت دارد زیارت پاکان آدمی را در مسیر پاکی قرار داده و باعث تقرب به خدا می شود قرآن می فرماید : فی بیوت اذن الله ان ترفع : سوره نور آیه ۳۶ حضرت معصومه بعد از حضرت زهرا تنها بانویی است که معصوم (امام رضا ) برای ایشان زیارتنامه گفته و بعد از حضرت زهرا تنها بانویی است که می تواند همه را شفاعت کند امام صادق می فرمایند : هرکس فاطمه معصومه را از روی معرفت در قم زیارت کند بهشت بر او واجب می شود امام رضا می فرمایند : من زار المعصومه بقم کمن زارنی: یعنی کسی که حضرت معصومه را در قم زیارت کند مرا زیارت کرده است شما در حقیقت به زیارت یک معصوم مشرف شده اید خصوصا که با خواندن نماز زیارت کار را کامل کردید یقیناً عمل خیری انجام داده اید که این توفیق نصیب شما شده است و یا در عالم واقع توفیق عملی را پیدا میکنید که اجرش مطابق این زیارت خوب شماست و خانم س در این مسیر یاری گر شما هستند ‌. تعبیر: انشاالله مورد عنایت خاصه حضرت معصومه قرار می‌گیرید و حاجتتان برآورده می شود زیارت انسان را رشد می‌دهد و از نظر معنوی ارتقا می بخشد برای نعمات مادی و معنوی شاکر خدا باشید که شکر نعمت نعمتت افزون کند در مسیر معرفت بیشتر اهل بیت تلاش کنید

عنوان پست:

تاریخ:

۷ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام علیکم دخترم رویای خوشمزه شما باطعم لواشک خیراست ان شاءالله. این رویا برای شما نویدبخش است ،  ان شاءالله پدرعزیزتان غریق رحمت واسعه الهی باشند روحشان شاد جوراب به پوشش تعبیر می شود . تعبیر پوشش برای زن همسر وشریک است ، اعم ازشریک ازدواج ،کاری،و... هُنَّ لِبَاسٞ لَّكُمۡ وَأَنتُمۡ لِبَاسٞ لَّهُنَّ آنان پوشش شمايند و شما پوشش آنان ،كنايه از آن كه بسيار به هم نزديكيد و بر جدايى صبر نتوانيد كرد. برای دخترمجرد ان شاءالله با توجه به دوجفت جوراب نشانگر خواستگارانی است باشرایط متفاوت، لباس سیاه حمل بر جایگاه حکمرانی ومقام  است،چرا که معمولا درفضای سیاسی از رنگ سیاه که ازاهمیت وکلاس خاصی برخورداراست استفاده می کنند ، چرا که یک جایگاه رسمی راتداعی می کند.  احتمالا جوراب مشکی بنابر احتمال اول: به همسری با خصوصیات یادشده اشاره دارد فردی با ابهت که درمیدان سیاست حرفی برای گفتن دارد. ولباس سفید ازنگاه قران وروایات رنگ مثبت است ورنگ لباس بهشتیان ، اگر چه جوراب کِرمی رنگ بوده که یک رنگ تلفیقی است ،واحتمالا این رنگ ترکیبی ازرنگ سفید ورنگ زرد است،زیرا رنگ کرم رنگ سفید است که تمایل به رنگ زرد دارد . و تعبیر رنگ کِرم هم نشانه دین پاک که درمسیر مستقیم قراردارد، فردی بشاش وسرزنده، واین رنگ به تقوای فرد اشاره دارد. تعبیر رویا  باتوجه به جفت بودن جوراب احتمالاتی راباید برای ان بیان نمود. احتمال اول: مشارکت درکار ،که می تواند اشاره به یک سرمایه گذاری ومعامله ویا هرنوع کاری که دران نیازبه مشارکت برای طرفین داشته باشد. وبطور کلی مشارکت درکسب وکار، ویازندگی احتمال دوم :  مشارکت وهمراهی در زمینه ازدواج است. مشارکتی مانا ، وسرمایه گذاری مادام العمر اگر انتخاب شما شایسته باشد ، مجرد هستید وهدیه دادن توسط میت به شما بسیارنیکوست ، رنگ سیاه احتمالا به خواستگاری با اُبهت که دارای جایگاه اجتماعی ویاسیاسی است اشاره دارد وتوصیه می شود باتوجه به نوع جوراب احتمالا درمورد نکات ارزشمند اخلاقی وایمانی فرد دقت بیشتری بفرمایید ودرانتخاب خواستگاری با این اوصاف توجه لازم رامبذول دارید. ورنگ کرم به خواستگاری متدین وسرزنده که ازتقوای لازم برخورداراست اشاره می کند. لواشک باتوجه به نوع میوه ان باید تعبیر شود ،لواشک شیرین وترش تعابیر متفاوتی دارند، اما درهرحال لواشک عصاره میوه است واحتمالا پدربهترین میوه را باتمام وجود خودبه شما هدیه کرده است که تعبیر خوبی دارد،  ان شاءالله درانتخاب گزینه صحیح با درایت تمام موفق وموئد باشید ،بهترین گزینش به منزله انتخاب بهترین همراه است، زندگی خوب ،پرنشاط،همراه با توکل بخداوند مهربان داشته باشید،

عنوان پست:

تاریخ:

۷ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام روز بخیر ونیکی دیشب خواب دیدم در جایی هستیم که منزل خودمون نبود بعد دخترم که ۱۸ساله ش هست در سن ۸سالگی میبینم بهش گفتم مامان جان برو من حواسم بهت هست منم الان میام دخترم که رفت نگاه کردم دیدم برف می باره کلی برف ریخت رو سرش وبا دست و پا زدن حجم برف بیشتر میشه به طرفش رفتم ویرای نجاتش تلاش کردم که با کمک چند نفر از دوستان دخترم رو بالا کشیدن ونجات دادن و دیگه برفی روی بدن وصورتش نبود و برف همچنان زیاد مبارید

عنوان پست:

تاریخ:

۷ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام من خواب دیدم تو یه روضه بودم که مدرسه گذاشته بود و یکی که از دشمنی داشتم اما نه در اون حد تو اون زمان خیلی تنفرم شدید بود بالاخره گذشت و روضه اگه اشتباه نکنم برای حضرت زهرا بود من کلی اشک ریختم صاحب روضه خیلی حواسش بهم بود و دوستم که بقلم بود اگر اشتباه نکنم یه چادر سفید برام اورپ یا خودش بهم داد بعد مراسمم هرکی منو میدید میگفت چشماشو چقدر گریه کرده انگار نه انگار که مراسم بودن

عنوان پست:

تاریخ:

۷ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

باسلام و عرض ادب بعد از نماز صبح خواب دیدم خاله ام برای من و دوتا از دخترخاله هام هدیه لباس خواب آورده برای هرکداممان دوتا لباس خواب اورده بود دخترخاله ام فاطمه یکساله ازدواج کرده و وحیده چند هفته دیگر عروسیشه لباس خوابمان بلوز و شلوار که بلوزش تا روی زانو بود لباس خواب من یکی زرشکی و یکی طوسی بود که تن زدم بلوزش بلند است

عنوان پست:

تاریخ:

۶ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام و رحمت خدا بر شما .  ان شاء الله خیر است.  حضور در مجلس ابا عبد الله ع در حقیقت حاضر شدن در حرم امن آن امام والا مقام است . در روایات است که :   -عزای امام حسین(ع) هر جا بر پا شود، آنجا قبه و بارگاه اوست.  -این مجالس محل نَظَر امام حسین(ع) است، زیرا آن جناب در عرش است و از آنجا به سوی سرزمین کربلا و زوّار و گریه‌‌کنندگان خود نظاره می‌‌کنند   آثار و برکات عزاداری حضرت بسیار زیاد است .  آمرزش گناهان  دستیابی به حسن عاقبت  ابقای اسلام و احیای تشیّع  استجابت دعا از جمله آن پاداش های بی‌کران است .  حضرت علي(ع) مي فرمايد: شيعه و پيروان ما در شادي و حزن ما شرکت دارند؛ امام صادق(ع) نيز فرمود: «شيعتنا جزء منا خلقوا من فضل طينتنا، يسوؤهم ما يسوءنا ما يسرهم ما يسرنا...؛ شيعيان ما پاره اي از خود ما بوده و از زيادي گل ما خلق شده اند، آنچه ما را بدحال يا خوشحال مي سازد، آنان را بدحال و خوشحال مي گرداند .» الحمد لله این رویا نمادی از ایمان و ارادت شما نسبت به اهل بیت ع و امام حسین ع میباشد.  از محبین امام ع هستید و ان شاء الله ازشیعیان آنان باشید . وارد در حریم امن حسینی ع شدید .آمرزش گناهانی نصییتان میشود و توفیق معرفت بیشتری را کسب میکنید . اگر حاجتی دارید به یاری امام ع برآورده به خیر شده و از ایمنی روحی بهره مند میشوید .‌ لباس سیاه شما و حزن و اندوهتان نمادی از هم رنگی و مشابهت با اهل بیت ع و امام زمان ع در شهادت جد غریبشان است و نشانه محبت و عشق شما به ساحت امام ع است .   امام باقر ع فرمودند : وقتی جدم امام حسین (علیه‌السلام) شهید شد، زنان بنی‌هاشم در عزای آن حضرت لباس سیاه پوشیدند و این لباس را در گرما و سرما تغییر نمی‌دادند.  گریه و حزن باعث اتصال قلبی شما ابا عبد الله ع و یارانشان شده و در زندگی توفیق این را پیدا میکنید که به دنبال این علاقه قلبی بیشتر، از سیره آنان بیش از پیش پیروی کنید .   امام رضا (ع) : هر کس مصایبی را که بر ما روا داشته اند به یاد آورد و بر آن بگرید، در قیامت همراه با ما خواهد بود. هرکس به یاد مصایب ما بگرید و دیگران را بگریاند در روزی که همه چشم‌ها گریان است، چشمان او گریان نخواهد بود.  هم چنین هر کس در جلسه‌ای بنشیند که در آن مجلس، امر ما برپا داشته می‌شود، در روزی که دل‌ها می‌میرد دل او زنده می‌شود.  امام باقر ع فرمودند: «خدا ببخشد بنده‌ای را که نام ما را زنده بدارد...» ان شاء‌الله در عالم واقع به عنایت امام حسین ع توفیق کاری معنوی در جهت یاری دین خدا را پیدا میکنید که احیای قلب شما و شادی و نشاط درونی را نیز به دنبال دارد . توصیه میشود  در جهت شناخت و معرفت امام ع و یاری امام زمان ع در علم و عمل کوشا باشید . ان شاء الله توفیق زیارتی نصیبتان میشود . برای قرب به اهل بیت ع و حوائج خود نذری کنید که در ایام عزاداری محرم و صفر خدمتی به این مجالس داشته باشید . در پناه خدا باشید

عنوان پست:

تاریخ:

۶ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام خسته نباشید من دیشب خواب میدیدم میخوایم کباب درست کنیم اما زغالمون کم بودو کباب درست نمیشد. بعد یکی از خانمای فامیل که چند ساله فوت شدن زغال قرمز بهم داد و کبابو درست کردم. ممنون میشم تعبیر بفرمایید

عنوان پست:

تاریخ:

۶ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام خدا و فرشته ها بر شما  آن شاءالله خیر است تعبیر خواب شلوار که در واقع لباس است، به تقوا بر می گردد. ( لباس تقوا ذلک خیر) لباس تقوا برای شما بهتر است تعبیر دیگر لباس یا شلوار به همسر بر می گردد( هن لباس لکم و انتم لباس لهن) ایشان برای شما پوشش معنوی هستند و شما هم برای ایشان پوشش معنوی هستید. دوست عزیز دیدن شلوار می تواند به تقوا و همسر برگردد. با توجه به مجرد بودن شما، احتمال می رود موردی برای ازدواج داشتید، که هنوز قطعی نیست یا در آستانه آن هستید. ولی با توجه به گم شدن شلوار، به نظر می رسد فعلا موضوع کم رنگ است. تعبیر خواب رنگ آبی دیدن رنگ آبى در خواب، متفاوت است . بسته به رنگ آبی، کم رنگ یا پر رنگ بودن است. آبی کم رنگ، مثلاً به رنگ آسمان بسیار خوب است و نشانه آرامش. ولی آبی پرنگ خوب نیست. حالا گم شدن شلوار که شما را ناراحت کرده، احتمالا به مورد ازدواج یا نامزدی یا ارتباطی برگردد که فعلا منتفی شده و اینکه به دنبالش بودید، احتمالا در عالم واقع منتفی می شود، ولی شما همچنان دنبال آن هستید که آن را پیدا کنید تا ازدواج سر بگیرد. آن شاء الله در شرایط بهتری مورد خوبی برای ازدواج پیش بیاید. بهتر است نگران نباشید و برخدا توکل کنید تا خدا بهترینها را برایتان برگزیند. احتمال دیگر رویای شما به تقوا بر می گردد. ممکن است امری که موجب ازدیاد تقوا و آرامش شما بوده در ظاهر گم می کنید، اما متوجه فقدان شده و دنبالش می گردید و میخواهید آن را برای زندگی و حیات معنوی خود احیاء کنید. چون وقتی انسان چیزی را از دست می دهد به ضرورت و اهمیت آن پی می برد.  در پناه خدا باشید یا علی

عنوان پست:

تاریخ:

۶ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام علیکم آن شاءالله خیر است نان از بهترین غذاها است که از قدیم غذای بشر بوده. عنه صلى الله عليه و آله :خَيرُ طَعامِكُمُ الخُبزُ . پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : نان ، بهترين خوراكىِ شماست . تعبیر خواب نان به روایت امام صادق : زندگانی و معیشت خوب و خوش، مال حلال،حکومت،خیر و برکت. دین مبین اسلام، سفارش بسیاری درباره نان کرده و اهمیت فوق العاده ای برای آن قائل شده است. رسول خدا (ص) می فرماید: «بارِکْ لَنا فِی الْخُبْزِ وَلا تَفَرَّقَ بَیْنَنا وَبَیْنَه؛ خدایا! به نان ما برکت بده و میان ما و آن جدایی میفکن.» همچنین می فرماید: «فَاِنَّ الْخُبْزَ مُبارَکٌ اَرْسَلَ اللَّهُ لَهُ السَّماءَ مِدْراراً وَلَهُ اَنْبَتَ اللَّهُ الْمَرْعَی وَبِهِ صَلَّیْتُمْ؛نان مبارک است. خدای بزرگ برای [به دست آمدن ] آن، آسمان را فرستاد که بسیار ببارد، و به خاطر نان زمین را رویاند. و به وسیله نان است که می توانید، نماز بخوانید.» امیر مؤمنان(ع) نیز می فرماید: «اَکْرِمُوا الْخُبْزَ فَاِنَّ اللَّهَ عَزَّ وَ جَلَّ اَنْزَلَ لَهُ بَرَکاتِ السَّماءِ وَاَخْرَجَ بَرَکاتِ الْاَرْضِ؛ نان را اکرام کنید. همانا خداوند عزیز و جلیل، برای آن، برکات آسمان را نازل کرد و برکات زمین را خارج نمود.» شما در جاده ای بودید، که جاده در خواب مسیر زندگی را نشان می دهد. امام صادق (ع) دیدن راه رفتن در راه را نشان از میزان تلاش بیننده برای رسیدن به اهداف خود تعبیر کرده است. امام صادق ع : دیدن جاده در خواب دنیا، فراغت و شادی، کار نیک و خیر و برکت و آسایش و راحتی است. اینکه در جاده بودید، یعنی در مسیر زندگی سعی و تلاش می کنید و نتیجه خوبی هم عایدتان می شود. انسان برای رسیدن به اهدافش در زندگی ناگزیر به تلاش و کوشش است و قطعا هر چه بیشتر و هدفمندتر کار کند به نتیجه بهتری می رسد. دیدن نان به عنوان برکت خدا، نشا ن دهنده کسب و کار حلال و پر منفعت است. احتمالا شما و برادر دوستتان کار یا تجارت، یا معامله ای را با هم شروع می کنید؛ که بسیار پر منفعت است. به هر دوی شما سود سرشار و حلال می رسد. احتمال دیگر، بحث ازدواج است و روزی معنوی خوبی شما و ایشان از حیث ایمانی و عبادت پروردگار کسب می کنید.

عنوان پست:

تاریخ:

۶ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام امروز خواب دیدم پدرم که فوت کردت یک جفت جوراب مشکی پارازین و یک جفت جوراب کرم پارازین بهم داد به علاوه یه لواشک بزرگ هم بهم داد که داشتم پوسته اش رو جدا میکردم که بخورم که از خواب بیدار شدم

عنوان پست:

تاریخ:

۶ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام بنده در خواب دیدم که کنار ضریح حضرت معصومه سلام الله علیه نماز زیارت می‌خوندم و اونجا شلوغ بود از نظر جمعیت، که با صدای اذان صبح از خواب بیدار شدم. میخواستم ببینم تعبیر خواب چیه؟

عنوان پست:

تاریخ:

۶ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

با عرض سلام و عرض ادب ببخشید من دقیق زمان خوابن یادم نمیاد ولی فکر میکنم بعد از نماز صبح بود خواب دیدم که محرم بود همه مراسم عزاداری امام حسین (ع)برگزار بود منم چند جا توی اون مراسم با حالت ناراحتی و لباس مشکی‌ نشسته بودم و عزاداری میکردم به نظرتون تعبیرش چی هست؟؟

عنوان پست:

تاریخ:

۶ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

با عرض سلام ببخشید من بعد از نماز صبح خواب دیدم با آیت الله رئیسی دیداری داشتم اینکه صبح بود به من اجازه ی ورود به دفتر ایشان رو نمیدادن منم نشستم روی صندلی که زیر درخت بود خیلی محوطی اش قشنگ بود خیلی صبر کردم تا اینکه خودشون بیرون اومدن و منم رفتم باهاشون صحبت کردم توی بخش پایانی صحبت هامون چند نصیحت بهم کرد و تاکید می‌کرد که یادم باشه ولی الان که از خواب پاشدم اصلا یادم نمیاد بنظرتون تعبیرش چیه

عنوان پست:

تاریخ:

۶ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام و دورود ملائک و شهدا بر شما دختر عزیزمؤمنه

تعبیر خواب :

ان شاالله خیر است .

پیغمبر اکرم صلوات الله علیها فرمود« الرزق بالنکاح »با ازدواج رزق و روزی تان افزایش پیدا می‌کند.

ازدواج درکل خیر و برکت را به همراه دارد و درروایات به آن سفارش شده است . اما آنچه از این ازدواج حاصل می شود رزق و روزی و خیر و برکت است .

امام صادق (ع) دیدن کفن در خواب را بر : مال ،ظاهر شدن مشکل و فساد دین دانسته اند .

در واقع این خواب نوعی بشارت است مبنی بر اینکه ایشون یک کار خوبی انجام داده و برکاتی از اون کار نصیبشان خواهد شد . و یا اگر در آن کار دچار مشکلی بوده ، با تمهیداتی مشکلات برطرف خواهد شد .

ازدواج نوعی همراهی و هم مسیری در دوران زندگی است . ازدواج با شهید مدافع حرم اشاره به همراهی دختری مؤمن و مذهبی با اهداف شهیدی است که در دفاع از حریم حرم ایثار نموده است .

لباس اموات کفن است . لباس شهید هم کفنی است که از غیرت دینی دارد . ایمانی است که با خداوند معامله کرده است .

دختر خوب و عزیز ما هم به نظر می آید با حیا و حجاب خود باید راه شهید را ادامه دهد و با او همراه شود . این همراهی برایش خیر و برکت و رزق معنوی به دنبال دارد .

حال خوبی که داشتند نشان از رضایت دو طرف است . رضایت دختر عزیزمان و رضایت شهید بزرگوار از کسی که راهش را ادامه داده و در نهایت رضایت خداوند . گوارای وجودتان « راضِيَةً مَرْضِيَّةً فَادْخُلِي فِي عِبادِي وَ ادْخُلِي جَنَّتِي »(فجر/۲۸ تا ۳۰) تو از او راضى و او از تو راضى است. پس در زمره‌ى بندگان من درآى. و به بهشت من داخل شو

امر خیری از این رزق دارید که ان شاالله مبارک است . در همه حال همراه و حامی شهدا باشید چون مدافع حریم و حرمت هستند . و راضی به رضایت خداوند .

در پناه خداوند باشید .

