جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب گل زیبا

مقاله

خواب گل زیبا

سلام علیکم. استاد عزیزم تعبیر خواب گل زیبا چیست؟ دیشب خواب دیدم، با بچه‌های حوزه اومدیم خونتون، داریم کمکتون کار می کنیم، شما هم گرفته و خسته بودید، توی اتاقتون پر از گلدان های گُل قشنگ و سبز و پرگل بود ،و شما همش به اونا رسیدگی می کردید، یه طرف خونه هم پر از اسباب بازی بود. یه دفعه یه آقای جوان که کلاه مثل داماد مرحوم تان به سر داشت اومد منزل، یک کمی ناراحت بود من تو دلم گفتم چون استاد خسته و گرفته هست این پسرشون هم ناراحت هستند ، وقتی بیدار شدم دیدم شبیه دامادتون بود.

تعبیر خواب گل زیبا

سلام علیکم

ان شاالله که خیر است.

روایات مرتبط

روایت اول

[highlight color=”green”]: پیامبر خدا فرمود : «كسى كه در ميان غافلان به ياد خداوند باشد ، همانند كسى است كه ديگران مى گريزند و او مى رزمد . كسى كه در ميان غافلان به ياد خدا باشد ، همانند درختى سرسبز است در ميان درختانى كه برگ هايشان از سرماى شديد ، ريخته باشد» .[/highlight]

روایت دوم

[highlight color=”green”]امام علی ع همانا دنیا، شیرین وسرسبز است …فراوانی ان نمی پاید وازمصیبت های ان ، ایمنی نیست.[/highlight]

روایت سوم

[highlight color=”green”]امام علی ع : خستگی دنیا برخردمنداست ونادان، سبکباراست.[/highlight]

تعبیر خواب گل زیبا خوب است. شما در حال رسیدگی به گلدانهای سر سبزی بودید که دو احتمال در این رویا وجود دارد، احتمال اول: فرزندان ،شما توجه ویژه‌ای به رسیدگی و امور فرزندان خود دارید .احتمال دوم: که بیانگر بار مسئولیتی است که بر عهده شماست، شاید خستگی شما ناشی از تلاش و کوشش و جهاد شما در جهت ترویج و نشر تعالیم دین الهی است ،در این امر خطیر عده‌ای از دوستان همراه و کمک حال شما هستند. غافل نباشید و به دوستان خود توجه بفرمایید. مراقب باشید که تلاش های شما به ثمر بنشیند، و حاصل آن تلاش ها فقط رنج و خستگی شما نباشد. که دنیا همانند بازیچه ای است( اسباب بازی) زینت ها و زخارف دنیا و یا موقعیتی که در آن قرار دارید شما را مشغول نسازد و نفریبد ،حضرت علی علیه السلام به شیرینی دنیا و سر سبزی آن اشاره می فرمایند. ناراحتی شما و داماد شما که مانند فرزند برای شما عزیز بودند، احتمالاً امری مشترک سبب نگرانی شما و آن مرحوم شده.

 توصیه می‌شود

به اطرافیان خود توجه بیشتری  بنمایید .و برای داماد شما که از جایگاه خوبی برخوردار هستند( کلاه روی سر) خیرات و مبرات نمایید ،و به دل نگرانی ایشان توجه بفرمایید و ریشه یابی نمایید و ان شاءالله به مدد حضرت حق نگرانی‌ها مرتفع خواهد شد. شما با روحیه جهادی خود قطعاً بر مشکلات فائق خواهید آمد، در زیر خیمه اهل بیت پایدار باشید

۰
خواب های خود رادر رابطه با گل قشنگ و سبز در بخش نظرات همین پست مطرح بفرماییدx

مبصّری


نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

7 نظر
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
7
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.