مقاله تعبیر خواب دختر یتیم

مقاله

خواب دختر یتیم

سلام وقت بخیر. تعبیر خواب دختر یتیم چیست؟ همسرم دیشب خواب دیدن که مهمانی بودن، و یک دختر بچه یتیم اومده میگه عمو میشه من دختر شما باشم ،من کسی رو ندارم، همسرم هم با آغوش بازاو را در بغل گرفته و گفته حتماً ،من دختر ندارم شما قبول کن دختر من بشی.

تعبیر خواب دختر یتیم

سلام علیکم.  ان شاءالله خیره . 

روایات مرتبط

روایت اول

[highlight color=”green”] هنگامى كه پيامبر صلى الله عليه و آله از سفر باز مى گشت ، كودكان ، گِرد ايشان را مى گرفتند و ايشان به خاطر آنان ، مى ايستاد . سپس از آنان مى خواست كه بالا بيايند . برخى از آنان ، از جلو و از پشت ايشان ، بالا مى رفتند ، و از همراهان خود مى خواست ديگر كودكان را آنان حمل كنند . چه بسا پس از اين ماجرا كودكان افتخار مى كرده ، به هم مى گفتند : پيامبر خدا ، مرا در آغوش خود برد و تو را بر پشت خود ، و برخى مى گفتند : از همراهان خود خواست كه تو را پشت خود ، سوار كنند[/highlight]

روایت دوم

[highlight color=”green”]پیامبر خدا ص میفرمایند: هیچ سفره ای با برکت تر ازسفره ای نیست که یتیمی بر ان نشسته باشد[/highlight]

دختر رحمتی از جانب پروردگار است ،و دیدن فرزند یتیم رحمت و برکت وسیع  معنوی خداوند است، که شامل حال شما شده ،وطبق این حدیث گرانبها شما این رحمت را در آغوش می کشید، و از آن استقبال می نمایید. فرصتی است که از آن به خوبی بهره مند و متنعم خواهید شد.

توصیه می شود

در امور معنوی مشارکت بیشتری داشته باشید و اگر برای شما مقدور است فرزند یتیمی را تحت حمایت و سرپرستی خود قرار دهید ،که از سیل برکات آن بهره مند شوید، و اگر میسر نیست به هر طریقی که برای شما امکان دارد آنان را حمایت بفرمایید ،(با دادن صدقه و انفاق) درِ برکات و رحمت از طریق ایتام برای شما باز و گسترده تر خواهد شد، از این درب الهی ورود کنید.

# مبصّری

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.