عنوان پست:

تاریخ:

۶ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

ببخشین میشه خوابم رو تعبیر کنین

عنوان پست:

تاریخ:

۵ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام علیکم خیراست ان شاءالله خداوند همسرعزیز وجوانتان را با اولیای الهی محشور بفرماید روحشان شاد. بالارفتن ازپله ها دال بر تغییر حال میت است ،وان شاءالله نشانه خوبی است ، اما باید به اموری اهتمام داشته باشید، گاه کوتاهی دربعضی ازامور باعث رنجش خاطر اموات خواهد شد. برای گرسنگی مرحوم احتمالاتی راباید درنظر گرفت: احتمال اول : دیون شرعی است که باعث رنجش خاطر ایشان شده است ،ایا برای واجبات شرعی ایشان اقدامی صورت گرفته است؟؟؟؟  ایا احتمال دارد نماز ،ویا روزه ی قضا ،ویا خمس مال، ویا حق الناسی موجبات این اشفته حالی را فراهم اورده باشد؟؟. احتمال دوم: اموات براحوالات دنیایی بستگان خود اگاهی دارند ،گاهی نگرانی های انها از اتفاقات پیرامون خانواده نشات می گیرد. شاید اموری ومسائلی در خانواده باعث رنجش خاطر میت شده باشید، درهرحال اموات دستشان ازدنیا کوتاه است، وبهتراست با انفاق وخیرات وصدقه وپرداخت دیون شرعی انها را همراهی کنیم ،تابار انها زودتر وبهتربه مقصد برسد. به دیدار اموت رفتن وبرسر مزار انهار طلب مغفرت کردن موجبات شادی وخوشحالی انها رافراهم خواهداورد،  ۱-گفته اند به قبرستان برويد تا قبرستان شما را تعديل کند.  قبرستان به کساني که خيلي سرخوش هستند مي گويد: زياد خوشحال نشويد. چون خوشي هاي اينجا پايدار نيست.  پس یکي از مهمترين فوايد قبرستان موعظه اي است که انسان از قبرستان مي گيرد و تذکري که به گفته ي پيامبر اکرم (ص) باعث مي شود غفلت هاي انسان بريزد.  ۲- فايده ي دومی که سر زدن به اهل قبور دارد، سرور و خوشحالي است که براي اموات به ارمغان مي آورد. يعني فايده ديگر به ما باز نمي گردد بلکه به آنها باز مي گردد.  هدايايي که به کنار قبر آنها مي بريم، دعا و زیارت عاشورا و استغفاري که براي آنها مي کنيم و صدقاتي که براي آنها داده مي شود، فوق العاده است. ۳'يکي از فوائد ديگر سر زدن به قبرستان در مورد امواتي که از خويشان ما هستند، صله ي رحم است. بعد از مرگ اينطور نيست که رابطه ي خويشاوندي قطع شود. در روايتي از امام صادق (ع) است که خير کثيري به واسطه ي اين صله ي رحم به شخصي که زائر قبر شده مي رسد. يکي مکان هايي که حاجت انسان برآورده مي شود قبرستان است. بخصوص در کنار قبر پدر و مادر.  دليل آن اين است که شما وقتي يک هديه اي براي ميتي مي بريد بخصوص اگر اين ميت پدر و مادر باشد، آنها را بسيار خوشحال مي کنيد. آنها شما را دعا کرده و دعاي شما را آمين مي گويند. در روايتي از اميرالمومنين (ع) است که زيارت کنيد اموات خود را زيرا آنها خوشحال مي شوند. حاجت خود را در کنار قبر پدر و مادر خود بگوييد. بخاطر دعا و کاري که براي آنها انجام داده ايد، آنها نيز تلافي مي کنند.  https://tabirenab.ir/11123/ بهترین هدیه برای اموات

عنوان پست:

تاریخ:

۵ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام علیکم  ان شالله که خیر است پیشاپیش تولد امام رئوف امام رضا را خدمت شما تبریک عرض می کنم  زیارت امامزادگان که ذریه امامان هستند عبادت و سبب آمرزش گناهان و مغفرت الهی و استجابت دعاست و نشان از امنیت دارد  زیارت پاکان آدمی را در مسیر پاکی قرار می دهد و انسان را به خدا نزدیک می کند همانطور که قرآن می فرماید: فی بیوت اذن الله ان ترفع : سوره نور آیه ۳۶  وجود برادر و همراهی ایشان در این زیارت برای شما خیلی خوب است و نشان دهنده این است که ایشان هم فردی مومن و ولایت‌مدار هستند وجود برادر یک تکیه گاه برای خواهر است و شما با همراهی یک تکیه گاه محکم در این راه پاکی و در این مسیر الهی قدم برداشتید اما در مسیر رسیدن با سختی هایی مواجه می شوید و مشکلاتی دارید اما خداوند سعادتی را نصیب شما می کند که خودتان متوجه آن نمی شوید اما دیگران با نگاه دقیقشان به سعادت شما پی بردند و به شما گفتند که خوش به سعادت شما ولی شما هنوز متعجب بودید قرآن می فرماید: و من یتق الله یجعل له مخرجا: خدا از جایی که فکرش را نمی کنید به شما عطا می کند   روز ولادت شما توفیق زیارت امام رضا را نداشتید ولی به زیارت امامزاده رفتید در حالی که همه ائمه و امامزاده ها در یک مسیر قرار دارند و باعث تقرب هستند تعبیر:  انشاالله حاجات شما با دستان امام رضا به اجابت می رسد و ممکن است به سختی و مشکلاتی در زندگی دچار شوید که احتیاج به صبوری دارد و باید به حکمت و مصلحت خدا راضی باشید و برای برطرف شدن مشکلات تلاش خود را بکنید و نتیجه را به خدا واگذار کنید  الحمدالله با همراهی برادر و توفیقی که اهل بیت نصیب شما می کنند مشکلات برای شما هموار می شود توصیه ها: در مشکلات و مسیر پرپیچ و خم زندگی متوسل به ائمه شوید

عنوان پست:

تاریخ:

۵ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام علیکم خیراست ان شاءالله. خداوند مادربزرگ شماراغریق رحمت بفرماید. امام جعفر صادق در مورد رویت قبرستان می‌فرمایند : بر سه وجه می باشد. غم، زندان، محنت امام صادق (ع) می‌فرمایند: اگر در خواب ببینید قبرستانی ساخته‌ای، تعبیرش این است که برای آخرت سعی و کوشش می کنی. امیرالمومنین علیه السلام فرمود: از پیغمبر خدا صلی الله علیه وآله وسلم شنیدم که فرمود: به تحقیق خدای متعال به من گفته: ای محمد به تو هفت آیه از مثانی و قرآن عظیم داده ایم. پس فاتحه الکتاب را جدا کرد و بر من منت گذاشت آن را در برابر قرآن عظیم قرار داد». و به تحقیق فاتحه الکتاب بهترین چیزی است که در گنج های عرش است. در کلامی از پیامبر اکرم صلی الله علیه و اله و سلم آمده است: هرکس، هنگامی که وارد خانه خود می شود، سوره حمد و توحید را قرائت نماید خداوند فقر را از خانه او دور کرده و برکت زندگی او را به حدّی زیاد می کند که به همسایگانش نیز می رسد. از حضرت امام صادق علیه السلام روایت شده است:‌ «هرکس سوره حمد را قرائت کند، به لطف و عنایت الهی، درهای خیر دنیا و آخرت به روی او گشوده خواهد شد.» تعبیر رویا  اگرچه ظاهر قضیه نشان ازحزن واندوه دارد اما دردل این غم شادی نهفته است. قبرستان حزن واندوه است، زیرا بیانگر بی اعتبار بودن دنیا ست، اینکه خوشی های دنیا پایدارنیست.  قبرستان می گوید،،: این غم ها می گذرد ،افسرده ومایوس نشوید. هرچه را که پایدار نیست دلبستگی نشاید.  یکی از مهمترین فواید قبرستان موعظه ای است که انسان از قبرستان می گیرد و تذکر ی که به گفته پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم باعث می شود غفلت های انسان بریزد. در دل رویابشارتی نیکو نهفته است ،خواهرم با قرائت سوره فاتحه درهای خیر دنیا واخرت به روی شما گشوده خواهد شد،موجب برکت وسیع وازبین رفتن فقر وسبب گشایش ورفع بیماری است. ابر نشانه برکات الهی است زیرامحل نزول بارش رحمت است. پرواز قبر به سمت بالا خوب است، مفهوم پرواز تغییر حال است ،و اوج گرفتن به سمت اسمان وملکوت نشان از جایگاه خوب میت دارد، واحتمالا اشاره به خصلت های پسندیده ونیکوی دنیایی میت دارد، که اعمال نیک راسرلوحه امورات زندگی خود قرار می داده، که باعث کسب جایگاه خوب برزخی میت شده است، والحمدالله انفاق وخیرات مادر نیز سبب گشایش احوالات میت شده است. ان شاءالله این رویا بشارت برتغییر حال وتحولی مثبت بر زندگی شما دارد. باران رحمت ومغفرت وبرکات الهی رابرای شما ارزو می کنم.

عنوان پست:

تاریخ:

۵ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام و رحمت خدا بر شما .  خیر است‌ ان‌شاء‌الله .  دوست خوبم در رویا به طرف حرم رضوی در خیابانی حرکت می‌کردید.   امام صادق علیه السلام راه و خیابان را در خواب بر پنج وجه بیان‌کردند .  اول: دنیا. دوم: آرامش سوم: کار نیکو. چهارم: خیرو برکت. پنجم: آسانی و راحتی برای زیارت امام رضا ع و به سمت حرم در حرکت بودید .  پیامبر اکرم ص فرمودند :  پاره‌ای از تن من در خراسان دفن خواهد شد که هیچ گرفتاری نیست مگر آنکه با زیارت او خداوند مشکلش را حل کرده و هیچ گناهکاری نیست مگر آنکه خدا گناهش را می‌بخشد.»  (من لا یحضره الفقیه، ج۲، ص۵۸۳) در دنیایی زندگی می‌کنید که آسانی و خیر و برکت و آرامش و رزق مادی و معنوی را در رفتن به سوی اهل بیت ع تجربه می‌کنید . جایی که نور است و نور نمادی از حقیقت و هدایت شما به سوی آن است . قلب شما از نور هدایت امام هشتم ع روشن میشود .گناهانی از شما بخشیده شده و از امری که نگرانش هستید ایمنی پیدا می‌کنید و مشکلی از شما برطرف می‌شود .  خود را جلوی خانه تون دیدید که همه جا تاریک‌ بود .  خانه نمادی از جان‌پناه و امنیت یافتن و امانت و ولایت است .  در عالم واقع خوب است که نسبت به اموری توجه شود . ممکن است روابط اعضای خانواده مطلوب نباشد و گاه تعاملات با اخلاق ناپسندی صورت میگیرد .  و یا افکار و عقایدی نادرستی در خانواده و عزیزانتان وجود دارد که تجسم آن تاریکی است. و یا به قران و راهنمایی آن توجه نمیشود .   پسر دایی شما زنجیری را به شما داد تا در حرم آویزان کنید . زنجیر طلا تعبیر میشود به :   حج اسلام (به حج رفتن). ولایت و فرمانروایی.  امانت. معالجت  شما الحمد للله انسان مومنی هستید و محبت اهل بیت ع را در دل و جانتان دارید. به نظر می‌آید که رسالتی بر دوش دارید تا اعضای خانواده خود را در اموری به خیر و صلاح دعوت کنید . ان شاء الله درافزایش ایمان و اعتقاد افراد خانواده و تقید به عبادات و برپایی نماز موثر هستید.  پسر دایی شما به دلیل خود کشی ممکن است در عالم برزخ در عذاب و شرایط دشواری باشد و نیاز به یاری و کمک دارد . در شما خیری دیده که این تقاضا را مطرح کرده است و نیاز به معالجت دردهایی دارد که از تجسم اعمالش او را آزار داده و در تاریکی قرار می‌دهند و این‌گونه امانتی از ایشان بر ذمه شما قرار می‌گیرد .  آویختن زنجیر در بالای حرم‌ نمادی از این است که او را در زیارات و دعاها و اعمال خیرتان شریک کنید و برایش آمرزش و رحمت طلب کنید تا امانت داری باشید که پاداش صله رحم نیکویی را نیز دریافت میکند .. صله رحم رزق مادی و معنوی شما را زیاد میکند و بر عمر شما می‌افزاید . چه خوب است که نسبت به کلام اهل بیت و جایگاه امام‌ در زندگی مطالعه و تحقیق کنید و راهنمای خانواده خود نیز باشید . به ارحام و خانواده خود توجه کنید و موجب هدایت آنان در موردی که بدان نیاز دارند باشید . قران میفرماید : اگر انسان یک نفر را نجات دهد گوی همه انسان ها را نجات داده است . علاوه بر توجه به ظاهر آیه و در روایات است که معنای باطنی آیه این است که اگر یک نفر به دست شما هدایت شود گویی همه انسان ها هدایت شدند . دیدن پسر دایی شما که به واسطه خودکشی حیاتِ روح و جسمش را ازدست داده است، نمادی است که به شما تذکر دهد در جهت نجات روح و جان عزیزانتون در شرایطی که با مشکلات روحی و جسمی مواجه میشوند تلاش کنید و امام هشتم ع یار شما و هدایت گرتان هستند .‌ توجه به قران و اهل بیت ع و عمل به رهنمودهای آن درخانه موجب نورانیت منزل و جان پناه شماست. پیامبر ص می فرمایند اینطور نکنید و شبیه یهود و نصاری عمل نکنید که در عبادتگاه ها و کنیسه ها عبادت کردند و خانه هایشان محل عبادت نبود... در ادامه حضرت سه ویژگی برای خانه ای که در آن قرآن خوانده شود ذکر می کنند: ۱- خیر در این خانه بالا می رود ۲- برکت در این خانه بالا می رود ۳- این خانه و اعضای آن برای آسمانیان چنان می درخشند که ستارگان برای زمینی ها. در پناه خدا باشید و بهترین ها را با عنایت امام رئوف ع برایتان آرزو دارم ‌.

عنوان پست:

تاریخ:

۵ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام وقتتون بخیر من همسر جوانم پارسال فوت کردن ایشون رو در راه پله های خونمون دیدم ازکنار من رد شد گفت من رفتم جلوشو گرفتم گفتم کجا به طبقه بالا اشاره کرد جایی که قبلا زندگی میکردیم گفت گرسنم من در خواب میدونستم که ایشون فوت کرده گفتم حالت خوبه گفت آره گفتم ازمن راضی هستی یکی از ابروهاشو بالا انداخت گفتم چرا یهو از خواب بیدار شدم ضمن اینکه خیلی زیبا و جوانتر شده بود پوستش برق میزد ولی صداش مثل پسرهای نوجوان بود ممنون میشم اگر تعبیرشو لطف کنین که چرا دیگه از من راضی نیست ولی قبلا همیشه در خوابها به من میگفت ازت راضیم ممنون ازشما

عنوان پست:

تاریخ:

۵ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

با سلام ببخشید دختری مذهبی که مقید هم هست بعد از نماز صبح خواب دیده که باشهید مدافع حرم ازدواج کرده و بالا سر کفنش بوده این تعبیرش چیه ایا اصلا تعبیر دارد؟

عنوان پست:

تاریخ:

۵ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام وقت بخیر خواب دیدم با دوستم و خانوادش در‌جاده هستیم میخوایم بریم سفر(در واقعیت من این دوست رو دو روز پیش بعد ۲ سال دیدم و خیلی نزدیک نیستیم).در مکان استراحتی ایستادیم و برادر دوستم با من اومد بریم نون بگیریم. دم نونوایی روی قفسه نون های تازه زیادی چیده بودن. نونی که برداشتیم خیلی بزرگ و دراز بود. با برادر دوستم به این نتیجه رسیدیم که نون بزرگ برداریم چون تعداد زیاده تو راه همه بخورن. نون تازه و گرمی بود و من یکم ازش برداشتم و رفتیم.

عنوان پست:

تاریخ:

۴ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام وقتتون بخیر من خواب دیدم که داخل خیابونم و دارم سمت حرم امام رضا یه تعداد افراد هم بودن که پیاده داشتن تو خیابون میرفتن ک به حرم برسن و من میدویدم اونجا روز بود بعد رسیدم به خونمون که یهو تاریک شد خیلی زیاد اونجا پسر داییم رو دیدم که ۵ سال پیش فوت کرده خودکشی کرده بود اعدام کرده بود، بهم یه زنجیر داد که سر و تهش رو بهم وصل کرده بود و یه قلاب سرش بود بهم داد و گفت ((تو برگزیده ای اینو بگیر و به راحت ادامه بده به حرم که رسیدی اینو بالای حرم آویزون کن) ) ممنون میشم برام تعبیر کنید مرسی

عنوان پست:

تاریخ:

۴ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام علیکم روزتان به نورانیت سوره مبارکه فجر

تعبیر خواب :

خیر است ان شاالله  

 

 فجر به معنای سپیده دم است که خداوند به آن قسم یاد می کند . و به روایتی مصداق امام مهدی (عج) و مشهور به سوره امام حسین (ع ) می باشد .

گرچه به سرگذشت اقوامی که طغیان کرده اند نیز اشاره نموده است . و نکته مهم آن را قرار دادن انسان ها در معرض آزمایش و ابتلا  بیان می نماید . علت آن را فراموشی نعمت های الهی دانسته است .

قابل توجه اینکه ، سوره فجر از جمله سوره‌هایی است که بر ضریح کنونی امام حسین(ع) حک شده است .

قرآن سراسر نور است و برکت و راهنما برای مشکلات و گرفتاریها . حضرت علی (علیه‌السّلام) فرمود: خانه‌ای که در آن قرآن خوانده شود و ذکر خدای ـ عزوجل ـ در آن بشود، برکتش بسیار شود و فرشتگان در آن بیایند و شیاطین از آن دور شوند و برای اهل آسمان می‌درخشند چنانچه ستارگان برای اهل زمین می‌درخشند و خانه‌ای که در آن قرآن خوانده نشود، و ذکر خدای ـ عزوجل ـ در آن نشود، برکتش کم شود و فرشتگان از آن دور شوند و شیاطین در آن حاضر گردند.

باز کردن قرآن یعنی کمک واستعانت از خداوند ، همان توکل و واگذاری امورات به خالق هستی .

ازدواج نیز از اموری است که خیر و برکت و رزق و روزی به همراه دارد .

تعبیر خواب شما به این ترتیب :

سوره مبارکه فجر نوعی ارادت به امام حسین (ع) و امام زمانتان است . اما یادآوری برای شکر نعمتهاست . اقوامی که عصیان کردند و از نعمتهای خداوند به درستی استفاده نکردند .

با توجه به تأهل شما خیر است و نور و برکت . شاکر نعمتهایی باشید که در اختیارتان است هر چند به نظرتان کم اهمیت جلوه کند .

ممکن است مورد آزمایش و امتحان الهی قرار گیرید . صبور باشید . و توکل به خداوند و ارادت به اهل بیت(ع) را در نظر داشته باشید . تلاش از شما ولی نتیجه را به خداوند واگذار کنید .

همین حالت برای خواهرتان صادق است . اگر امر خیری در پیش دارند ، در ضمن رعایت جوانب کار و تلاش برای انتخابی مناسب توسل به امام حسین (ع) داشته باشند . به نظر می رسد احتمالا واسطه این امر خیر باشید. پس با تحقیق و عقل انجام دهید .

در همه مراحل در ضمن داشتن توکل ، شاکر نعمتهای الهی باشید .

در پناه خداوند باشید .

عنوان پست:

تاریخ:

۴ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

باسلام خواب دیدم باخانوادم قبرستانی هستیم سرقبر مادربزرگ مادریم نشسته وهمه فاتحه می‌خونیم از قضا چند نفر قرآن خوان میان و از مادرم می‌پرسند که باری میت قرآن بخوانیم ومادرم به همشون اسکناس ده هزاری میده و چند نفر دیگم میان همینو میگن ومادرم قبول میکنه وبه اونهاهم اسکناس ده هزاری میده من تعجب می‌کنم میگم مامانم وضع مالیش چقدر خوب شده از دور همه یک قبر کوچیک می‌بینیم ک انگار هاله ای ازعبر روش رو پوشونده و قلبی شکل هست قبره کم کم اوج میگیره وبه آسمون میره ما هم اون روبادست نشون میدیم ک چه جالب قبره پرواز میکنه

عنوان پست:

تاریخ:

۴ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام علیکم آن شاءالله خیر است دوست عزیز گاهی خوابهای ما برگرفته از دغدغه های روزانه ما است. مثلاً وقتی در خواب مشاجره یا دعوایی می بینیم، ممکن است انعکاس رفتار ما در روز باشد. احتمال دیگر اینکه ممکن است اختلافاتی باشد. اختلاف سلیقه ای، اعتقادی یا غیره. که اینها قابل حل است. البته اختلافات همیشه منجر به اتفاقات بد نیست. امکان دارد منجر به شناخت بهتر ا طرافیان، یا حل مسئله ای شود یا پیدا کردن راه حلهای بهتری شود. اما قسمت دوم خواب دیدید که به شما هم اصرار کردند که همراهشان بروید، وشما امتناع می کردید، به دلیل اینکه سفر کربلا جنبه اعتقادی دارد امکان این هست که درعالم واقع در انجام مسئله ای شک دارید که انجام دهید. ولی خوشبختانه قبول کردید که به سفر کربلا بروید، یعنی در عالم واقع هم آن را انجام می دهید.  خواب قفل هم یعنی برای باز کردن آن کلید لازم است و طناب هم واسطه ای می خواهد. ( وابتغوا الیه الوسیله) برای رسیدن به خدا واسطه ای طلب کنید. این واسطه وکلید آن قفل اهل بیت هستند حتی واسطه هایی هم در بین اطرافیان هستند که می توانید از آنان کمک بگیرید. حتی خود شما هم می توانید واسطه ای برای حل مشکلات دیگران باشید. سفر کربلا از جمله سفرهایی است که بسیار به آن توصیه شده و آثار و برکات مادی و معنوی زیادی در زندگی دنیا و آخرت دارد. زیارت قبر مطهر امام حسین علیه‌السلام در میان قبور اهل بیت علیهم‌السلام از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و آثار و برکات زیادی برای زیارت قبر امام حسین علیه‌السلام بیان شده است. آمرزش گناهان؛ مهم ترین اثر زیارت قبر امام حسین علیه‌السلام نجات از آتش جهنم و محشور شدن با رسول خدا و اهل بیت(ع) از آثار زیارت امام حسین(ع) است رزق وسیعی که شامل زائران امام حسین علیه‌السلام می شود استجابت دعا زیر قبه امام حسین علیه‌السلام شما در خواب آماده می شدید برای زیارت امام حسین ع . این بسیار خواب خوبی است. نشان عشق و علاقه، ولایت پذیری شما است. امام صادق (ع) می فرماید: ریسمان در خواب بر چهار وجه است: سفر، کارمزد، عمر دراز، منفعت بسیار. حضرت امام جعفر صادق فرمايد: ديدن قفل به خواب بر پنج وجه است. اول: ساختن كار(انجام يافتن کار). دوم: حجت (سلامتي). سوم: منفعت. چهارم: زن. پنجم: اعتماد كردن به مصلحتي كه به وي پيوندد (اعتماد به شخصي درستکار). دوست عزیز ممکن است در ابتدا با خانواده عمو مشکلی پیدا کنید ولی با توجه به زیارت امام حسین و تعبیر طناب و قفل، چنین برمی آید که در عالم واقع برکات خاصی نصیب شما می شود. آن شاءالله مشکلات حل می شود و گرفتاری تون برطرف می گردد. اگر بیماری دارید شفا می گیرید.عمر طولانی همراه با منفعت کسب می کنید.

