جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آشنایی با معبرین برجسته تعبیر خواب

فهرست برترین معبرین خواب ایران

شما می‌توانید از هر یک از اساتید برجسته فوق که از بهترین معبرین خواب در سطح کشوری هستند، استفاده کنید و در سایت تعبیر خواب ناب، تعبیرهای خود را از آنان بپرسید. 

ویژگی‌های یک معبر خواب شایسته چیست؟

سعی کنید همیشه برای تعبیر خواب خود، به یک معبر قابل اعتماد مراجعه کنید و در فضای مجازی به هر شخصی که مدعی تعبیر خواب است، تا ویژگی‌های زیر را در او احراز نکرده‌اید، اعتماد نکنید. در سایت تعبیر خواب ناب، معبرین قابل اعتماد و خوبی را شناسایی کرده‌ایم که از بهترین‌ها هستند و می‌توانند مورد اعتماد شما قرار گیرند. کافی است هر کدام از این معبرین که دوست داشتید، را آزمایش کنید. نمونه رویاها و خواب‌هایی که توسط این عزیزان تعبیر شده، در سایت موجود است. برای مشاهده مقالات هر یک از معبرین، کافی است نام معبر دلخواه خود از لیست فوق را لمس کنید. 

 
 
 • تخصص
  یک معبر خوب و شایسته، باید تخصص کافی و عالی در تعبیر داشته باشد. لازمه این تخصص نیز، تسلط بر چندین دانش مختلف است. معبرین تعبیر خواب ناب، همگی از اساتید عالی، خوب و متخصص در چندین رشته هستند.
 • تعهد
  یک معبر شایسته باید مومن و شخصیتی معنوی باشد تا نسبت به ارائه مفاهیم درست به مخاطب خود، تعهد لازم را داشته باشد. معبری که خدا، عالم غیب و ماوراء را قبول ندارد، چگونه می‌تواند تفسیری درست از رویاهایی که به این عوالم مرتبط می‌شوند، داشته باشد؟ معبرین تعبیر خواب ناب، همه از اساتید متعهد مسلمان و شیعه هستند.
 • اخلاق خوب
  یک معبر شایسته باید از اخلاق خوب بهره‌مند باشد. بر اساس روایات، خواب خود را نباید برای معبری که حسود است بیان کنید. همچنین نباید تعبیر خود را برای معبری شرح دهید که شهرت‌طلب یا مادی‌گرا بوده و با مجیزگویی تنها تعبیری را بیان کند که موجب خوش‌آمدن شما باشد. بلکه باید واقعیت را بیان کند، چه بینندۀ رویا از این واقعیت خوشحال شود چه ناراحت. معبرین تعبیر خواب ناب، همگی از مومنین خوش‌اخلاق و اهل تهذیب نفس هستند.
 • تسلط بر دانش‌های اسلامی
  یک معبر شایسته باید بر معارف و علوم اسلامی مسلط باشد. تعبیری که بر قرآن و احادیث صحیح متکی باشد، قابل اعتمادترین تعبیر است. لازمه چنین تعبیری نیز آگاهی از معارف اسلامی و تسلط بر منابع قرآنی و حدیثی است. معبرین تعبیر خواب ناب، همگی از اساتید علوم اسلامی و قرآنی هستند.
 • تسلط بر دانش‌ تعبیر خواب
  یک معبر شایسته باید بر دانش تعبیر خواب، قواعد تعبیر و منابع آن تسلط کافی داشته باشد. مشاهده تعابیر آماده از نرم‌افزارها و کتاب‌های تعبیر خواب و بیان آن برای دیگران، نشان‌دهنده تسلط بر علم تعبیر خواب نیست. معبرین تعبیر خواب ناب، همه در دوره‌های پیشرفته تعبیر خواب این دانش را آموزش دیده‌اند.