عنوان پست:

تاریخ:

۴ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام من خواب دیدم باداداشم باکلی سختی وارد امامزاده شدیم بعدش اونجا فهمیدم تولد امام رضاعه همه بهم میگفتن خوشا ب سعادتت من فقط نگاه میکردم 😢وتعجب کرده بودم چرا باید روز ولادت اقا برم امامزاده میشه لطفا تعبیرکنید

عنوان پست:

تاریخ:

۴ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام من خواب دیدم باداداشم باکلی سختی وارد امامزاده شدیم بعدش اونجا فهمیدم تولد امام رضاعه همه بهم میگفتن خوشا ب سعادتت من فقط نگاه میکردم 😢وتعجب کرده بودم چرا باید روز ولادت اقا برم امامزاده میشه لطفت تعبیرکنید

عنوان پست:

تاریخ:

۳ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

خیلی ممنون زیر سایه قرآن باشید انشالله التماس دعا.

عنوان پست:

تاریخ:

۳ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام و عرض ادب . ان شاء الله خیر است . لباس در رویا به همسر و تقوا تعبیر میشود .  قران می‌فرماید : هن لباس لکم و انتم لباس لهن ( همسران لباس یکدیگرند )  و لباس التقوی ذلک الخیر (لباس تقوا همان بهتر و نیکوتر است )  رویای شما با توجه به ایمان و تقوای پسرتان تعبیر میشود و لذا احتمالاتی متصور است :  ۱- اگر ایشان در عالم واقع انسان مومنی و با اخلاقی است تعبیرش این است که الحمد لله با حمام کردن پاکی بیشتری کسب کردند و از گناهانی پاک شدند. برهنه بودن ایشان در جلو شما ناشی از این است که احساس راحتی با مادر دارد و نیز چیزی را از شما پنهان نمیکند و در این زمینه نگران نیست که شما مطلبی یا امری از کارها و امور زندگیش را متوجه شوید . گرچه شما به عنوان مادر در تربیت او این نکته را توجه میدهید که برخی از امور هر کس لازم است مخفی بماند و حتی به نزدیک ترین شخص زندگیش انتقال ندهد و بین خود و خدایش باشد. ۲- لباس به همسر تعبیر میشود‌ ممکن است که پسر شما همسری ندارد و از این امر نیز ناراحت نبوده و کلا بی خیال است و شما دغدغه ازدواج او را دارید و مرتب متذکر او شده و گاه اقدام عملی دارید، ولی ایشان این مسئله را نمی‌پذیرد و زیر بار نمی‌رود . ۳- لباس به تقوا نیز تعبیر میشود .   احتمال دارد که در امر و باورها و اعتقادات ایشان خللی وارد شده و از ایمان وتقوای ایشان کآسته شده و شما او را با طرق مختلف هدایت میکنید و از این امر ناراحتید و ایشان نسبت به کاستی باورها و ایمانش توجه ندارد ولی شما غصه می‌خورید و در عمل هادی او هستید . با توجه به احتمالات، توصیه هایی پیشنهاد میشود:  اولا نگران نباشید و در همه امور خصوصا در راهنمایی و تربیت پسر خود برخدا توکل کنید و با توسل به اهل بیت ع بخواهید که ایشان را در کشتی امام حسین ع سوار کنند .انتقال معارف دینی را در قالبی به روز و جذاب برایش فراهم کنید .  ایشان را مورد توجه و عنایت روحی و عاطفی و .. قرار دهید . شاید لازم باشد ایشان تعاملات خود را با دوستان و اطرافیانش مدیریت درستی کند و نیز در فضای مجازی ولنگار حساب شده وارد شود تا ایمان و عقائد پاکش صدمه نبیند .  زمینه ورود به کانال و یا گروهی جذاب را برایش فراهم کنید، که مطالب ناب دینی را به زیبایی منعکس می‌کند .  او را در پناه خدا قرار دهید و برایش صدقه داده و به عنوان مادرش از خدای مهربان برایش طلب بخشش کنید.   خدا حافظ همه نعمات شما و عزیزانتان باشد .

عنوان پست:

تاریخ:

۳ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام و وقت بخیر ببخشید خواب دیدم به نیت ازدواج خواهرم که مجرد است قرآن باز میکنم و سوره فجر میاد و معنی نوشته شده که فجر آمد لطفا تعبیر خواب چیه ؟

عنوان پست:

تاریخ:

۳ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام خواب دیدم شلوار لی ابی ام گم شده و من دارم به شدت دنبالش میگردم

عنوان پست:

تاریخ:

۲ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام و عرض ادب .  خیر است ان شاء الله .  خورشید در روایتی منسوب به امام صادق ع تعبیر میشود به : خليفه، پادشاه و سلطان بزرگ، رئيس، مرد زن و زن را شوی ، كار روشن و نيكو. خورشید و ماه در خواب میتوانند نمادی از پدر و مادر جسمانی و یا معنویِ بزرگ و والا مقام انسان باشند، که حکم خورشید را داشته و نور وجودش بر زندگی انسان می‌تابند . قران‌ می‌فرماید :  الشَّمْسِ وَ ضُحاهاوَ الْقَمَرِ إِذا تَلاها  سوگند به خورشید و تابندگی‌اش و به ماه هنگامى‌ كه از پى آن در آيد. امام باقر ع خداوند مَثَل محمّد ص را به خورشید زده و مَثَل وصیّ و جانشینش را به ماه که این آیه اشاره به همان است: خورشید را روشنایی، و ماه را نور قرار داد. حدیثی از امام باقر(ع) و امام صادق‌(ع) نقل شده است: «هرگاه پروردگار عالم بخواهد بندگانش را بیم دهد و به آنان ترک گناه را یادآوری کند خورشید گرفتگی و ماه گرفتگی می‌شود، هرگاه چنین شد با ادای نماز به او پناهنده شوید». وسائل الشیعة، ج ۷، ص ۴۸۴  همه‌ی پدیده‌‌های جهان طبیعت علاوه بر این‌که علل و عوامل طبیعی دارند، معلول عوامل غیرمادی هم هستند، و بین علل مادی و عوامل فرامادی، تعارضی وجود ندارد؛ بلکه اینها مکمل یکدیگر بوده و در طول هم هستند؛ یعنی پروردگار متعال و خالق جهان، پدیده‌‌های مادی جهان طبیعت را بر اساس مصالح و مفاسدی که خود می‌داند، از طریق اسباب و مسببات متعدد از جمله اسباب مادی پدید می‌آورد. بنابراین، منافاتی ندارد که کسوف و خسوف در عین حال که علل مادی دارند؛ یعنی در اثر نحوه‌ی قرار گرفتن وضعیت زمین و ماه و خورشید پدید می‌آیند، برای اصل وجود چنین رخدادی، علل معنوی نیز وجود داشته باشد. خداوند متعال با این‌ حوادث طبیعت انسان‌‌ها را به ضعف و ناتوانی آنان و محکوم بودنشان در برابر قوانین طبیعت و توجه به مدیریت جهانی خداوند رهنمون میکند . رخداد این پدیده‌ها انسان‌ها را از غرور دور کرده و ارتباط او را با خالق هستی که منبع و سرچشمه‌ی حیات و زیبایی است ، بر قرار میکند بدین‌گونه انسان‌ها به یاد خدا، آخرت افتاده و در مسیر زندگی خویش، تحولی ایجاد میکنند. لذا در موقع گرفتگی خورشید و ماه، زلزله و ... نماز آیات خوانده میشود.  امام صادق ع در تعبیر طلا می‌فرمایند:  حج گذاردن. ولایت یافتن.  خصومت  امانت  معالجت  حضرت یوسف ع: طلا در خواب به اقبال رائی اشاره می‌کند و کار دنیا بر وی نظام گیرد. تعبیر رویا  با توجه به آیات و روایات و حالات شما در عالم خارج تعبیر رویایتان این است که :  نعماتی را در زندگی خدا به شما عنایت کرده است که لازم است به آن توجه کنید . این نعمات اعم از مادی و معنوی است . نعمات معنوی ، پیامبر رحمت ص ‌و اهل بیت علیهم السلام که هدایت گر ما در زندگی دنیا و آخرت بوده و پدران معنوی و آسمانی ما هستند و یا سایه پدر و مادر و همسرتان که از نعمات بزرگ‌ پروردگارند .  گاه از این نعمات غفلت می‌کنید و با اعمالی ناصالح موجب می‌شوید که انوار روشن هدایت گری و ثمر بخشی آنان بر شما تیره شود و شما آن را متوجه نمیشوید، و خداوند عالم با اموری شما را به وجودشان راهنمایی میکند .  کسی متذکر شما شده و شما را با اسباب و وسیله های مختلف متوجه این دارایی ها و سرمایه های عظیم زندگی میکند تا بیشتر مراقبت کرده و شاکر و قدردانشان شوید . الحمد لله به واسطه دیدن و توجه به این دارائیهای مادی و معنوی متذکر میشوید و به امید خدا تیرگی ها برطرف شده و کارتان سامان پیدا میکند.. از باب مثال : ممکن است شما پدر و مادری دارید که ان شاء‌الله سایشون بر سرتان است . شاید در موقعیتی به آنان توجه ندارید و حقشان را ادا نمیکنید و نور وجودشان در زندگی شما کم رنگ میشود حال کسی یا چیزی به طور خاص شما را به وجود آنان متذکر میشود و ان شاء الله روابط تیره از بین میرود و انوار تابش وجودشان را دوباره بر سرتان حس می‌کنید و ارزش وجودی شان به چشمتان آمده و ان‌ شاء الله این امانت های خدا را در جهت رضای او حفظ می‌کنید . و یا روابط شما با همسرتان در موقعیتی تیره میشود ( گناهانی که ممکن است در این‌بین اتفاق بیفتد) ولی با تدارک دیدن و اعمال صالح و رفتارهای خوب دوباره تعاملات زیبا شکل میگیرد و به دنبالش جایگاه و ولایت خوبی پیدا میکنید و از حیث مادی نیز رزقتان زیاد میشود . چه خوب است که بیش از پیش شاکر نعمات خدا باشید تا نعمت بر شما زیاد شود . مقید به دادن صدقه باشید و به استغفار و بازگشت به خدا مداومت کنید . . معرفت اولیاء خدا را که راهنمای ما در تاریکی های دنیا هستند بیش از پیش کسب کنید و از سیره آنان در پیروی کنید . خدا حافظ خوبی های زندگی شما باشد.

عنوان پست:

تاریخ:

۲ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

با سلام در خواب دیدم پسرم از حمام آمده و جز یک حوله چیزی بر تن ندارد. حوله را کنار گذاشت و بدون اینکه نگران اطرافیان باشد کاملا برهنه به کارهایش می پرداخت. من سعی کردم حوله را روی بدنش قرار دهم ولی او کنار می زد و اصلا به کار من توجه نمی کرد. من بسیار نگران بودم و او بسیار بی خیال.

عنوان پست:

تاریخ:

۲ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام علیکم  ان شالله که خیر است  شنیدن صدای شخص ناشناس یک تذکر و تلنگر به شما می باشد شاید ندای درون شما باشد که شما را متوجه مطلبی کند گفتید که انگار این صدا می خواست چیزی را اعلام کند ولی چیزی که شما متوجه آن نشدید ولی گوش شما عکس العمل نشان داد و درد گرفت   امام صادق می فرمایند: گوش نشان از دوست ؛ همراه ؛ مال سودمند ؛ همسر یا یک خانم از نزدیکان مثل دختر و خواهر و فرزندی که حرف گوش کن هست و فرح و سرور و توبه و رجوع می باشد گوش اگر تمیز باشد نشانه سلامت ایمان و شنیدن حرف حق است و اگر چیزی را شنیدید دلیل فرمانبرداری از خداست   شاید در خواب شما را انذار کردند و درد گوش شما ممکن است خللی در ایمانتان باشد ویا حرفی بوده که شما دوست ندارید بشنوید وشما را آزار می دهد  امام صادق ع می فرمایند: یکی از علائم ظهور قائم صیحه آسمانی می باشد و محتوای این صیحه معرفی امام زمان با نام و مشخصات است و پایان حکومت ظلم است و همه این ندا را می شنوند و این ندا انسانهای خواب و غافل را بیدار میکند شاید این ترس و تعجب شما به خاطر این بوده که در خودتان آمادگی برای ظهور را ندیدید   تعبیر : ان شاالله فرج و گشایشی برای مشکلات شما و آمرزش گناهانتان حاصل می شود و همسری مومن و همراه برای زندگی شما رقم خواهد خورد همسری که در زندگی همدل و همراه شما است  شاید با رعایت حدود الهی از رزق خوبی برخوردار خواهید شد  توصیه ها: ۱_ از زمینه سازان ظهور حضرت باشید ۲_ ارتباط قلبیتان را با امام بیشتر کنید و برای تعجیل فرج بسیار دعا کنید ۳_  برای در مسیر حق قرار گرفتن از خدا کمک بخواهید

عنوان پست:

تاریخ:

۲ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام علیکم آن شاء الله خیر است قرائت قرآن بسیار عالی است قرآن کلام خداست و به ما توصیه شده هر چقدر می توانیم قرآن بخوانیم  فَاقْرَءُوا مَا تَيَسَّرَ مِنَ الْقُرْآنِ ۚ پس آنچه را از قرآن برای شما میسر است بخوانید.  در روایات اسلامی، سوره توحید، معادل یک سومِ قرآن شمرده شده است. پیامبر(ص) فرمود: «هر کس سوره توحید را یک مرتبه بخواند، گویی یک سومِ قرآن را خوانده است و هر کس دو مرتبه بخواند، گویی دو سومِ قرآن را خوانده است و هر کس سه مرتبه آن را بخواند، گویی همه قرآن را خوانده است». *امام صادق علیه السلام کاغذ و کتاب را به این موارد تعبیر کرده اند : مال حلال. امانت ، کسب و معیشت (کسب معاش)، کام یافتن (کامیابی) پیامبر ص آن کس که این سوره را بخواند رحمت خداوند وی را احاطه می کند و خدای تعالی با رحمت بر او نظر می نماید و هر گونه خواسته ای که دارد، خداوند متعال وی را ارزانی می دارد. (خواص الآیات ص ۱۶۷) امام باقر(ع) فرمودند: هر کس سوره توحید را یک بار بخواند مایه ایجاد برکت بر او می شود و هر کس این سوره را دو بار بخواند بر او و خانواده اش برکت داده می شود و اگر آن را سه بار قرائت نماید به او و خانواده و همسایگانش برکت داده می شود. (الکافی، ج۲، ص۶۱۹)  دوست عزیز احتمالا در عالم واقع کاری انجام دادید که ثواب بزرگی بردید. احتمال دیگر اینکه کسب و معامله پر سودی برایتان واقع می شود. اینکه قرآن خواندید، آن شاء الله حاجت روا می شوید یا گره از کارتان باز می شود. امضا کردن دلیل بر تایید کاری است. یعنی برگه، نامه یا پرونده ای که امضا دارد کارش به خوبی به اتمام رسیده. یعنی اگر مشکلی دارید حل می شود و حاجت روا می شوید

عنوان پست:

تاریخ:

۲ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

عرض سلام و ادب چند شبی هست گردن درد شدیدی دارم و دارو مصرف میکنم دیشب که با همان حال خوابیدم خودم را در حالتی دیدم در خواب که هر بار بهش فکر میکنم اذیت میشم ، من روی صورتم یک چال دارم در خواب دیدم درون چال روی لپ سمت چپم یک چشم هست البته خیلی پیدا نبود و داخلش بود چشم زیبا و خوش رنگی بود حتی تو خواب گفتم که چه خوش رنگه ... همین مقدار از خواب رو در یاد دارم خیلی سعی کردم بیشتر یادم بیاد اما چیزی یادم نیومد ممنون میشم‌پاسخ بدید

عنوان پست:

تاریخ:

۲ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام علیکم آن شاءالله خیر است. تعبیر خواب ناخن از دیدگاه امام صادق (ع) عبارت‌اند از : قدرت و توانایی قدر و منزلت انسان شجاعت و دلیری فرزند سود و منفعت در تعبیر خواب ناخن از حضرت یوسف ع نقل است که : ناخن در خواب دیدن نشانه قدرت و توانمندی است پا نمادی از حرکت است. پای چپ نماد حرکت در مسیر نادرست و غیر صالح. یعنی این رابطه از استحکام کافی برخوردار نیست. اینکه دیدید ناخن پای چپ بلند شده و ناخن دیگری از زیرش در آمده و خون آلود بوده، یعنی باید در روابط خود با پارتنر تجدید نظر کنید. امام باقر علیه السلام فرمودند: علت و فلسفه گرفتن ناخن آن است که چون بلند شود شیطان در آن لانه کند و موجب فراموشی است در حدیث آمده است که ناخن گرفتن دردهای بزرگ را دور می کند و بر روزی انسان می افزاید با توجه به فلسفه گرفتن ناخن، در این خواب به شما هشدار می دهند که؛ ناخن بلند و آزار دهنده به قدرت و توانمندی شما در عالم واقع آسیب می زند و باید این رابطه قطع شود. ناخن خون آلود زیرین در واقع تجسم عمل زشت و بد است. دوست عزیز این روابط قطعا به آینده شما آسیب جدی وارد می کند. ممکن است موقعیتهای بهتر را از دست بدهید و صدمات جسمی و روحی جبران ناپذیری به شما وارد شود. قدر و منزلت شما پایین می آید. مراجعه به مشاور با ایمان به شما کمک می کند مسیر درست زندگی را بهتر و راحتتر پیدا کنید. خوابها گاهی می توانند هشدار دهنده باشند. این خواب می تواند هشداری برای زمینه گناه باشد و از دست دادن موقعیتهای بهتر برای ازدواج. انسانها در اعتقادات متفاوت هستند ولی با رجوع به فطرت می توانند راه درست را تشخیص دهند. ازدواج امری مقدس است . شما می توانید از راه درست و شرعی، شریکی برای خود پیدا کنید. هیچگاه از خدا غافل نشوید.

عنوان پست:

تاریخ:

۲ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام وقت بخیر . من خواب دیدم با سر عمه م بشدت بحث میکنیم و اون با یه حالتی خیلی ناراحتی رفت . بعدش یهو زنعموم بهمراه چندتا از فامیلهای دورمون تصمیم گرفتن برن کربلا و به منم اصرار میکردن ک برم. من خیلیی خوشحال شدم و قبول کردم بعد دختری از فامیل یه بسته ای داد بغلم و گفت این نذر واسه کربلاست. محتویاتش انگار طناب و قفل بود من توی ذهنم گفتم حتما برای حاجت روایی میخوان اینو به ضریح ببندن . تعبیرخوابم میشه لطفا بگین چیه

عنوان پست:

تاریخ:

۲ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

زنده باشید ممنونم

عنوان پست:

تاریخ:

۱ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام و رحمت خدا بر شما . ان شاء‌الله خیر است . کسی را دیدید که برای رسیدن به هدفش از راهی رفت که بی نتیجه بود و به شما نیز مسیری پیشنهاد شد که قبول آن‌را مشروط به کمک امام زمان ع کردید . بر رودخانه ای حرکت کردید که در زیر پاهایتان در یک‌ردیف مشخص ستارگانی درخشان چیده شده و نور افشانی میکردند .  در تعبیر خواب ستاره از نظر امام صادق : فقیهان، علما و دانشمندان. قاضیان. خلفا. وزرا. دبیران و نویسندگان. خزانه داران. مردمان جنگجوی. شاگردان  علی ع در باره ستارگان مى فرمايد: ‌آگاه باشيد! آل محمّد(صلى الله عليه و آله) همانند ستارگان آسمانند.  قرآن مجيد درباره آنها مى فرمايد: «وَ بِالنَّجْمِ هُمْ يَهْتَدُونَ»‌ نحل، ۱۶ آنها به وسيله ستارگان هدايت مى شوند.  و در جايى ديگر مى فرمايد: «وَ هُوَ الَّذِي جَعَلَ لَكُمُ النُّجُومَ لِتَهْتَدُوا بِهَا فِي ظُلُمَاتِ الْبَرِّ وَ الْبَحْرِ» انعام ۹۷ . خداوند كسى است كه ستارگان را براى شما قرار داد؛ تا در تاريكى هاى صحرا و دريا بوسيله آنها هدايت شويد. پيامبر خدا صلي الله عليه و آله : ستارگان موجب امنيت ساكنان زمين از غرق شدن هستند و اهل بيت من موجب ايمنى امّت من هستند از اختلاف...  تعبیر رویا  الحمد لله شما انسان بصیر و با ایمانی هستی که در زندگی و راه و روش دیگران و نتایج آن تامل کرده و عبرت می‌گیرید. گاه با کسانی برخورد دارید که با وجود سعی و تلاش در زندگی به نتایج مطلوب نمیرسند .  در راه و روش زندگیتون توکل بر خدا و توسل به اهل بیت ع دارید و آنان را هادیان خود به راه راست و رسیدن به امنیت و آرامش و بزرگی و ولایت میدانید .( رسیدن به خانه)  در سختی ها و امور زندگی دنیا به آنها پناه میبرید . امام زمان ع هادی شماست و اعمال و قدم هایتان با نورانیت عنایتِ و تبعیت از امام زمان ع هدایت می‌شود . ( راه رفتن‌بر روی ستاره )  به امام مهدی ع محبت و ارادت دارید و چشم انتظار ظهور و امدادهای ایشان در زندگی هستید.   ممکن است خداوند به واسطه فیض امام زمان ع به شما نسلی و فرزندان و نوه هایی دهد که از علما و فقهای دین بوده و یاری گر راه امام زمان‌ ع هستند و آنان با قدم های ولایی شما تربیت میشوند .  شاید شاگردان صالحی را تربیت می‌کنید که محب و دوستدار اهل بیت ع بوده و از زمینه ساز ظهور هستند .   یا مالی را کسب می‌کنید و خزانه دار آن هستید و آن را در جهت یاری دین خدا صرف می‌کنید و در همه این احوال با کمک و توفیق امام ع و پیروی از راهشان به نتیجه می رسید .  لازم است در این مسیرها با همت و امید به خدا تلاش کنید که کمک و امداد ولایی با شما همراه است و ان شاء الله به مقصد مطلوب میرسید . خانه نمادی از جان‌پناه ، امنیت ، امانت ، ولایت و بزرگی است .  امام به خانه شما وارد شد و این نمادی از پاکی و امانت داری و محبت خالصانه شما به امام ع است . چون‌ امام به مکان ناپاک قدم نمیگذارد . همین ورود حضرت و اینکه گفتند با کمک امام به خانه رسیدی نمادی از توجه امام به کارها و اعمال صالح و خوب شماست.... توصیه میشود  در معرفت امام عصر ع بیش از پیش تلاش کنید تا به دنبالش محبت و تبعیت بیشتری حاصل شود . قبل از انجام کارها توسلی به ایشان داشته و بعد اعمالتان را بسنجید و ببینید که کارهایی که انجام میدهید و در محضر امام زمان ع است آیا مورد رضای ایشان است و بعد به آن بپردازید . امام میفرماید ما همیشه مراعات حال شما شیعیان را داریم ، لذا با اطمینان به این وعده امام و نیز با مراعات رضای امام؛ رابطه‌ی ولایی و محبتی شکل میگیرد و شما را درهمه کارهای زندگی ، اعم از فردی و اجتماعی به رشد و تعالی و بزرگی و امنیت روحی و حیات طیب میرساند و این گونه خانه قلبتان نیز همیشه حرم امام ع خواهد بود و این با ارزش ترین موهبت الهی است .

عنوان پست:

تاریخ:

۱ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام و رحمت خدا بر شما . خوابتان خیراست ان شاءالله  زیارتتون قبول حق.  الحمد لله که زائر کوی امام رئوف ع بودید که فضایل بسیاری در روایات برای آن ذکر شده است .  از حضرت امام رضا (علیه السلام) روایت شده است که فرمودند: «هر که برای زیارتم بار سفر بندد، دعایش مستجاب و گناهانش آمرزیده شود، هر که مرا در آن قطعه زمین زیارت کند، همانند کسی است که رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم) را زیارت کرده باشد و خداوند اجر هزار حج مقبول و هزار عمره ی مقبوله برای او بنویسد و من و پدرانم شفاعت کنندگان او در روز قیامت باشیم، و این قطعه زمین باغی است از باغهای بهشت و محل رفت و آمد فرشتگان است و تا ابد گروهی از آسمان نازل می شوند و گروهی بالا می روند تا آن که در صور بدمند. ( روز قیامت)» حضرت امام جواد (علیه السلام) می فرمایند:«هر که قبر پدرم در طوس را زیارت کند، خداوند گناهان گذشته و آینده ی او را بیامرزد، و روز قیامت منبری رو به روی منبر رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم) برای او نصب کند تا آن که خداوند از حسابرسی بندگانش فارغ شود. امام هادی ع فرمودند:  «دلیل مستجاب شدن دعا آن است که آن محل و قبر آن حضرت، از بقعه های بهشت است و هر مؤمنی که آن جا را زیارت کند، خدای او را از آتش نجات داده و داخل بهشت خواهد. البته اعطای این‌ پاداش ها بسته به میزان ایمان و معرفت زائر و تبعیت از امام ع متفاوت است . در مورد اجر و ثوابي كه به زنان در ايام حيض مي رسد رواياتي آمده است از جمله: «قَالَ النَّبِيُّ (ص) حَيْضُ يَوْمٍ لَكُنَّ خَيْرٌ مِنْ عِبَادَةِ سَنَةٍ صِيَامٍ نَهَارُهَا وَ قِيَامٍ لَيْلُهَا» پيامبر اكرم ص فرمودند يك روز حيض شدن بهتر از عبادت يك سال است كه روزهايش روزه و شب‌هايش نماز خوانده باشد. «وَ قَالَ النبي(ص): مَنْ مَاتَتْ فِي حَيْضِهَا مَاتَتْ شَهِيدَةً»(۲)؛ پيامبر(ص) فرمودند زني كه در حالت حيض بميرد اجر شهيد را دارد. همچنين رواياتي كه در مورد مريض و تحمل درد و رنج بیماری وارد شده كه به نوعي شامل زنان در دوران عادت ماهيانه مي شود چرا که پریود به تعبير قرآن یه نوع رنجی هم محسوب میشود و بنابر روايات خداوند به حكمت خود آن را براى زنان قرار داده است:«وَ يَسْئَلُونَكَ عَنِ الْمَحيضِ قُلْ هُوَ أَذىً ...»(۴)؛ از تو در باره عادت ماهانه مى‏پرسند، بگو: آن، رنجى است... كلمه «اذى» در اكثر كتب تفسيرى به رنج و بيمارى ترجمه شده است. بنابراين ناراحتی و رنجی که در آن است كفاره گناهان حائض محسوب میشود .  نکته ای را در مکتب ناب اهل بیت ع معتقدیم که امام معصوم جلوه‌ی تام اسماء و صفات خداست‌. یکی از صفات خدا این است که:  يَا مَنْ لاَ يَشْغَلُهُ سَمْعٌ عَنْ سَمْعٍ  اى خدايى كه تو را سخنى از سخن ديگر مشغول نتواند كرد .  لذا معصومین علیهم السلام نیز این گونه اند . وقتی در بین جمعیتی کثیر به زیارت آنان میرویم و یا در حالتی عادی به درگاه آنان‌ متوسل میشویم گویی من هستم و خدا ، من هستم و امام رئوفم که سخنان ما را در کنار حرف ها و نجواهای دیگران میشنوند و به اشتباه نمی‌افتند و حواسشان به ما هست .  چه زیبا که این مطلب را وجدان میکنید و ارتباطی عاشقانه و نزدیک‌ با امام رضا ع برقرار میکنید. از دری وارد شده لطف ایشان را مینگرید و باز پروانه وار از در دیگر به دورشان میچرخید . این نشان از محبت شما به خاندان رسالت و ایشان است . آمرزش گناهان و کسب رزق مادی حلال از تعابیر رویای زیبای شماست . حاجتی دارید و به امام‌ ع متوسل شده اید و در این مورد پافشاری و اصرار دارید . ان شاء الله در صورت مصلحت به شما عطا میشود و در غیر این‌ صورت بهتر از آن را در وقتی بهتر به شما داده میشود.  گاه در مسیر ولایت و بندگی محدودیت هایی که خیر شماست برایتان ایجاد می‌شود ؛ ولی بنده خوب خدا هستید و از مبانی شرعی خود تبعیت می‌کنید . این را بدانید که اجری کامل و چه بسا بیشتر نصیبتان نیز میشود . شاید این رویا تذکری نیز برایتان‌ باشد . این است که در فضای زندگی مومن تبعیت از امام ع جلوه گری کند. گاه این تبعیت در انجام عملی عبادی و خیر است و گاه در ترک همان عمل خیر در شرایطی که خدا از او میخواهد ولی میتواند آن را با کارهای زیبای خالصانه دیگر جبران کند . این مورد رضای امام ع است و مومن‌ نیز بدان راضی است . ان شاء‌الله زیارت امام رضا ع نصیب شما شده و در خلوتی عارفانه با امام‌ ع به نجوا می‌نشینید.  شاکر نعمت های الهی باشید و از آن نعمات در مسیر خیر و خوبی و بندگی او بهره ببرید تا نعمت‌هایتان زیاد شود .  استغفار و توبه ناپاکی ها را میشوید وزلالی و صافی درون را به شما عطا میکند تا جلوه های محبت خدا را در آئینه درونتان بنگرید و آرامش و رشد معنوی را در زندگی هدیه بگیرید .

عنوان پست:

تاریخ:

۱ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

من و خواهرم با یک مرد که چادر مشکی سرش بود و عقب اتوبوس نشسته بود سوار اتوبوس بودیم اتوبوس هم سفید بود ولی با نقش و نگار و طبیعی با یکسری خطوط.خواهرم که داشت پیاده میشد به راننده گفت سلام مرا به دودخترتان سلطان و سکینه برسانید.و بعد پیاده شد منم به دنبالش از اتوبوس پیاده شدم.خواهرم بدون اینکه روبه من کند بهم گفت خداراشکر دیگه میریم پیش مامان و می بینیمش. خیلی علاقه داشت زودتر برسه خونه ای که مامان توش زندگی می‌کند مادرتان خواهر هم مجرد بودیم ولی جای دیگه ای زندگی می‌کردیم دور از مامان و بابامون البته دوتابرادر هم خدا داده بهمون که از ما بزرگترند.وقتی پیاده شدم در را نبستم. از اتوبوس فاصله داشتم نزدیک به پانزده قدم بزرگ .گفتم دررا ببندید.پسر جوان مهربانی داخل اتوبوس بود دیدم آمد و در را بست و جوان شاید سرباز بود. در همین زمان به قصد احترام، دستم را بلند کردم . خیلی دلم آب می شد که چرا میترا راحت میتونه بره مامانا ببینه ولی من دوپایم توان رفتن نداشت.وبلافاصله اتوبوس راه افتاد و رفت ولی دورشدن اتوبوس را ندیدم.من با خواهرم همراه شدم ولی بعد از سه چهار قدمی دیگر قفل شدم به زمین و نمیتونستم حرکت کنم.واین خواهرم بود که راه را پیش گرفت و از من دور می شد. (خواهرم و من دوقلوی یکسان هستیم و متولد سال ۱۳۶۶ . خواهرم ازدواج کرده و یک پسر بچه دوساله داره.منم تحصیلکرده رشته حسابداری و بیکارم و چادری هم هستم و مقید به رعایت حجاب اسلامی) ‌‌‌‌‌‌‌‌ اگر خانم میر مطهر سرشان شلوغ بود و نمی‌توانستند لطفا از همکاران دیگر، معبران خواب، خواهش میکنم خوابم را تعبیر کنند.

عنوان پست:

تاریخ:

۱ , خرداد, ۱۴۰۲

دیدگاه:

خیلی از شما سپاسگذارم که تعبیر خواب مرا انجام دادین درپناه خدا باشید .

عنوان پست:

تاریخ:

۳۱ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام علیکم خیراست ان شاءالله ممنونم خواهرم اب به حیات و رویش، زندگی وعلم وحکمت و ایمان و ولایت تعبیر می شود،  " وَجَعَلْنَا مِنَ الْمَاءِ كُلَّ شَيْءٍ حَيٍّ أَفَلَا يُؤْمِنُونَ  و هر چيز زنده‏ اى را از آب پديد آورديم آيا [باز هم] ايمان نمى ‏آورند"  مادرشوهربدنبال شستن پا بودن  شستن به معنای رهایی از غم وغصه  وشادی وایجاد ارامش است.ویا علمی که بواسطه مادرشوهر به فرزند خواهد رسید. پا به تکیه گاه تعبیر می شود . معمولا بر روی پا راه می رویم وتمام بدن برپا تکیه دارد، وطبعا پای نوجوان ازقدرت وسلامت بیشتری برخوردار است . تعبیر رویا احتمالا مادر درصدد ایجاد یک تغییر وتحولی درفرزند هستند، و باتمام توان به این امر اهتمام می ورزند و اگر مشکلی هست ان شاءالله با دستان مهربان ومشکل گشای مادر مرتفع خواهدشد . اگر غم وغصه ای است کلید رهایی ان به دست مادراست ،و فراز ونشیبها با وجود مادر هموارخواهدشد،  حتی دعای زیبای مادر دل اسمان را می شکافد ودر ستارگان نفود می کند،دعا ونیت خیر مادر، حلال مشکلات است، همانگونه که تکیه گاه وحامی یک نوجو ان در زندگی بطور طبیعی مادراست، اگر مشکلات مادی شعله های غم را برافروخته به مادر پناه ببرید ،واگر از امور معنوی در رنجید قطعا دعای مادر کارها کند.  دعای مادر از موانع اجابت دعا می گذرد. روزی مردی نزد پیامبر(ص) آمد و عرض کرد: من تمام گناهان را انجام داده ام، آیا راه توبه برای من هست؟ حضرت فرمود: آیا پدر و مادرت زنده اند؟گفت: تنها پدرم زنده است. فرمود: به پدر خود احترام و نیکی کن؛ تا خداوند تو را ببخشد. وقتی که آن مرد رفت، حضرت به اطرافیانش فرمود:«ای کاش مادرش زنده بود…( چرا که محبت به مادر معجزه می کند…" باتوجه به تکیه گاه رویا مادر مصمم هستند که به فرزند شان یاری برسانند وهرچند فرزند غفلت می ورزند ومانند یک نوجوان کم تجربه بر پای خود تکیه می کنند ، ان شاءالله با توکل بخدا گشایش درامور شما ایجاد خواهدشد وشادی ونشاط بر زندگی شما حاکم خواهدشد سربلند وموفق در پناه حق باشید.

عنوان پست:

تاریخ:

۳۱ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام خداقوت خواب دیدم که در یه جایی بنابود یه برگه ای برای من امضا کنن ومن ۳ مرتبه قل هو الله خوندم چون تو ذهنم بود که اینطوری بهتر کارم حل میشه ممنون از شما.

عنوان پست:

تاریخ:

۳۱ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام علیکم اوقاتی سرشار از آرامش و مهر الهی داشته باشید

تعبیر خواب :

خیراست ان شاالله  


گاو از جمله چهارپایان حلال گوشتی است که از همه اعضای آن استفاده می شود . اما وجود شاخ در گاو نشان از نر بودن آن است و عموما گاوهای نر فواید کمتری داشته و یا خواص دیگری خواهند داشت .

رنگ سیاه ، شاخ و حمله آن نشان از خشم و ناراحتی است .   

شیر حیوانی درنده و از تیره گربه سانان است ولی رفتارخاصی داشته و سعی در اقتدار دارد . رنگ سبز آن نشان از آرامش اوست . و رنگ خاکی به دلیل قرار گرفتن در زمره رنگهای سرد نشان از خصومت ، سردی و حمله ور شدن می باشد .

مار دشمن آرامی است که بیصدا نزدیک می شود ودر وقت مقتضی صدمه میزند . گاه فرد اصلا متوجه حضور مار نمی شود .

به نظرمی رسد :

در مسیر و راه زندگی دچار نگرانی و اضطراب هستید . چیزی شما را نگران کرده و از آن ترسیده اید . آب نشان از جریان زندگی است ولی آن را محدود و محصور در لوله کرده اید . اما با وجود محدودیت ایجاد شده نتوانسته اید آن را مدیریت و کترل کنید . سعی در کنترل دارید ولی موفق نمیشوید . زیرا ابزار مناسبی استفاده نکرده اید.

کاغذ هرگز نمیتواند جلوگیری از نفوذ دشمنی مانند مار را داشته باشد .

خانه جایگاه شما در خانواده و محیط اجتماعی است که به نظر می رسد ، محیطی استرس زا شده است . چیزی محیط خانواده  و یا جایگاه اجتماعی را تهدید می کند که سعی در جلوگیری از آسیب دارید . مار اشاره به دشمنی است که سعی در صدمه زدن دارد . که البته هر چیزی می تواند باشد ، فکری که موجب آزار شماست ، فرد و یا وسیله ای که اذیت کننده می باشد . خوشبختانه آسیب رسانده نشد .

صندلی زنگ زده اشاره به تکیه گاه نامطمئن دارد . تکیه گاهی که نه تنها نمیشود روی آن نشست ، گویا متعلق به کس دیگری است که با نزدیک شدن شما به صندلی ، حمله ور شده و عصبانی شده است . (حمله گاو شاخ دار) ممکن است جایگاه فردی را تصاحب کرده اید که از آن شما نبوده .

با دو دست از افراد مواجه هستید ، عده ای با قدرت اقتدار ولی آرام و عده ای در صورت اقتدار مهاجم و مدعی هستند . با هریک از این افراد باید رفتار خاصی داشت .

باغ گل نشان از فرزندانتان هستند که ممکن است با این افراد روبرو شوند . مراقب صحیح از آنها همیکی از دغدغه ها و نگرانی های شماست .

لباس شما نشان از همسر و ایمانی است که دارید . قرآن می فرماید : « هُنَّ لِبَاسٌ لَّكُمْ وَأَنتُمْ لِبَاسٌ لَّهُنَّ » همسران لباس یکدیگرند و تکمیل کننده هم . از طرفی ( لباس التقوی خیر لکم) بحث تقوا مطرح می شود . شما سعی در حفظ آن داشتید .

محافظت از حریم خانه و خانواده و مدیریت آن را داشته اید . موانعی وجود دارد که باید با تدبیر ، فکر و از راه مناسب برطرف نمایید .

نگرانی شما از داشته هایتان قابل درک است ولی از راه درست و مناسب . با هر مشکلی باید به طریقی مواجه شد و آن را برطرف نمود . میتوانید از افراد قابل اطمینان و مجرب مشورت بگیرید تا آسیب کمتری ببینید .   

در پناه خداوند باشید .

عنوان پست:

تاریخ:

۳۱ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام علیکم آن شاءالله خیر است. میلاد حضرت معصومه مبارک آب نشانه حیات است وَجَعَلْنَا مِنَ الْمَآءِ كُلَّ شَيْءٍ حَيٍّ و هر چیز زنده‌ای را از آب آفریدیم دیدن آب از امام صادق ع دیدن آب در خواب یقین و ایمان کامل است، قوت و توانایی انجام کارها، انجام کارهای سخت و مشکل، یا شما همدم و هم صحبت کسی می شوید یا شما به کسی که در منطقه شما مقام بالایی دارد خدمت خواهید کرد. دیدن درخت توت از امام صادق ع مال و اموال است.به دست آوردن سود از کسب خودتان است دوست عزیز خواب شما بسیار پر برکت است. دیدن آب به خودی خود بسیار خوب و نشانه ولایت است. همینطور به علم و حکمت هم بر می گردد. همانطور که در آیه آمده بود، همه چی از آب بوجود می اید، در عالم معنا هم همه چیز از ولایت است. در واقع کل هستی ریزه خوار سفره اهل بیت هستند. تمام درختان منفعت دارند. درختان میوه دار هم به نوعی منفعت زیادی دارد. توت میوه‌ ی بسیار کوچکی است اما فواید و خواص بسیاری دارد. بهبود گوارش، کمک به کم شدن وزن، کمک به کم شدن میزان قند خون، کاهش قابل توجه کلسترول و… از جمله فواید توت محسوب می شوند در کمک به بهبود سطح قند خون و ایجاد انسولین مملو از آنتی‌اکسیدان می باشد تأمین‌کننده بسیاری از مواد مغذی الحمد لله شما انسان پاک و مومن و مقاومی هستید، در مسیر زندگی با ولایت همراه هستید. در این راه منفعت مالی و معنوی خوبی هم حاصل می کنید. با افراد خوبی مصابحت می کنید. سود سرشاری پیدا می کنید. در زندگی موفق می‌شوید و خیرتان به بقیه هم می رسد انشاءالله موفق باشید در پناه خدا باشید یا علی

عنوان پست:

تاریخ:

۳۱ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام علیکم آن شاءالله خیر است تخم پرنده: دیدن تخم پرندگان رادرخواب، به زن تعبیر نمایید؛زیرا خداوند حوریان بهشت را به تخم پرندگان تشبیه فرمودند:﴿كَأَنَّهُنَّ بَيۡضٞ مَّكۡنُونٞ٤٩﴾؛یعنی،(انگار تخم‌هایی هستند که [زیر پر و بال پرندگان] پنهان شده‌اند). تعبیر خواب تخم مرغ از دید حضرت دانیال ع تعبیر دیدن تخم مرغ در خواب کنیز است.چنانچه خداوند در آیه ۴۸ سوره صافات می فرماید گویی همچون تخم مرغ هایی پنهان داشته شده است در روایت است :أكثِروا مِنَ البَيضِ ؛ فَإِنَّهُ يَزيدُ فِي الوَلَدِ . امام كاظم عليه السلام : فراوان تخم مرغ بخوريد ؛ چرا كه فرزند را افزون مى كند دوست عزیز خواب خوبی دیدید. با توجه به متاهل بودن و اشتغال به فرزند آوری ، احتمال می رود به زودی حاجت روا شوید و آنچه خیر است برایتان پیش آید. البته ممکن است حوائج ما آنطوری که ما پیش بینی می کنیم نباشد ولی در هر صورت خداوند حکیم برای بنده اش جز خیر نمی خواهد. چون همانطور که تخم مرغ پوشش و محافظی دارد و برای رسیدن به آن باید از پوشش گذشت، گاهی انسان باید از چیزی بگذرد تا به چیز بهتری برسد.یا مشکلاتی باشد که با صبوری و مرور زمان به مطلوب برسیم. بوقلمون از حیوانات بسیار ارزشمند است و تخم آن هم بسیار مغذی است. تعداد زیاد تخم مرغ، دلیل بر خیر و برکت فراوان است که آن شاء الله به زندگی شما وارد می شود. حالا ممکن است این خیرات بعضی بر دیگری پیشی گرفته و بیشتر باشد. گاهی نعمات با سختی بدست می ایند. خداوند گاهی نعماتش را در سختی ها پنهان می کند که انسان قدر آن را بیشتر بداند. با توکل و توسل به مطلوب خود می رسید در هر صورت منفعت پیدا می کنید و حاجت روا می شوید

عنوان پست:

تاریخ:

۳۱ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام علیکم  انشالله که خیر است  امام صادق ع می فرمایند: پول برآورده شدن حاجات ؛ مال؛ دوست؛ مقام و جاه و.۰۰۰۰ می باشد و نشان از گشایش و رزق و روزی است که این رزق می تواند معنوی هم باشد به برکت مالی که از دست خاله مرحوم و دوست مرحوم گرفتید گرفتن چیزی از میت خیلی خوب است خصوصا که باعث خوشحالی دایی مرحومتان و تعجب خودتان شد  شاید به خاطر اینکه انتظار پول به این زیادی را نداشتید و برای شما فراوانی نعمت و برآورده شدن حاجات را به همراه دارد  گرفتن چیزی از میت ان شاالله رزقی هم مادی و هم معنوی برای شماست چون دایی شما هم خوشحال و شما هم از این همه پول شگفت زده شده اید  تعبیر  زمینه کسب رزق و روزی مادی و معنوی برای شما مهیا می‌شود و احتمالاً در کاری با بچه های خاله مرحوم مشارکت خواهید کرد که از ارثیه ایشان بوده و شما هم بهره مند می شوید  شاید حاجتی مادی یا معنوی دارید که برآورده می شود و به جایگاه خوبی خواهید رسید و یا با کسانی زمینه دوستی فراهم می شود که از تعامل با آنها از موقعیت اجتماعی و معنوی و مالی خوبی برخوردار می شوید  توصیه ها: نعمت هایی را که به دست می آورید شکر کنید و بدانید که نعمت امانت در دست شماست پس در مسیری که رضای خدا در آن است صرف کنید

عنوان پست:

تاریخ:

۳۱ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام من خواب دیدم که ناخن شصت پای چپم سالمه ولی از روی پا بصورت نصفه بلن شده و زیرش ناخن تازه وجود داشت البته کمی هم خون الود بود

عنوان پست:

تاریخ:

۳۱ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام وقت بخیر دیشب خواب دیدم که روی تخت دراز کشیدم و یهو یه صدایی ک دوتا کلمه رو گفت به صورت درد اوری یعنی طوری ک گوشم اذیت شد اون کلمه ها هم دقیق یادم نیس مثل لقب یه امام اینطوری بود انگار بخواد یه چیزی رو اعلام کنه همون لحظه هم گوشم درد گرفت هم خواستم واکنش نشون بدم بابام اومد تو اتاقم گفت صیحه آسمانی بود منم رفتم تو بالکن خونمون و دیدیم یه چیزایی مثل سفینه فضایی انگار تو آسمون شبم بود هوا تاریک این سفینه ها نور قرمز داشتن انگار میخواست یه اتفاقی بی افته مثل اینکه متوجه شدم اون لحظه یه چیزایی رو داریم از جهان می فهمیم اینکه موجودات دیگه ای هم تو این دنیا هست انگار و...و اون لحظه انگار لحظه ظهور بود ..

عنوان پست:

تاریخ:

۳۱ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام خسته نباشید خواب دیدم مادر شوهرم یه دوش حمام دستش هست و دنبال شوهرم هست تا پاهاشو بشور و پاهای شوهرم پاهای مردونه نبود بلکه پاهای یه پسر نوجوان بود

عنوان پست:

تاریخ:

۳۱ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام وادب واحترام خیراست ان شاءالله عید ولادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه س راتبریک وتهنیت عرض می کنم. "امام علي عليه السلام :۳ ـ اِنَّما مَثَلُ الدُّنْيا مَثَلُ الْحَيَّةِ: لَيِّنٌ مَسُّها قاتِلٌ سَمُّها. دنيا همچون مار است ؛ ظاهرش نرم و زهرش كشنده است"   رویای مار می تواند نمادی از یک دشمن باشد، دشمنی که از او می ترسیم ،و در خانه یا در سفر هستیم مار را به طور ناگهانی میبینیم و غافلگیرانه متوجه می شویم ، از ویژگی‌های بارز مار این است که برای ما دشمنی است که به ما خیلی نزدیک است وقتی میبینیم که دیگر خیلی دیر شده است این که مارچقدر دشمنی دارد، و این دشمن کی هست؟ یا چی هست؟ آنچه که مسلم است دشمنی وجود دارد که نمیشناسیم فقط می دانیم به ما نزدیک است، می تواند اعم از انسان یا چیز دیگری باشد مثلاً مال ثروت یا اخلاقیات باشد ویاحتی فضای مجازی ، و یا اشیایی که اطراف ما هستند، مصداق ان باشد، دشمن با کمی فکر کردن قابل دسترسی است ، مثلاً ممکن است یکی از بستگان باشد، فامیل باشد اذیت کند و سعایت کند ،نیش زبان بزند ،و یا در زندگی ما سم تزریق کند، گاهی اموال و کارهایی که انجام میدهیم باشد، باید با تفکر وتامل این را کشف کنید، چون ممکن است درگیر این قضیه شوید . مارمی تواند به همسر ،اموال وفرزند ،فامیل و..تعبیر شود، هرفردی که در زندگی نسبت به شما دشمنی بورزد وزمینه انحراف را ایجاد نماید، کشتن مار بسیارعالی است، ونشانه خلع سلاح شدن دشمن است یعنی دشمن نمی تواند به شما اسیبی بزند، ویا به منزله نابودی د شمن است، اما اینکه احساس می کنید غولی سیاه کنارشماست وازاومی ترسید،  نیازبه بازنگری دارد گاه نفس اَماره فرمان به بدیها می دهد وانسان ناخواسته در شرایطی قرار می گیرد که راه گریزی ندارد، غول سیاه هم دشمنی است که شما اورا می بینید اما حس تنفر وانزجارشما باعث دوری ازان می شود واین علامت خوبی است، در تعاملات ودرارتباط با افراد پیرامون خود دقت ویژه ای داشته باشید.  گاه دشمن درونی است صفتی یا رذیله اخلاقی که انسان رابه بدی ها سوق می دهد ویا عملی اعتیاد اور که باید چاره اندیشی نمود حتی پرخوری یاخواب زیادِ نامعقول، نوعی اعتیاد محسوب می شود، خواهرم بازبینی درامور زندگی ازضروریات این رویاست اگر چه دشمنی ها الحمدالله اسیبی وارد نکردند اما مومن باید هوشیارباشد فردی هستید که میل به بدیهاوزشتیها ندارید وازان گریزانید خدا راشکر ، باید خودرا ازعوامل اسیب زا دشمن درونی یادشمن بیرونی دور نگه دارید. توصیه می شود : باصدقه خطرات احتمالی را دفع بفرمایید ورحمت الهی راجلب نمایید،  گاه دلبستگی ها درسراب فضای مجازی ویا موقعیت های شغلی، ویا مالی شبه ناک، ویا حسادت ها....ممکن است درزندگی شما خطرافرین باشد ،توسل به اهل بیت ع داشته باشید، در فضیلت آیه الکرسی از پيامبر(ص) آمده است که آیه الکرسی سید آیه‌ها و برترین آنها است و همه خیرهای دنیا و آخرت را در بر دارد. در روایتی دیگر نقل شده که سرور سخن‌ها قرآن و سرور قرآن‌ سوره بقره و سرور سوره بقره‌ آيةالكرسى‌ است‌. در روایتی از امام صادق(ع) نقل شده است که هر کس این آیه را یک بار تلاوت کند،‌ خداوند هزار مورد از بلایای دنیا را که راحت‌ترین آن فقر است و هزار مورد از سختی‌های آخرت را که آسان‌ترین آن عذاب قبر است، برطرف می‌کند.  درصورت امکان قربانی حتی درحد ذبح خروس داشته باشید،  تلاوت ایات سخره قبل ازخواب( سوره اعراف ایات ۵۴_۵۶) تلاوت سوره های ناس وفلق( معوذتین) وایت الکرسی توصیه می شود. در توصیه هایی که در روایات مختلف آمده کسانی که زیاد دچار کابوس می شوند و رویاهایی که می بینند اذیت می شوند، آیات شریفه ۵۴ تا ۵۶ سوره اعراف توصیه شده هم در روایات ،هم علما توصیه می کردند که قبل از خواب خوب است که این آیات خوانده بشود به آرامش در خواب کمک می کند .کسانی که خوابهای آشفته زیاد می بیند ،کابوس می بینند ،ازضغاث احلام زیاد می بیند و تحت تاثیر القائات زیاد شیاطین جن قرار می گیرند این آیات کمک می کند که این اتفاق کمتر براشون بیفتد. الحمدالله متوسل به کلام الهی شدید( ایت الکرسی) امرزش گناهان،رزق وروزی وعنایت مادی ومعنوی و عاقبت بخیری ازنتایج ان است به تهذیب وتزکیه نفس اهتمام بیشتری بورزید.  ازپروردگار عالمیان وخالق هستی مدد بجویید ودر همه اموربخداوند توکل نمایید که بهترین یاور است، روزهایی سرشارازامنیت وارامش ومهربانی خدا برای شما ارزو می کنم.

عنوان پست:

تاریخ:

۳۱ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام روزی سرشاراز نعمتها والطاف الهی داشته باشید

تعبیر خواب :

خیراست ان شاالله


امام صادق (علیه السلام) فرمود: بنده حق چون سجده را در جائى که کسى او را نمى بیند طولانى کند شیطان میگوید: واى بر من فرزندان آدم اطاعت کردند و من عصیان ورزیدم، و سجده کردن و من امتناع نمودم.

شخصی خدمت پیامبر (صلی الله علیه و آله) آمد و گفت: گناهانم بسیار و عملم اندک است. فرمود: سجده های خود را زیاد کن، زیرا آنگونه که باد، برگ درختان را می ریزد، سجده هم گناهان را می ریزد.

سعید بن یسار میگوید به حضرت صادق (علیه السلام) گفتم: من از پیشگاه حضرت حق مسئلت و درخواست میکنم در حالى که در رکوع یا سجودم، فرمود خوب است در حالى که در سجده اى دعا کن زیرا نزدیک ترین حالت عبد به پیشگاه خدا در سجده بودن اوست . خدا را در آن حال براى خیر دنیا و آخرتت بخوان.

هفت سین نمادی از رزق و روزی در بین ایرانیان باستان و متحول شدن ایام است . هرکدام از «سین» ها اشاره به نوعی برکت در طول سال جدید کرده و برای افرد نشانی از خوش روزی بودن دارد .

بچه ها نشان از نعمت هایی هستند که از طرف خداوند ارزانی شده و به نشانه برکت میباشند .

توجه داشته باشید :

همیشه و در همه حال مشمول رحمت خداوند در طول روز ، ماه و سال و نعمتهای خداوند را دریافت میکنیم . اما گاهی به قدری راحت از آنها استفاده میکنیم که در روزمرگی ها و دغدغه های ذهنی توجه کمتری به آنها داشته و به قولی برایمان عادی شده اند .

شما در سه مکان با بچه ها بودید یعنی در سه مرحله و یا موقعیت های مختلف نعمات خداوند را مشاهده کردید که اشاره ای به عنایت های متعدد خداوند است . شاکر بودن کمترین چیزی است که باید داشته باشید .

درنظر داشته باشید خداوند امورات عالم را به وسیله اسباب آن محقق می نماید . دعا وسیله برای نزدیکی به خالق و شکر گذاری است . دعا در جمع مؤمنان توصیه شده که زودتر به اجابت برسد .

عروسک نمادی از انسان است که فکر و عقل نداشته و دیگران برای آن تصمیم گرفته و آن را حرکت میدهند . دقت کنید در تصمیمات و انتخاب هایتان مانند عروسک نباشید . عقل و منطق از نعمتهایی است که خداوند برای انسان ها قرار داده پس از آن به خوبی استفاده کنید .  

با توجه به مجرد بودن ان شاالله امر خیری در پیش دارید ، جوانب را در نظربگیرید فکر کنید و بعد تصمیم بگیرید ، احساسات در زندگی آینده نباید مانع از انتخاب و تصمیم عاقلانه و منطقی شود .

در مسیر زندگی تغییرات و تحولاتی خواهید داشت ، سعی کنید به خوبی استفاده کنید . در همه حال توکل به خداوند داشته باشید و شاکر نعمتهایش باشید .

در محافل و مجالس دعا حضور داشته باشید که اثرات معنوی خاصی داشته و دعا قطعا زودتر به اجابت خواهد رسید . سجده نرمی دل و آرامش به همراه دارد .

صبور باشید و با فکر و توکل به خداوند مسائل را بررسی کنید . اولین و بهترین کار آرام کردن ذهن پر دغدغه ای است که دارید .

زیارت عاشورا از جمله دعاهایی است که به آرامش دل و افزایش ایمان کمک خواهد کرد . امام باقر(ع) می فرمایند :  «به تحقيق اين دعا دعايي است كه ملائكه آن را مي‏خوانند و خداوند در قبال آن براي تو صد هزار هزار درجه مي‏نويسد و مثل كسي خواهي بود كه با امام حسين شهيد شده باشد... و نوشته شود براي تو ثواب زيارت هر پيغمبري و رسولي و ثواب زيارت هر كه زيارت كرده حسين‏ عليه‏السلام را از روزي كه شهيد شده است .

يكي از ياران امام ششم(ع) آمده است: امام صادق(ع)، با اشاره به قبر امام حسين(ع) اين زيارت را خواندند و سپس دو ركعت نماز به جا آوردند و به من(صفوان) فرمودند: «هر گاه گرفتاري و حاجتي داشتي، در هر جا كه هستي اين زيارت و دعاي پس از آن را بخوان و از خدا حاجت بخواه؛ بي ترديد خدا و پيامبر(ص) به وعده خود عمل مي كنند و نيازت را بر مي آورند .

بنابراین زیارت عاشورا وسیله ای برای رفع گرفتاری نیز میباشد . بچه هایی که هرکدام سفره هفت سین داشتند همان نعمتهایی است که احتمالا در تحولات به شما ارزانی خواهد شد .

روزها و سالهای آینده ان شاالله سرشار از نعمتهای خداوند و پر از رزق و روزی حلال و برکت ، همراه با شکرانه شما حواهد بود . به شرطی که در همه حال خداوند را فراموش نکنید .

در پناه خداوند باشید .

 

عنوان پست:

تاریخ:

۳۱ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام وقت بخیر،خواب میدیدم که یک قسمتی مثل یک طاقچه در دیوار خانه مان هست و لوله های آبی که یک سرشان باز هست در آن قرار دارد و من سعی در بستن سر لوله ها با کاغذ مچاله شده دارم و میترسم که حیوانی مثل مار از طریق لوله ها به داخل خانه بیاید و بعد از بستن سر لوله ها میدیدم کودکی از بیرون خانه پشت همین طاقچه درحالی که با یک ماشین کوچک بازی میکند ضربه ای به دیوار میزند که ترس من برای باز شدن راه لوله بیشتر میشود به همسرم گفتم باید بروم و به این کودک نتیجه ی کارش و گوشزد کنم درخواب سارافونی سیاه با گلهای سفید کوچک و روسری کرم رنگی داشتم که اول به پشت گردنم بسته بودم و گردنم مشخص بود و بعد روسری و به زیر چانه ام آوردم و گره زدم بیرون از خانه که رفتم کودک خودش دست از کارش برداشت و رفت یک صندلیه آهنی زنگ زده را دیدم خواستم رویش بنشینم که یک گاو سیاه شاخدار به سمتم حمله کرد و گفت این صندلیه منه و من بلند شدم وفرار کردم و میدیدم گاو ول کن نیست و حتی صندلیو به سمتم پرت میکنه و بازهم بهم حمله ور میشد اما نتوانست بهم ضربه ای وارد کند،به محوطه ی پشت خانه فرار کردم هنگام فرار یک شیر ماده ی سبز رنگ و دیدم که کاری بهم نداشت وباز به سمت دیگری که پراز گل بود پیچیدم واینبار یک شیر ماده به رنگ خاکی به سمتم حمله ور شدو باز فرار کردم واز خواب پریدم،لطفا اگر خوابم تعبیر دارد برایم تعبیر کنید متشکرم

عنوان پست:

تاریخ:

۳۱ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

باسلام و تشکر از سایت خوبتان  فقط مقداری از خواب رو یادم هست تا آنجا ک یکی به من میگه ک نگاه کن خورشید گرفتگی شده به نظر میرسه از داخل گوشی نشون میده و من نگاه میکنم و بعدش سریع خورشید گرفتگی انگار تموم میشه ولی جالبترین اون این بود ک طرف میگه تموم شدن خورشید گرفتگی روازداخل گوشی یا شایدم تلسکوپ نگاه کن وقتی نگاه میکنم خورشید انگار قسمتای سیاهش پوست پوست میشه و از زیرش انگار طلا دیده میشه بسیار زیبا بود و من متعجب شده بودم

عنوان پست:

تاریخ:

۳۱ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام وادب واحترام عیدشما هم مبارک درظل توجهات حضرت معصومه س باشید. ممنونم

عنوان پست:

تاریخ:

۳۰ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام وادب واحترام ولادت حضرت معصومه سلام الله علیهاوروز دختر راتبریک وتهنیت عرض می کنم . "نیکی به سادات که نوادگان پیامبر (صلی الله علیه آله) هستند احترام به آن حضرت (صلی الله علیه آله) شمرده می شود، چنانچه آن گرامی (صلی الله علیه آله) فرمودند: احترام به انسان از راه رعایت شئون فرزندان او حفظ می شود.  خدا در قرآن فرمودند: «بگو من بر ابلاغ رسالتم که شما را به چنین جایگاهی می رساند، هیچ مزدی جز دوستی با خویشانم از شما نمی خواهم"   "رسول خدا (صلی الله علیه آله) فرمودند: در قیامت برای چهار گروه شفاعت می کنم: ۱.اکرام کننده به ذریه ام پس از من، ۲. برآورنده نیازهایشان، ۳.آنکه برای اصلاح امورشان به هنگام اضطرار آنان بکوشد؛ ۴. کسی که آنان را با دل و زبانش دوست بدارد ؛ همچنین فرمودند: عیادت از بنی هاشم فریضه و زیارت آنان، سنت است. امام رضا( علیه السلام) نیز فرمودند: نگریستن به فرزندان ما عبادت است، راوی پرسید: نگاه به امامانی که از نسل شمایند یا نگاه به نسل پیامبر(صلی الله علیه آله)؟ آن حضرت(علیه السلام) فرمودند: بلکه نگاه به همه فرزندان پیامبر (صلی الله علیه آله) عبادت است تا وقتی که از روش او جدا نشده و خود را به گناهان نیالوده باشند. رسول خدا (صلی الله علیه آله) فرمودند: هرکس برای فردی از فرزندانم کار نیکی انجام دهد و او پاداش وی را ندهد من نیکی او را پاداش می دهم" علامه، سید محمد حسین طباطبایى، فرزند سید محمد قاضى طباطبایى، در روز ۲۹ ذى‌حجه سال ۱۳۲۱ ق، در شهر تبریز، در خاندانى که به علم و فضل و پارسایى شهره بودند، دیده به جهان گشود. نسب وى، از طرف پدر، به حضرت امام حسن مجتبى( ع) و از طرف مادر، به حضرت امام حسین( ع) مى‌رسد. در پنج سالگى، مادر را و در نه سالگى، پدر را از دست داد و وصى پدرش، مرد و زنى را به پرستارى از او و تنها برادرش، سید محمد حسن گمارد. درمحضراساتیدی برجسته ای تلمذ نمود، مِن جمله  بهره‌مندى از محضر عارف برجسته‌اى چون آیة الله میرزا على آقاى قاضى، از علامه شخصیتى ویژه ساخته بود؛ متانت و وقار، تواضع و ادب، پرهیز از محرمات و مکروهات و مداومت بر واجبات و مستحبات، دست‌گیرى از فقرا و جدیت در امر تحصیل و تحقیق، از صفاتى است که وى بنا به تأیید همه کسانى که با ایشان برخورد داشتند، بدانها متصف بود. اهتمام ایشان به امر تحصیل، به حدى بود که شب‌هاى قدر را به غور و تفحص و تدبر در معانى عمیق آیات الهى مى‌گذراند و تألیف« المیزان» نیز در یکى از این شب‌ها به پایان رسید. علاقه به اهل بیت( ع)، در سراسر زندگى ایشان موج مى‌زد" "پیامبر خدا صلى الله عليه و آله :  هيچ مرد و زن مؤمن يا مرد و زن مسلمانى بيمار نمى شود، مگر اين كه خداوند به سبب آن بيمارى گناه او را پاك مى كند. پيامبر خدا صلى الله عليه و آله ـ هنگام عيادت از  امّ العلاء كه بيمار بود ـ فرمود :  اى امّ العلاء! بشارت باد تو را؛ زيرا كه خداوند به واسطه بيمارى مسلمان، گناهان او را مى برد، همچنان كه آتش ناخالصى آهن و نقره را مى زدايد. پيامبر خدا صلى الله عليه و آله :  المَريضُ تَحاتُّ خَطاياهُ كَما يَتَحاتُّ وَرَقُ الشَّجَرِ .  گناهان شخص بيمار، همچون برگ درخت، مى ريزد"  تعبیر رویا رویاها گاه بشارت است ،گاه تذکر وهشدار دخترم قطعا زندگی همراه باسختیها ومشقات است اما همه این امور ازباب حکمت پروردگاراست. خداوند متعال همه انسان ها را مورد امتحان وازمایس قرار می دهد، واین ابتلا متفاوت است، حتی پیامبران خدا مورد ازمایش قرارمی گرفتند وچه بسا سخت ترین ابتلائات که درمخیله کسی نمی گنجد، ازمایش های خدا برای رفع ابهام نیست، برای تربیت وپرورش انسان هاست، گاه حوادث درقالب بیماری، گرسنگی ،غم ازدست دادن عزیزی، مال و...‌ است. بیماری باتوجه به سختیهای ان که گاه طاقت فرساست اما خداوندپاداشی بزرگ برای ان درنظر گرفته است، پیامبرگرامی ص می فرمایند: بیماری سبب امرزش گناهان است. طبعادعای فرد بیمار به درجه استجابت نزدیک است ، علامه طباطبایی ازسلاله پیامبر خدا ص وازسادات بودند. وهمین امرایشان رامشمول حدیث گرانبهای معصوم ع می نماید، نگاه به فرزندان ماعبادت است،وهرکه به انها نیکی کند پیامبرص جبران خواهندکرد. علامه طباطبایی ازنوادر روزگار بودند عالمی عظیم الشان که درمحضر اساتید بزرگی چون اقای قاضی عرفان اموختند وکسب علم کردند.  کتاب بسیارارزشمند تفسیر المیزان ثمره مجاهدت های ایشان است ،در جایگاه علمی کم نظیر بودند، قطعا توسل به این مردخدا همراه با استجابت دعا است یک نذر فرهنگی ویا معنوی و...‌ به نیت این عالم مجاهد انجام دهید ،وایشان راواسطه بهبودی خود قرار دهید،  (قرائت ۱۱۰ مرتبه دعای مشلول درکتاب مفاتیح الجنان بعنوان یکی ازمنابع معتبر به جهت رفع بیماری بسیار راهگشاست ، وان شاءالله گشایش وفرج امور شما باشد.  ازخداوند بهترین ها رابرای شما ارزو می کنم وبرای سلامتی شما دعا می کنم 🤲 یاعلی

عنوان پست:

تاریخ:

۳۰ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

باسلا وقتتون بخیر...امروزبعدازاذان صبح خواب دیدم تویه خونه ای بود که مارزنگی که زرد رنگ حمله کرده بود ۲،۳نفر،که اون دوسه نفرمیکشنش اون مارو بعد خوابم عوض شد رفتم توخونه ای تنها بودم دیدم یه غول خیلی بزرگ خوابیده وبه من نگاه میکرد امابامن کاری نداشت فقط نگاه میکرد یه غول سیاه رنگی بود که من میگفتم اون اژدهای منه یخورده میترسیدم ازش بعد رفتم پیش خواهرم وبراش ایه الکرسی خوندم (نصفه ایه الکرسی خوندم) واینم بگم شب قبل خیلی ناراحت بود که این خواب دیده بودم

عنوان پست:

تاریخ:

۳۰ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام امروز صبح خواب دیدم تو یک حوضچه اب زلال راه میرم یک درخت توت بالا سرم بود توتش دو رنگ بود در حال راه رفتن تو اب از اون توت هم می خوردم

عنوان پست:

تاریخ:

۳۰ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام و عرض ارادت . لطفا برای مشاهده تعبیر رویای خود به لینک زیر مراجعه کنید . متشکرم . https://tabirenab.ir/20688/ تعبیر خواب ساخت مُهر نجس #سیده_بانو_هاشمی

عنوان پست:

تاریخ:

۳۰ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

ممنون عیدتان مبارک التماس دعا.

عنوان پست:

تاریخ:

۳۰ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

خيلي ممنون اجر شما با خانم فاطمه معصومه سلام الله عیدتون مبارک التماس دعا .

عنوان پست:

تاریخ:

۳۰ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام علیکم آن شاءالله خیر است نوزاد شدن در خواب، می تواند برگشت به فطرت و معصومیت انسان برگردد. با توجه به این که هر چه انسان بزرگتر می شود، تجربه های بیشتری کسب می کند، بازگشت به نوزادی می تواند به عدم تجربه و مهارت در زندگی برگردد . آب نشانه طهارت ، ولایت، پاکی، علم است. رنگ سبز از رنگهای بسیار خوب و سفارش شده در اسلام است. نشانه شادابی، نشاط، طراوت است. غرق شدن در آب سبز نشانه، قرار گرفتن در ولایت اهل بیت است. آن شاء الله از گناهان پاک شده و در مسیر اهل بیت قرار می گیرند. روضه نشانه توسل به اهل بیت، ارادت، دوستی اهل بیت است. دوست عزیز خواب شما نشانه برقراری ارتباط وجودی به اهل بیت، که همان توسل است، که به همه ما توصیه شده. يَآ أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اتَّقُوا اللَّهَ وَابْتَغُوٓا إِلَيْهِ الْوَسِيلَةَ  ای اهل ایمان! از خدا پروا كنید و دست‌آویزی [از ایمان، عمل صالح و آبروی مقرّبان درگاهش‌] برای تقرّب به سوی او بجویید و در روایات هم داریم يَزيدُ بنُ حَيّانَ عَن زَيدِ بنِ أرقَمَ ـ بَعدَ ذِكرِ حَديثِ الثَّقَلَينِ ـ :إنّي تارِكٌ فيكُمُ الثَّقَلَينِ كتابَ اللّهِ ... وأهلَ بَيتي «من در ميان شما دو ثقل به يادگار مى نهم، كتاب خدا... و اهل بيتم» روضه یکی از بهترین راههای توسل است. بزرگان بر روضه های ماهانه اهتمام داشتند. آن شاءالله این آقایی که دیدید در اب سبز و روشن غرق شده، در ولایت اهل بیت هستند. و به طهارت و فطرت پاک‌ و علم ولایی و معنوی نابی میرسند و با عنایت باب الحوائج علی اصغر، استاد و راهنمای خوبی در این زمینه نصیبشان می شود در واقع می توان گفت نذر شیر می تواند رسیدن به علمی که به شناخت بیشتر اهل بیت منجر شود بر گردد البته بهتر است صدقه ای بدهند و ذبح کوچکی هم داشته باشند

عنوان پست:

تاریخ:

۳۰ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

باسلام و درود خدا برشما چند شب پیش خواب دیدم مرده ام و همه نگران بودند وقتی مرا سمت قبرستان می بردند زنده شدم و همه حیرت و تعجب کردند ممنون میشم اگر بفرمایید

عنوان پست:

تاریخ:

۳۰ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

باسلام در خواب خاله ام رو دیدم که چندسالی هست فوت شده برام یه پول بزرگ اسکناس بزرگ داخل یه بسته اورده بود چند شب بعدش خانم یکی از اقوام که فوت شده گفت برات پول اوردم بازم بعدش دایی مرحومم با ماشین اومد خوابم داشت میخندید شب بعدش بهم زنگ زد همین دایی خدا بیامرزم لطفا تعبیرش چیه

عنوان پست:

تاریخ:

۳۰ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

باسلام میخام زحمت تعبیر خواب بدم

عنوان پست:

تاریخ:

۳۰ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام من دیشب خواب دیدم کسی میخواست راهی رو بره و اون راهو ادامه داد وب نتیجه ای نرسید و وقتی ب من بیشنهاد دادند این راهو برم گفتم من ب تنهایی نمیتونم ب شرطی این راهو میرم که ایشون کمکم کنه و هم من و هم اون ندای غیبی میدونستیم ک منظورم آقا امام زمانه اون ندا هم گفت باشه تو نصف راهو برو بقیه رو ایشون کمکت میکنه بعد من تصمیم گرفتم و وارد این راه شدم این راهو اگه بخام تشبیه کنم مثل یک رودخونه ای رو تصور کنید ک فقط از بین سنگهایی ک در بینش چیده شده باید راه برید این شکلی بود منتها رودخونه نبود ب جای اون سنگها هم ستاره هایی کوچک و قشنگ درخشانی بود ک از روی اونا رد میشدم تا ب ی مقصدی رسیدم ی دفعه بهم نشون دادن اینجا همون قسمت از خونته و یک از قسمت از خونه ام رو نشون دادن و گفتن آقا امام زمان اینجا بودن و الان تشریف بردن و در واقع ب من گفتن نصف دیگه راه رو ایشون کمک کردن ک ب مقصد مورد نظر رسیدم و گفتن ک اومدن ب خونتون و تشریف بردن یعنی واقعا آقا ب منزل من تشریف آوردن؟ اصلا تعبیر این خواب چی میتونه باشه با در نظر گرفتن این مطلب ک در بعد از ظهر اون روز ک جمعه بود بشدت احساس ناراحتی در دلم کردم و با خدا و اهل بیت و شهدا درد و دل کردم و از خدا خواستم اگر واقعا ب زندگی من نظر دارن و تلاش‌های من رو برای شناخت خدا و اهل بیت و شهدا میبینن ی نشونه برام بفرستن ببخشد ک طولانی شد با تشکر از زحماتتون

عنوان پست:

تاریخ:

۳۰ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

مرسی خانم امینیان لطف کردید🙏🌷🌷🌷

عنوان پست:

تاریخ:

۳۰ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام من یه بیماری دارم که دعا میکنم به درگاه خداوند خواب دیدم تو خواب خواهرم بهم میگه برو ایت الله طباطبایی بگو تا دعا کنه خوب بشی من میرم بگم اما پیداش نمیکنم تعبییر خوابم چی میشه اصلا من این ایت الله را ندیدم فقط اسمشو شنیده بودم حتی نمیدونستم فوت شده

عنوان پست:

تاریخ:

۳۰ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام خواب دیدم دور ضریح امام رضا(ع) هستم و هی از این در میام نگاه میکنم و دور میزنم و دوباره از در بعدی میام نگاه میکنم و حرف میزنم و حاجاتم رو میگم با امام رضا(ع) و خودم بودم وخودم و هیچکس نبود با خودم میگم کاش میتونستم بیام جلو ضریح رو ببوسم ولی حیف که پریود هستم(در واقعیت پریود نبودم ولی تو خواب تصور میکردم و هی میگفتم نباید برم جلو و خودم مانع خودم میشدم وگرنه هیچ مانعی نبود و من بودم و ضریح و هیچکس هم نبود)

عنوان پست:

تاریخ:

۲۹ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام و دورود خداوند بر شما

 تعبیر خواب :

خیر و برکت است ان شاالله  .

دیدن بزرگی از سلاله سادات خیر است و برکت . ارادت شما نسبت به اهل بیت (ع) نشان از دستبوسی سید بزرگوار است . دست نشان از عظمت و تکیه گاه محکمی است که شما توسل به آن کرده و نشان از ارادت شماست .

حرف زدن به معنای توجه کردن به شماست و هدیه گرفتن از سادات رزق و روزی و برکت خواهد بود . حس خوب تان گواه بر این حالت است .

با این ترتیب :

اگر مجرد هستید ، به زودی امر خیری در پیش خواهید داشت که از سادات می باشد . البته باید دقت داشته باشید و جوانب را در نظر داشته باشید .

اگر متأهل هستید ، ان شاالله فرزندی خواهید داشت و یا از این طریق با سادات وصلتی مبارک دارید .

در پناه خداوند باشید .

 

 

عنوان پست:

تاریخ:

۲۹ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام و رحمت خدا بر شما .  ان شاءالله خیر است .  در رویا دیدید که پسر شده‌اید و به سربازی رفتید .  بودن سربازها در کنار سردار سلیمانی و دیدن آن ها نمادی از برتری حق علیه باطل است.  به نظر می‌آید که در عالم واقع بسیار دوست داشتید که در کنار سردار سلیمانی مجاهدت کرده و از حریم اسلام و اهل بیت ع دفاع می‌کردید و هم اکنون نیز از علائق قلبی شما بوده و حتی گاه به آن‌ فکر می‌کنید.  دوست دار شهدا هستید و سردار دل ها به طور ویژه محبوب قلبتان است . علامه طباطبایی می‌فرماید : اگر کسی خواب ببیند با شهید شناخته شده ای ( مانند شهید قاسم سلیمانی ) حرف می‌زند تعبیرش این است که به یکی از آرزو ها و حاجات بزرگ خود دست می‌یابد و در میان مردم و والدین و خانواده خود به مقام والایی می‌رسد.  امام صادق (ع) در رابطه با تعبیر صحبت کردن با شهدا می‌فرمایند : روشنایی و از بین رفتن تاریکی‌ها و همچنین از بین رفتن فقر و تنگ‌دستی است . ان شاء الله توفیق مجاهدت در راه خدا نصیبتان میشود . این مجاهدت شما بسیار ارزشمند بوده و اجر و پاداش جهاد در راه خدا را دارد . شاید در محیطی قرار بگیرید که افرادی از ملیت های مختلف با یک هدف مقدس در کنار یکدیگر مشغول مجاهدتی معنوی هستند . ممکن است در فضای مجازی در کانال و‌ گروه و یا پیجی مشغول جهاد تبیین شوید و و یا در فضای حقیقی از راه و مرام‌ شهدا دفاع کنید. طبعا با سختی هایی مواجه میشوید و چشم انتظار امر فرج هستید. اجر سربازان مجاهد اسلام را دارید .    چقدر زیبا که سردار شما را تواصی به حق کردند که لازمه‌ی این سفارش تواصی به صبر نیز هست .   امام صادق ع در تفسیر سوره عصر فرمودند : إِلَّا الَّذِینَ آمَنُوا؛ انسان در زیانکاری است مگر کسانی که ایمان به ولایت امیرالمؤمنین (علیه السلام) آورده‌اند. وَ تَواصَوْا بِالْحَقِ؛ به فرزندان و سایر مؤمنین درباره‌ی ولایت سفارش کنند. وَ تَواصَوْا بِالصَّبْرِ؛ صبر بر آن نمایند.  بحارالأنوار، ج۳۶، ص۱۸۳ پیامبر (صلی الله علیه و آله)- إِلَّاالَّذِینَءَامَنُواْ؛ یعنی به ولایت ایشان ایمان آوردند. وَعَمِلُواْ الصَّالِحَاتِ؛ یعنی با همدردی و با مواسات برادرانشان، وَتَوَاصَوْاْ بِالصَّبر؛ یعنی در دوره‌ی غیبت امام غایبشان یکدیگر را به صبر سفارش کردند. با سوز دل و اشک‌چشم سر بر پاهای سرباز امام زمان‌ ع گذاشتید .  اندوهگین بودن در فراق امام مهدى(عج)، ندبه و اظهار شوق به لقاى او از ویژگی‌های منتظران عاشق‌ است. امام حسن عسکرى(ع) فرمود: «شیعیان ما در یک اندوه دائم به سر می‌برند تا فرزندم -که پیامبر نوید ظهورش را داده است- ظاهر شود». در فرازی از دعای ندبه می‌خوانیم: «فَعَلَى الْأَطَائِبِ مِنْ أَهْلِ بَیْتِ مُحَمَّدٍ وَ عَلِیٍّ صَلَّى اللَّهُ عَلَیْهِمَا وَ آلِهِمَا، فَلْیَبْکِ‏ الْبَاکُون‏»پس برای پاکیزگان از خاندان پیامبر(ص) و علی(ع) که درود خدا بر آن دو و خاندانشان باد، گریه‌کنندگان باید بگریند. گریه کردن در فراق و تنهایی امام زمان(عج)، دلیل معرفت و نشانه محبّت قلبى شما است که بخشى از ایمان و قطعاً موجب تقویت باورهایتان بوده و عبادت محسوب میشود و پاداش فراوان دارد. امام صادق (ع) درباره فضیلت اندوهگین بودن در فراق آن حضرت فرموده اند: شخص مهموم به خاطر ما که غم و اندوهش از جهت ظلمی است که بر ما رفته، نفس کشیدنش تسبیح گویی است و غم او به خاطر ما عبادت است .  هر کس دیده اش در راه ما گریان شود به خاطرخونی که از ما به ناحق ریخته شده یا حقی که از ما سلب گردیده یا حرمتی که از ما هتک شده یا به خاطر یکی از شیعیانمان خداوند تعالی به آن اشک سال ها جایگاهش را در بهشت قرار خواهد داد. ان‌ شاء‌الله مورد عنایت امام زمان ع واقع میشوید . از معرفت بیشتری برخوردار شده و توفیق خدمت و یاری امام زمان ع نصیبتان میشود و دین حق را یاری می‌کنید .  از موضوعی در رنج و ناراحتی هستید ولی بدانید که ان‌ شاء‌الله فرج نزدیک است و دلتان شاد میشود .  به واسطه‌ی اقدامات و اعمال خیر و بسیار تاثیر گذار سردار سلیمانی و شهدا از اندیشه و افکاری ولایی بیش از پیش بهره مند می شوید و بر صبر و شکیبایی شما افزوده میشود .( سر بر روی پاهای سردار) احتمال دیگر:   این است که ممکنه در عالم واقع مسئولیتی بر عهده‌ی شما قرار گیرد که غالبا مردان‌عهده دار آن میشوند، ولی در مسیر دفاع از حقی بوده و یاری امام زمان‌ ع است. با دشواری هایی مواجه میشوید ولی با دعا و عنایت شهدا و با صبوری به مقام والایی میرسید و اگر مشکل مادی دارید ان‌شاء‌الله برطرف شده و فرجی حاصل میشود . توصیه میشود  صدقه بدهید .با دعا و توسل و کسب معرفت پیرو راه شهدا بوده و در طریق زندگی از مجاهدت ها وتلاش ها نهراسید و صبور باشید و برای تعجیل در امر فرج کار و تلاشی مجدانه داشته باشید .و البته کارهای مردانه ای که از توانتان خارج ااست را تعدیل کنید .  برای برآورده شدن حاجات خود نذری فرهنگی برای سردار کنید تا پرچم اهل بیت ع بالا رود و روح شهید شاد و خشنود شود . در پناه امام زمان باشید .

عنوان پست:

تاریخ:

۲۹ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام علیکم باعرض تبریک ولادت حضرت معصومه سلام الله علیهاوروز دختر خیراست ان شاءالله زیارت امام رضا ع بسیار پرفضیلت است وحرکت پرشتاب به سمت امام بسیارعالی است، امام هادی ـ علیه السلام می فرماید: «دلیل مستجاب شدن دعا در آن جا آن است که آن محل و قبر آن حضرت( امام رضا ع) از بقعه های بهشت است و هر مؤمنی که آن جا را زیارت کند، خدای او را از آتش نجات داده و داخل بهشت خواهد کرد.» بالارفتن ازپله ها دال بر کاری سخت ودشواراست اما امیدوار کننده ونوید بخش، مسیر ولایت وتبعیت ازامام وپیروی از سبک وزندگی معصوم ع کاری بس دشواراست گاه باید ازعقبه هایی بسیاری عبور کرد ،و اگر شناخت کافی ازمسیروراه نداشته باشیم منجربه سختی هایی خواهدشد،   عشق به پروازنیاز به پر برای پریدن دارد ، دخترم بازبینی درامور کاری ،و یا معنوی خود داشته باشید که باتوجه به اشتیاق وافری که به اوج گرفتن در امور معنوی ومادی دارید شما رابه بیراهه سوق ندهد، بازشدن درب بشارت بزرگی است،مرتفع شدن مشکلات وهموارشدن راه های زندگی است . با سه درب بسته مواجه شدید ،طبیعی است . اينكه انسان در دل رنج و سختى آفريده شده، يعنى كاميابى‌هاى دنيوى آميخته با رنج و زحمت است.  «لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنْسانَ فِي كَبَدٍ» حضرت على عليه السلام مى‌فرمايد: دنيا خانه‌اى است كه با سختى‌ها عجين شده است. درازمون زندگی راه راست بهترین گزینه است که انتخاب کردید، واصحاب الیمین که اشاره قرانی به این موضوع دارد راه راست بهترین راه واین اصحاب برترین اند. که دربهشت برین جایگاهی نیکو دارند، رویابیانگر ادامه راه شما ست،  اگر درطی کردن راه به سمت امام وکمال، شتاب کردید و باسختیهایی مواجه شدید ، اما الحمدالله راه برای شماهموارشده دیدن ضریح وصدای الله اکبر که نشان از بزرگی وعظمت پروردگاراست و بسیارنیکوست.  امام علی (علیه‌السّلام) در تفسیری از ذکر الله اکبر می‌فرماید: «اللّه اکبر»، یعنی: دانا و آگاه است. آنچه را بوده است و آنچه را خواهد بود، پیش از آن که پدید آید، می‌داند. «اللّه اکبر»، یعنی بر هر چیزی تواناست. آنچه بخواهد، می‌تواند، به قدرتش نیرومند است. بر آفریدگانش تواناست. به ذات خویش تواناست. توانایی او بر همه موجودات، حاکم است. هر گاه چیزی را بخواهد، به او می‌گوید: «هست شو» و آن، هست می‌شود.  تأمّل در این احادیث، نشان می‌دهد که «تکبیر»، در واقع، تجلّی جلال و جمال حضرت حق در دل ذاکر است. از این‌رو، هر چه جلال و جمال خداوند متعال، جلوه بیشتری در دل داشته باشد، ذکر زبانی کامل‌تر خواهد بود" تعبیر رویا رویایی خوب وبشارت دهنده است وبه زمین اماده وجود شما اشاره دارد.    " «وَ الْبَلَدُ الطَّيِّبُ يَخْرُجُ نَباتُهُ بِإِذْنِ رَبِّهِ" "در این آیه با ذكرى كه از رويش ميوه‌‏ها در اثر نزول باران به ميان آمد، به این نکته توجه می‌دهد كه زمين‌ها بر دو گونه‌‏اند: زمين پاک و آماده كه با نزول باران، به امر خداوند، گياهان گوناگون در آن مى‌‏رويند، و..... باران رحمت خدا بر همه جا مى‌‏بارد، ولى زمين‌هاى آماده از آن بهره بردارى مى‏‌كنند و گل‌ها و گياهان و درختان ميوه در آن مى‏‌رويند، و زمين‌هاى بى‌‏استعداد از آن استفاده نمى‏‌كنند و رشد و نموى در آن صورت نمى‏‌گيرد.  مؤمنان آمادگى دريافت پيام الهى را دارند؛ و رشد مى‏‌كنند و شكوفا مى‌‏شوند،  شما بعدازطی مسیرهای طولانی وپرپیچ وخم به ضریح امام رضاع بی واسطه رسیدید وبیماری که شفا یافته،طبعا رویا بشارتی است اگر خدای نکرده بیمارید، صحت وسلامتی ازنشانه های رویاست وامرزش گناهان، و به فرموده امام هادی ع استجابت دعا ،ازاثار این رویاست  توکل بخدا واعتقاد قلبی شما به عظمت وبزرگی پروردگار( الله اکبر) وبازشدن گِره ها ورشد معنوی ازبرکات وعنایات امام رضاع است که درپرتو نور حضرت بالا می روید و رشد می کنید ورفعت جایگاه می یابید، ان شاءالله ازاثار رشد این رویا ازدواج باهمسری  دارای ارزش های ایمانی واخلاق باشد، با ارزوی سعادت وخوشبختی برای شما🤲

عنوان پست:

تاریخ:

۲۹ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام علیکم  انشالله که خیر است  کمر: استواری بدن به ستون مهره ها و پشت و کمر می باشد  همانطور که در روز عاشورا با شهادت حضرت ابوالفضل امام حسین فرمودند: الان انکسر ظهری یعنی پشت و پناهم شکست( یعنی پناهم را از دست دادم  احتمال دارد از نظر حمایت معنوی شما دچار آسیب شده اید یا خدای نکرده بار گناه کسی را دارید به دوش می کشید قرآن می فرماید: و لا تزر وازره وزر اخری : شاید حامی معنویتان( پدر؛ مادر؛فرزند همسر؛ دوست؛ و۰۰۰۰دچار مشکل شده و چون فرزند از پشت(صُلب) انسان هست شاید خدای نکرده فرزندتان دچار مشکل معنوی یا مالی و۰۰۰۰شده باشد باید ببینید در زندگی چه کسی و چه چیزی موجب دلگرمی و استحکام زندگی شما بوده که حالا دچار آسیب شده است  لباس: در خواب علامت تقواست. لباس التقوا ذالک خیر :  لباس به تقوا تشبیه شده تقوا انسان را از گناه و زشتی و خطرات اجتماعی حفظ می کند و لباس هم انسان را از خطر ها حفظ می‌کند و عیوب را می پوشاند و هم زینت برای انسان است قد انزلنا علیکم لباسا یواری سواتکم و ریشا : لباس را برای شما آفریدیم که اندام شما را بپوشاند و زینت شما باشد  تعبیر: احتمالا اینکه خود را از پشت می دیدید یعنی بر اعمال خودتان نظارت دارید و متوجه رفتار و کردار خود هستید و دیدید که آبرویتان در معرض خطر قرار گرفته و پشتیبان زندگیتان آسیب دیده است و از این وضع ناراحت بودید توصیه ها: صدقه دهید واستغفار کنید در زندگی رعایت تقوا را بکنید

عنوان پست:

تاریخ:

۲۹ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام من هفته پیش خواب بدیدم دوتا سوسک بزرگ داخل خونس و من دنبال بودم بکوشمشون این هفته یعنی امروز خواد دیدم من دارم برا یه عده کار میکنم و من گذاشتن پشت یه دستگاهی که خاک و آب کثیف و نجس فاضلاب مخلوت میکنه و مهر نماز درست میکنه من حالم بد شده بود از بوی بد آمدم پایین گفتم آخه این نجسه کی با این نماز میخونه و من با این کار نمیکنم حالا نمیدونم این ۲ تا خواب من به هم ربط داره خدا میخواد بگه یه جای کارت میلنگه یا تعبیر جدا جدا داره

عنوان پست:

تاریخ:

۲۹ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام همسر من خواب تعداد زیادی تخم مرغ دیدن که دو تا از آنها رو که بزرگتر بوده برمیدارند که تخم بوقلمون بوده این خواب رو یک هفته پیش دیدن ممنون از تعبیرخوابتون

عنوان پست:

تاریخ:

۲۹ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام خدمت معبرین گرامی. من خواب دیدم که عمم وفرزندانش خونه ما هستند ومنم ازسرکاراومده بودم خونه.بعدفرزند دخترعمم روبغل کردم وبهشون محبت میکردم وایشونم خیلی خوشحال وذوق زده بود وبعدپسرعمم که اونطرف خوابیده بودتاصدای منوشنید بلند شدوشروع کرد حرف زدن بامن وبعد دائم بمن توجه میکرد وهمراه من بودتادیدم یکجایی شبیه به بازار بودکه داشتیم راه میرفتیم تا یه جایی هم فرزندخواهرشون بغلم بودکه بعدنفهمیدم چیشدکه فقط خودم وپسرعمم داشتیم میرفتیم که رسیدیم به یه جایی شبیه به حسینیه که دقیق نمیدونم کجابود و دیدم تعدادی بچه نشستن وهرکدوم یکی ازوسایل سفره هفت سین دستشونه وقرار سال تحویل بشه وتعدادی خانم چادری دیدم که درحال خوندن یه دعایی بودن.به پشت سرم نگاه کردم که دیدم پسرعمم درحال سجده کردن هستن وگریه هم میکنن. درهمون حال یکهو دیدم تمام اون خانمها رفتن به سجده وانگارسجده وسط دعابود(فکرمیکنم برای زیارت عاشورابود) دقیقا همون لحظه میخواست سال تحویل بشه ومنم نگاه کردم به اونها وبه سجده رفتم وبعدازاینکه سرمو ازسجده بلندکردم دیدم سه تابچه نوزاد دارن به سمتم میان که واسه یه خانم بودن وبعدپیش خودم گفتم به فال نیک میگیرم حتما قرارحاجت روابشم که بلافاصله بعدازسجده این نوزادها اومدن سمتم وبعداون خانم دوتاشونو گرفت بغلش وبعدگفت یه شوهردوقولو گیرت میاد ومن گفتم یدونه کافی.خیرمن اومدن بچه هاروبه فال نیک فرزندارشدن درآینده میبینم واون خانمم گفت آره راست میگی ونمیدونم چرااون بچه ها تبدیل به عروسک شده بودن.پیشاپیش سپاس ازتعبیرشما

عنوان پست:

تاریخ:

۲۹ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام علیکم  انشالله که خیر است  زندانی شدن نمادی از قرار گرفتن در انبوهی از مشکلات و هجوم افکار منفی و گرفتار شدن است شما باید دقت کنید که مبادا کسی را که دوست دارید باعث شود که شما گرفتار شوید و دچار مشکلاتی شوید امام صادق می فرمایند: زندانی واقعی کسی است که دنیایش او را از آخرتش باز بدارد  گاهی انسان آنقدر در دنیا غرق می شود که در دنیا حبس شده و باعث می‌شود آخرت را فراموش کند  این خواب برای شما می تواند یک هشدار باشد و یک زنگ خطر که مبادا ارزشهای اخلاقی شما در معرض خطر باشد چون زندان نوعی گرفتاری و محدودیت و فشار و سختی به دنبال دارد  سگ : نمادی از دشمن می باشد سگ سیاه نوعی کدورت و تیرگی و اخلاق بد است  امام صادق می فرمایند : سگ نشان از دشمن؛ پادشاه طامع(طمعکار) دانشمند و خادم بد فعل است و نمادی از دشمن درونی (نفس اماره ) و بیرونی می باشد سگ میتواند صفت رذیله ای باشد که شما از آن فرار کردید و پرواز کردید ولی نتوانستید خودتان را حفظ کنید و دوباره گرفتار شدید  امام سجاد می فرمایند: ای زراره مردم ۶ طبقه هستند: شیر؛ گرگ ؛ سگ و۰۰۰۰ اما سگ با سخن گفتن خود بر مردم پارس میکند و نمادی از صفت بدخلقی و عصبانیت است که مردم از طرز زبانش او را احترام می‌کنند  پرواز:  امام صادق می‌فرمایند: پرواز سفر کردن ؛ حج: دگرگونی در زندگی چه مادی و چه معنوی میباشد  پرواز اوج گرفتن و تغییر جایگاه و دگرگونی به سمت خوبی می باشد  تعبیر:   احتمال دارد شما در یک مشکلاتی گرفتار شده‌اید(در رابطه با پسری که دوستش دارید) و یک کسی که در نزدیکی شما قرار دارد مانع می‌شود از اینکه شما به آن شخص برسید احتمال دوم: شاید شما برای رسیدن به یک جایگاه معنوی(نجات از نفس اماره ) تلاش می کنید تا به آن جایگاه خوب و رفیع برسید ولی مرتب کسی مواظب شماست شما تلاش برای رشد و پیشرفت و اوج گرفتن انجام می دهید اما دوباره گرفتار می شوید که آن شخص ممکن است یک زن باشد دقت کنید ببینید در اطرافتان با زنی که بیشتر تعامل دارید و در رفت و آمد هستید مبادا مانعی برای پیشرفت شما باشند و باعث گرفتاری و مشکلات توصیه ها: برای نجات از مشکلات صدقه دهید و استغفار کنید اگر در زندگی دچار مشکلات شده‌اید توکل بر خدا کنید تا انشاالله زودتر از مشکلات نجات پیدا کنید

عنوان پست:

تاریخ:

۲۹ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام و وقت بخیر بنده با کمی عجله به سمت حرم امام رضا میرفتم ولی وقتی رسیدم دیدم خیلی شبیه حرم ایشون نیست حتی در خواب هم این موضوع رو فهمیدم...به این صورت بود که باید پله های متوالی رو بالا میرفتم که ضریح رو به روم قرار بگیره و دیده بشه ولی نمیشد مستقیم برم تا برسم باید دور میزدم و از یه قسمت خاص وارد میشدم...اون قسمت مثل یه راهروی تنگ بود و و انتهاش یه در بسته...درو که باز کردم با سه تا در بسته دیگه رو به رو شدم که تو خواب درک کردم در رو به رو به رو پشتش دیواره و بستس، در سمت راست به ضریح میرسه و در سمت چپ رو خادم ها اجازه باز شدن نمیدادن و میگفتن یه موجودی اونجاست منم در راستو باز کردم و رفتم تو و ضریح رو دیدم اما مردمی که اونجا بودن نشسته بودن و انگار منتظر چیزی بودن...تو این فکر بودم که چه خبر شده که انگار از بلندگوها با صدای بلند گفتن(بیمار شفا داده شد)بعد همه بلند تکبیر گفتن منم گفتم بعد در خواب احساس میکردم اون کسی که شفا گرفته توی همون قسمتیه که اجازه نمیدادن کسی وارد بشه و بعد بیدار شدم(هنوز خواب با جزییات دقیق تر یادمه)

عنوان پست:

تاریخ:

۲۸ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام و رحمت خدا بر شما . ان شاء‌الله خیر است . زیارتتون‌ قبول بانو جان . وقتي كاري عبادت باشد، هرچه سخت‌تر و با رنج بيشتر انجام شود، ارزش و فضيلت بيشتري خواهد داشت.  زيارت امام حسين(ع) از برترین اعمال و عبادات است و بهترین عرض ارادت به ساحت نبی اکرم ص و ذوی القربای ایشان است .  بنابراين هرچه با رنج و مشقت بيشتر توأم باشد، مسافت بيشتري طي شود و اوضاع امنيتي، خطرناك‌تر باشد، اجر و پاداش بيشتري خواهد داشت . در رواياتي از امام صادق(ع) آمده كه فرمود: شخصي كه به زيارت قبر حسين‌بن علي مي‏رود، پس زماني كه از خانواده‌اش جدا مي‌شود، با اولين گامي كه برمي‏دارد، تمام گناهانش آمرزيده مي‏شود. سپس به ازاي هر قدمي كه برمي‏دارد، پيوسته تقديس و تنزيه و پاك مي‌شود، تا آن‌كه نزد حسين‌بن علي (ع) برسد. در اين هنگام، خداوند با او بدين‌گونه مناجات مي‌كند: «اي بنده من! از من بخواه، به تو مي‌دهم؛ دعا كن، اجابت مي‌كنم؛ درخواست كن، مي‌بخشم؛ حاجت بخواه، روا مي‌كنم» ابن ابى یعفور می‌گوید: به امام صادق(ع) عرض کردم: اشتیاق زیارت شما باعث شد که من مشقّت هایى را متحمّل گردم تا به محضرت شرفیاب شوم. حضرت در جوابش فرمودند: از پروردگارت گلایه نکن! چرا نزد کسى نرفتى که بر گردن تو بیشتر از من حقّ دارد؟ ابن ابى یعفور مى گوید: جمله دوم (چرا نزد کسى که حقّش بیشتر از حقّ من است نرفتى) برایم خیلی گرانتر آمد نسبت به جمله اوّل حضرت (از پروردگارت گلایه نکن)، لذا پرسیدم: آن چه کسى است که حقّش بر من از حقّ تو بیشتر است؟ فرمود: حسین بن على(ع)، چرا نزد حسین(ع) نرفتى تا آن جا دعا کنی و حوائجت را از خدا بخواهی؟! کامل الزیارات، ص۱۶۸ امام صادق(ع) بعد از دعائی که برای زائران امام حسین(ع) می‌کند خطاب به خدا اینچنین عرضه می‌دارد: خدایا دشمنان ما به خاطر خارج شدن زائران حسین(ع) از شهرشان (به جهت زیارت) آنها را مورد ملامت و سرزنش قرار می‌دهند، ولى این حرکت دشمنان بر خلاف آنچه که می خواستند شیعیان ما را از تمایل و سختی کشیدن در راه ما باز نداشت؛ خدایا بر این صورت‏هائى که حرارت آفتاب آنها را دگرگون کرده رحم کن و همچنین بر آن گونه‌هایی که روى قبر ابى عبد اللَّه(ع) صورت مى‏گذارند و چشم‏هایى که از باب دلسوزی بر ما اشک می‌ریزند و دل‏هائى که‏ براى ما جزع و زاری می‌کنند و آتش می‌گیرند و ناله‌ها و فریادهائى که بخاطر ما بلند می‌شوند رحم فرما، خدایا این جان‌ها و بدن‌ها را نزد تو امانت می‌گذارم تا در روز عطش (روز قیامت) آنها را از حوض (کوثر) ‏ سیراب نمائى.  امام صادق(ع) پیوسته این دعا را در حالیکه در سجده بود زمزمه می‌فرمود. ثواب الاعمال، ص۹۵ حب به معنای رغبت و میل انسان به چیزى است . اگر این میل باطنى و رغبت دل به چیزى شدید و قوى شود ، آن را عشق مى نامند. خداوند عالم به پیامبرش فرمود بگو : « من هیچ پاداشى از شما بر رسالتم درخواست نمى کنم جز دوست داشتن نزدیکانم ( اهل بیتم ) و هر کس کار نیکى انجام دهد ، بر نیکى اش مى افزاییم چرا که خداوند آمرزنده و سپاسگزاراست.  رابطه و پیوند داشتن زیارت آنان در حرم هاى پاکشان و یاد کردن ایشان از دور و نزدیک ، موجب ایجاد و تقویت محبّت مى شود و به دنبال محبت است که تبعیت بیشتری حاصل میشود .  از امام باقر ع روایت شده است: کسى که ما اهل بیت را دوست دارد به زیارت قبر امام حسین ع برود و زائرى که محب امام حسین ع باشد مورد عنایت ما اهل بیت است و این زائر اهل بهشت مى باشد و شخصى که به زیارت امام حسین ع نرود ناقص الایمان است .  (وسائل الشیعه ج ۱۴ ص ۴۳۲ ) تعبیر رویا  الحمد لله در قلب نازنینتان محبت و ولایت امام حسین‌ ع را دارید . به دنبال آن در عالم واقع توفیق تبعیت بیشتری از امام حسین ع و سیره ایشان نصیبتان میشود . مادر شما در این رابطه نقش تربیتی موثری دارد . ممکن است برای ابراز این محبت و تبعیت با سختی ها و دشمنی‌هایی در مسیر زندگی مواجه شوید و گاه در مواقعی احساس تنهایی کنید، اما درود خدا و فرشته های پاکش بر شما که به امید وصال و نشان دادن حب و عشقتان به ولایت سختی ها را به جان می‌خرید .  در این مسیر دوستان و همراهانی چون‌ عمه خود دارید که با شما هم عقیده اند ، ولی دشمنان درونی و بیرونی نیز در کمین انسان های صالح خدا هستند که ممکن است سر ببرند . سرنمادی از صبر و بردباری است .   لذا در مسیر عشق صبر و بردباری در طاعت خدا و ترک معصیت الهی و در مصائب  به منزله سر دربدن است که حیات معنوی عاشق را حمایت میکند .  در این مسیر از راهبری بهره مند میشوید که طی طریق کرده و راه بلد است و شما را از مسیری امن سیر میدهد . ان شاء‌الله رحمت و برکات خدا نصیبتان میشود. گناهانی از شما بخشیده شده و حاجاتی دارید برآورده به خیر می‌شود . ان شاء الله همراهی صالح در زندگی نصیبتان شود .  در کار خیری وارد میشود و توفیق تبلیغ علمی و عملی دین‌ناب حسینی را پیدا میکنید . شاید در جهاد تبیین به عشق ولایت تلاش میکنید و گاه در این مسیر از دشمنی هایی میترسید و استرس پیدا میکنید ولی با عنایت امام ع و ایمانی که دارید به نتیجه‌ی مطلوب میرسید.  ان‌ شاء‌الله زیارت امام حسین ع روزی شما شود و ما نیز 🤲  به برکت صلوات بر نبی و اله  اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم⚘

عنوان پست:

تاریخ:

۲۸ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام درود خدابرشما خیراست ان شاءالله. ماشین وسیله ای برای رسیدن به مقصد وهدف، وحرکتی روبه جلوست، امام صادق ع می فرماید: راه وجاده  به دنیا ،ارامش ،کارنیکو، خیر وبرکت ،اسانی وراحتی تعبیر می شود خواب سفر هر نوعی که باشد رزق معنوی محسوب می شود ۰ سفر درس عبرت و برکت است.  یکی از مواردی است که خیلی ثواب دارد و خوب است که روزی کسی شود و قسمت او گردد.( قل سیرو فی الارض ) در قرآن بعضی از دستورات واجب است و بعضی از دستورات مستحب یعنی ثواب بر آن مترتب می شود،  این رزقی است که رزق معنوی محسوب می‌شود که خدا به شما روزی کرده است، نَفس این سفر مطلوب است ،و نَفس آن یک رزق است. اگر این سفر تجاری باشد ،یا در پی دیدن بستگان و صله رحم باشید رزق شما چند برابر می شود . " امام صادق (ع) ماشین( مرکب ،گردونه) به :   آبرو و عزت فرمانروایی و ولایت منزلت و مرتبه بزرگی هیبت شادمانی و سرور رفعت آسانی کارها ازشیب تند بالا رفتن، اگر چه احتمالا باسختی مواجه بودید اماسرانجام رسیدن به جایگاهی مطلوب است ، زمین صاف نتیجه تلاش شما ست که راه همواراست، وبه دست اوردن موفقیت ،وعزت وابرویی مادی ومعنوی است ، ودال بررفعت وبزرگی شماست که زمینه شادمانی شما رافراهم خواهد اورد. تصادف نکردن حُسن عاقبت است که شایددرمخیله شما هم نگنجد اما دراین سفرپربرکت گشایشی است که به ان دست خواهید یافت ، اگر کاری را اغاز کردید که طبعا با سختیهایی توام است اما سرانجامی نیکو خواهد داشت ،راحتی وارامش در دل سختیها پیچیده شده است،  اسفالت تمیز هم نشانه مطلوب ماجراست. درهرجایگاه وسمتی که هستید توام با رشد و تحولی مثبت خواهد بود ، راه بهتر( عطار) نمادی ازحُسن انتخاب وگزینش شایسته شماست . ان شاءالله درمسیر زندکی همواره سربلند وسرافرازباشید .

عنوان پست:

تاریخ:

۲۸ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام علیکم آن شاءالله خیر است تعبیر خواب سقف خانه امام صادق چیست سقف بلند در خواب به امنیت و فراغت اشاره می کند . وقتی آقا سقف را تمیز می کرد، یعنی دنبال برقراری امنیت است. این امنیت هم می تواند در جهت استحکام خانواده باشد، هم از نظر اقتصادی، اخلاقی و بقیه موارد را شامل می شود. هر چیزی که روابط خانواده را مستحکم کند. آقا در جهت امنیت مادی و معنوی هستند. ممکن است اختلاف سلیقه های در خانواده باشد، که شما هم باید کمک کنید به این امنیت. اگر اختلافی هست، راه حل مناسب آن را پیدا کنید. سقف شوره زده به معنی کم رنگ شدن روابط است که به مرور زمان حاصل می شود. ممکن استاد سوء تفاهمی بوده که مدتها از آن گذشته . کدورتی در رفتار و اخلاق باشد که مدتها از آن گذشته که بهتر است رفع شود. رسوبی که در خواب دیدید، همان کدورتی است که در گذشته ایجاد شده است.

عنوان پست:

تاریخ:

۲۸ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام من خواب دیدم جنسیتم تغییر کرده و پسر شدم و فک کنم رفته بودم یه جایی سربازی که افراد غیر ایرانی هم اونجا بودن بعد من متوجه سردار سلیمانی شدم که نشسته بود روی صندلی و من رفتم باهاش صحبت کردم فقط از اون مکالمه یه چیز یادمه که حاج قاسم گفت بلخره یه روزی میاد میدونستم منظورش امام زمانه همین که این کلمه رو گفتن بغضم ترکید و سرمو گذاشتم روی پاش و از ته دل گریه کردم ممنون میشم تعبیرش رو بگید

عنوان پست:

تاریخ:

۲۸ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام و عرض ادب . ان شاء‌الله خیر است . در خیابانی خارج از منزل بچه شما در کنار خواهر مشغول بازی بود و شما مدارکی را در ماشین خود قرار میدادید .  امام صادق علیه السلام می‌فرمایند: راه و خیابان در خواب بر پنج وجه است. اول: دنیا. دوم: آرامش سوم: کار نیکو. چهارم: خیرو برکت. پنجم: آسانی و راحتی  دیدن ماشین به روایتی در خواب به چند معنی تعبیر میشود :   عزت و آبرو ، ولایت و فرمانروایی ،  مرتبه و منزلت ،   بزرگی . هیبت  خر می و شادمانی ، رفعت و مهربانی ،  راحتی کارها در دنیا به لطف الهی مشغول کارها و اعمالی هستید تا آسایش و راحتی را برای خود و خانوادتون فراهم کنید . در این مسیر اهل خیر و برکت هستید و از جایگاه خوبی برخوردارید.  مدارک نمادی از هویت شخصی شما و یا نشانه ای از کارهای تجاری و اقتصادی شماست که به نظر منجر به رفعت منزلت و عزت شما دارد . در این دنیا مواجه با افرادی میشوید که فرزندانشان نیاز به مراقبت دارند از حوادث و آسیب های جسمی و روحی که توسط روزگار نامناسب و شیاطین جن و انس آنان را تهدید میکند .  بچه های معصومی که در جامعه در معرض خطراتی هستند و شاید خانواده و مادرانشان‌ غفلت می‌کنند .  وقتی مواجه با توجه و هیاهوی آنان در مواجهه با خطرات میشوید نسبت به مراقبت جسمی و روحی از فرزند خود توجه بیشتری پیدا میکنید.    در عالم واقع در رابطه با مراقبت فکری و روحی و جسمی فرزندتان به دیگران تکیه کرده و به دلیل مشغولیت به کارهای دیگر و امور زندگی نسبت به فرزندانتان کمی غفلت میکنید . الحمد لله متوجه این قضیه شده و با پناه بردن به حضرت ابالفضل ع و امام رضا ع در فکر نجات فرزند خود هستید و از آنان استمداد میطلبید .  الحمد لله از ایمان خوبی برخوردارید .  اهل توسل بزرگان و معصومین ع هستید .  به نظر لازم است از فرزندتان مراقبت کنید . ممکن است از حیث روحی و فکری و یا جسمی مورد اذیتی قرار گیرد.  مثلا در فضای مجازی که بعضا مکان لهو و لعب است به طور عمد توسط افرادی تحت تاثیر قرار گیرد و اندیشه ها و افکار و باورهایش صدمه ببیند . و یا افراد‌ ناصالح در عالم واقع موجب این امر شوند .  اگر بچه کوچک است او را در پناه خدا قرار دهید. به طور کلی صدقه بزرگی دهید و در حد توانتان ذبحی داشته و به کم بضاعت ها اهدا کنید . به نظر او را بیمه‌ی حضرت ابالفضل ع کنید و اول هر ماه برای سلامتی‌ امام زمان ع و شادی روح مطهر عموجانِ حضرت مهدی ع و سلامتی فرزند خود صدقه دهید. نگران نباشید . اولا رویا حجت نیست و ثانیا اگر تعابیر مذکور باشد این لطف الهی است که شما نسبت به دوستان و تعاملات فرزندتان توجه و مراقبه کنید و نیز با صدقه و استغفار و دعا و توسل بلایایی را از زندگی و فرزند خود دفع می‌کنید . چراکه :  صدقه و دعا دفع بلا می کند. از پیامبرصلی الله علیه و آله نقل است : صدقه بلا را دفع می کند و مؤثرترین داروست. صدقه قضای حتمی را دفع می کند و درد و بیماری ها را چیزی جز دعا و صدقه از بین نمی برد. امام سجاد علیه‌السلام در این باره فرمودند: «الدُّعاءُ یَدفَعُ البَلاءَ النّازِلَ وَما لَم یَنزِلْ؛  دعا، بلاى نازل شده و نازل نشده را دفع می‌کند.» پس دعا نه تنها راه درمان مؤثری برای مشکلات فعلی ما است بلکه مانع از بروز مشکلات دیگر در آینده خواهد شد او را در پناه خدا قرار دهید  اِسْتِعاذه همان پناه بردن به خدا از هر نوع شر، بدی و وسوسه‌های شیطان است. خواندن سوره‌های ناس، فلق و توحید به نام سه سوره معوّذه معروفند.آن سور را به همراه آیات گنچ ( آیت الکرسی) همیشه تلاوت کنید .  استغفار نیز موجب طهارت و پاکی و دفع بلا و جلب رحمت حق است .

عنوان پست:

تاریخ:

۲۸ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام علیکم ادب واحترام خیراست ان شاءالله طبق حدیث زیبای پیامبر اکرم (ص) «مَن اَرادَ اللّه بِهِ خَیرا رَزَقَهُ اللّه خَلیلاً صالحِا»هر کس که خداوند براى او خیر بخواهد، دوستى شایسته نصیب وى خواهد نمود. (نهج الفصاحه، ص ۷۷۶، ح ۳۰۶۴)، دوست خوب از جمله نعمت‌های مفید خداوند بر بنده به حساب می‌آید. دست به قوت وقدرت وتکیه گاه تعبیر می شود، دوستی که ازایشان تقاضای دعا کردن نمودید قطعا باتوجه به روایات نعمتی است که خداوند برشما ارزانی داشته است، وباید قدر این دوستی ها رابدانید ، درحقیقت شما ازیک پشتوانه محکمی بر خوردارهستید که می توانید باقوت براین دوستی اعتمادنمایید،  "رسول خدا (صلی الله علیه آله) فرمودند: در قیامت برای چهار گروه شفاعت می کنم: ۱.اکرام کننده به ذریه ام پس از من، ۲. برآورنده نیازهایشان، ۳.آنکه برای اصلاح امورشان به هنگام اضطرار آنان بکوشد؛ ۴. کسی که آنان را با دل و زبانش دوست بدارد. همچنین فرمودند: عیادت از بنی هاشم فریضه و زیارت آنان، سنت است. امام رضا( علیه السلام) نیز فرمودند: نگریستن به فرزندان ما عبادت است، راوی پرسید: نگاه به امامانی که از نسل شمایند یا نگاه به نسل پیامبر(صلی الله علیه آله)؟ آن حضرت(علیه السلام) فرمودند: بلکه نگاه به همه فرزندان پیامبر (صلی الله علیه آله) عبادت است تا وقتی که از روش او جدا نشده و خود را به گناهان نیالوده باشند. رسول خدا (صلی الله علیه آله) فرمودند: هرکس برای فردی از فرزندانم کار نیکی انجام دهد و او پاداش وی را ندهد من نیکی او را پاداش می دهم" بالارفتن ازپله نمادی ازصعود به جایگاهی برتر است ،ا رشدی معنوی که سبب ارتقای منزلت شما خواهدشد، زیارت امام زاده ها که ذریه ونسل امامان محسوب می شوند عبادت است وموجب امرزش گناهان ومغفرت الهی است، واستجابت دعاست ،بازبانی برای شما دعا کردن که با ان گناهی مرتکب نشده اید ، ان شاءالله رویا نشانه گشایش اموراست . خداوند به موسی نبی(ع)فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود. موسی (ع) عرض کرد: چگونه؟! خداوند فرمود: به دیگران بگو برایت دعا کنند، چون تو با زبان آنان گناه نکرده ای. برای شما بهترین ها را ارزو می کنم، حاجاتتان براورده بخیر ان شاءالله🤲

عنوان پست:

تاریخ:

۲۸ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام .من چند روز پیش دقیقا یک ساعت قبل از اذان ظهر خواب دیدم پسر یکی از آشناها در خواب نوزاد شده بود و طی اتفاقی در آب سبز که بسیار خوش رنگ و روشن هم بود غرق شد .و من همون لحظه توسل کردم به حضرت علی اصغر که اگر زنده شه هر سال شیر پخش میکنم تو مراسم شیرخوارگان.و همون لحظه نوزاد زنده شد.. این رو هم بگم دقیقا یک روز قبل از خواب بخاطر یه موضوعی توسل کردم به ایشون.مجرد هستم

عنوان پست:

تاریخ:

۲۸ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام علیکم خوابتان خیراست ان شالله ، رویای کوه به معنای کاری است محکم واستوار ویافردی که دارای عظمت وابهت خاصی است، درخت وسرسبزی به حیات ورویش وخانواده تعبیر می شودوسبز رنگ لباس بهشتیان است،  امام صادق ع می فرمایند: معنی اول دیدن رودخانه در خواب حج است. بزرگی و رسیدن به جاه و مقام عالی ، پادشاهی ، نعمت ، تجارت ، ریاست ، علم و پیروزی در کارها است. رود زلال هم به حیات وزندگی تعبیر می شود خداوند درقران کریم می فرماید:  جَعَلْنَا مِنَ الْمَاءِ کلَّ شَیءٍ حَی هر چیز زنده ای را از آب قرار دادیم."   حرکت دراب ویاقرار گرفتن دراب نمادی از بهره مندشدن ازعلم ودانش است، علمی فراگیر ونافع وگسترده ، که درجریان است . سنگ به سختی های کار وهم به استقامت وپایداری دراموراشاره دارد ، تعبیر رویا رویای بسیار زیبا وامیدبخشی است، درحقیقت طراوت وشادابی وزندگی وامید ازنشانه های بارزو نوید بخش رویاست، درکاری ورود پیدا می کنید که ازاستحکامی خاص برخورداراست وروح امید دران موج می زند ،اگر خواسته ای دارید باعنایت اهل بیت ع به درجه اجابت نزدیک است ،   رویای دیدار رهبری ،اگر ببینیم به دیدار شخص بزرگی مانند حضرت اقا برویم تعبیر خیلی عالی و خوبی دارد که ما به دیدن ایشان برویم یا به دیدن ما بیایند هر دو خوب است، و بستگی به حال رویا و جزئیاتش دارد،  گاهی تعبیر این است که از طرف نظام جمهوری اسلامی به شما عنایتی می شود، گاهی نمادین است. همانگونه که تعبیر دیدن اهل بیت علیهم السلام به این معناست که شاید قرار است عنایتی بشود مثلاً از طرف امام رضا علیه السلام و توسلی می کنید جهت حاجتی، فرزندی... حاجات شما مستجاب شده و دعا مورد عنایت اهل بیت ع قرار گرفته است. در رویا حضرت آقا به عنوان فرد سید از طرف اهل بیت ع است که سیادت دارد، و این موضوع نشانه این است که از طرف اهل بیت علیهم السلام یک برکت و عنایتی به شما شده در مجموعه رویا بسیار خوب است. پشت سرحضرت اقا حرکت کردن به معنای تبعیت از ایشان وپیرو ولایت بودن است ،شما فردی متدین ومعتقد هستید که درخط فکری حضرت اقا حرکت می کنید ، بسیارعالی است، گاه دراین مسیر شاید بامشکلات یا سختی هایی مواجه شوید( سنگهای کوچک) اما انتهای ان بسیار زیباست و حیات ورویش دران مشاهده می شود . ورود به دنیایی تازه که روح حیات وزندگی دران موج می زند،لباس مشکی بادیگاردها هم نشانه جایگاه و شان اجتماعی انهاست. کسب جایگاه اجتماعی ومادی ومعنوی است رشد وارتقای معنوی ازنشانه های رویاست، ان شاءالله دعاهای شما به درجه اجابت خواهد رسید ولطف وعنایت اهل بیت شامل حال شما خواهد شد. دراوج بدرخشید وموفق وموئد باشید🤲

عنوان پست:

تاریخ:

۲۸ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام خسته نباشید خواب دیدم کنار پایه یه کوه هستم یه جایی بسیار زیبا سرسبز پر درخت و یه رودزلالی در جریان هست کناره های رود هم سنگ هست آقای خامنه ای رو میبینم که عبای قهوه ای رنگ پوشیدن با یه عمامه مشکی و توی رود به صورت ایستاده ایستاده حرکت می کنن یه نفر دیگه هم پشتتشون هست منم میرم پشتتشون با جریان رود حرکت می کنیم میرسیم به انتهای رود که همون دامنه کوه هست که درختارو میبینم سنگهای کوچیک که اطراف رود یکم از کوه و میبینم و بادیگارای آقا که با کت و شلوار و لباس مشکی کنار رود منتظرشون هستن

عنوان پست:

تاریخ:

۲۸ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام من خواب دیده ام که امام خامنه‌ای به خانه ما آمد و من دست او را بوسیدم و یه چند دقیقه ای برای ما حرف زد و یه مقدار طلا به ما داد

عنوان پست:

تاریخ:

۲۸ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام و عرض ادب. منظور از تعابیر خواب ها چیست ؟ اگر رویای جدیدی مد نظرتون هست لطفا با جزئیات بارگذاری کنید تا تعبیر آن تا ۴۸ ساعت تقدیم شود ؟ با تشکر

عنوان پست:

تاریخ:

۲۸ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

تعبیر خواب ها

عنوان پست:

تاریخ:

۲۷ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام علیکم خیراست ان شاءالله. چادر وروسری به پوشش تعبیر می شود والبته پوششی برتر که نمادی ازتقوا ویانشانه همسراست،  در برخی از آیات، لباس در معنای مصطلح خود استفاده شده وبه همان معنای حقیقی لباس اراده شده است. «... لِباسُهُمْ فیها حَریرٌ»؛ و «یَنْزِعُ عَنْهُما لِباسَهُما لِیُرِیَهُما سَواتِهم.  در بیشتر آیات قرآن، از کلمه لباس، معنای مجازی و استعاره‌ای قصد شده است.   «یا بَنی‏ آدَمَ قَدْ أَنْزَلْنا عَلَیْکُمْ لِباساً یُواری سَوْآتِکُمْ وَ ریشاً وَ لِباسُ التَّقْوى‏ ذلِکَ خَیْرٌ ذلِکَ مِنْ آیاتِ اللَّه ...». تشبیه تقوا و پرهیزکارى به لباس، تشبیه بسیار رسا و گویایى است؛ زیرا لباس هم بدن انسان را از سرما و گرما حفظ می‌کند، هم سپرى است در برابر بسیارى از خطرها، هم عیوب جسمانى را می‌پوشاند و هم زینتى است براى انسان، همان‌گونه روحیه تقوا و پرهیزکارى نیز علاوه بر پوشاندن بشر از زشتى گناهان و حفظ از بسیارى از خطرات فردى و اجتماعى، زینت بسیار بزرگى براى او محسوب می‌شود. زینتى است چشمگیر که بر شخصیت او می‌افزاید.  آیه «... هُنَّ لِباسٌ لَکُمْ وَ أَنْتُمْ لِباسٌ لَهُنَّ ...»که در آن ، از کلمه لباس استفاده شده است؛ به این معناست که زن و شوهر پنهان کننده عیوب یکدیگر بوده و جمال و اخلاق حسنه هر یک از آن دو، مایه مباهات و افتخار دیگری می‌باشد. لباس فاخر ( چادر وروسری)نشان از عظمت و جلال معنوی شما دارد، اگر مجرد هستید مفهوم ازدواج دارد آن هم باز به تقوا برمیگردد که دین را کامل می کند نصف آن را با رعایت تقوا و نصف دیگر با ازدواج خوب یعنی ازدواج هم کمک کننده تقواست.  اول :دیدن شیرینی مال حلال است که فرد در می آورد و یا در آینده نزدیک به او می رسد. دوم: منفعت و سودی است که وارد زندگی اش می شود. سوم : علم و حکمت به او می رسد و دانش و دیدگاهش بالا می رود. چهارم: فرهنگ است. پنجم: ستایش کردن و مدح زیبای فرد است. دادن شیرینی، احتمالا نشانه بالارفتن جایگاه ومحبوبیت اجتماعی ایشان است، پنجره به دلیل اینکه به فضای باز راه دارد، به دور ازهرگونه بستگی محیط،و نمادی از نور وروشنایی ویا گشایش است، اسمان محل نزول خیرات وبرکات است، وباران رحمت ومغفرت الهی برشما باریدن خواهد گرفت.  ایمان و تقوا، سبب بهره مند شدن انسان‌ها از برکات آسمان و زمین خواهدشد، «و لو ان اهل القری ءامنوا و اتقوا لفتحنا علیهم برکت من السماء و الارض...؛و اگر مردمي كه در شهرها و آباديها زندگي دارند ايمان بياورند و تقوي پيشه كنند بركات آسمان و زمين را بر آنها مي‌گشائيم ....» دست آلوده و کثیف دال بر این است که شخص ممکن است آلودگی هایی داشته باشد، یا ممکن است این الودگی ها بیماری های درونی دلش باشد و گناهانی که انجام داده است. دست کثیف را جلوی دهان گذاشتند احتمالا یااشاره به رذایل اخلاقی است که بواسطه دهان ازفرد صادر می شود( الفاظ ناپسند) ویا اشاره به مالی شبهه ناک دارد .  فردی با ایشان عکس گرفتن معمولا با افرادی که نوعی حس نزدیکی ویاقرابت داریم عکس سلفی می گیریم ودرحقیقت باتوجه به چادر وپوشیه روی صورت یانقاب اشاره به ایمان وتقوی فرد دارد ،  تعبیر رویا شمافردی مومنه ومتدین هستید ونگاه شما به اسمان است وتوکل بخدا وتوسل به امام زمان ع نشانه اعتقادات راسخ شماست که همه امورات را ازدریچه اعتماد وتوکل می بینید وان شاءالله این حال خوش شما خیرات وبرکاتی برای شما به همراه دارد، به اقایی علاقه دارید که احتمالا این محبت ریشه درخلوت وتنهایی شما دارد وهنوز علنی نشده است ویا هنوز وارد مراحل جدی خواستگاری وازدواج نشده اید، قطعا درچارچوب قوانین الهی عمل می نمایید که ازحجب وحیای شماست. دخترم درهرحال شتابزده عمل نکنید باید در امر ازدواج علاوه برتوکل بخداوند مهربان همه جوانب رابررسی کرد ، تحقیق لازمه این امر مهم وسرنوست ساز است، ان شاءالله همسری متدین باشایستگی های لازم وهم کفو ازمقدرات زیبای شما باشد .

عنوان پست:

تاریخ:

۲۷ , اردیبهشت, ۱۴۰۲

دیدگاه:

سلام روزی سرشار از لطف و عنایت پروردگار آرزو دارم

تعبیر خواب :

ان شاالله خیر است .


خواب ها وسیله ای برای پیامهایی از جنس هشدار و یا بشارت هستند . گاهی پیامها با توجه به شرایط و موقعیت