مقاله تعبیر خواب ریختن ناخن

تعبیر خواب ریختن ناخن
مقاله

مشاهده خواب ریختن ناخن

تعبیر خواب ریختن ناخن چیست؟ خواب دیدم ریختن ناخن های یکی از آشنایان روی زمین است. ناخن ها را جمع کردم و در سطل ریختم

تعبیر خواب :

خیر است ان شاالله

تعبیر خواب ریختن ناخن و جمع کردن آن چیست ؟ناخن استحکام دهنده وقوام پا و دستان است . اما بلندی آن هم اندازه ای دارد . امام باقر علیه السلام فرمودند: علت و فلسفه گرفتن ناخن آن است که چون بلند شود شیطان در آن لانه کند و موجب فراموشی است .و  روایاتی هم مبنی بر اینکه ناخن گرفتن دردهای بزرگ را دور می کند و بر روزی انسان می افزاید، وجود دارد .

از طرفی نیز امام صادق (ع) میفرمایند: ناخن نشان از قدرت، منزلت،شجاعت ودلیری،سود و منفعت و فرزند میباشد.در نتیجه با توجه به حالات شما دوست عزیز و اینکه به سطل زباله ریخته شده احتمالاتی وجود دارد :

۱-کسی که ناخن متعلق به اوست و ناخن های وی ریخته شده بیماری و دردها برطرف خواهد شد و رزق و روزی مادی و معنوی به همراه دارد. البته باید توجه به نقش شما در این امرچون توسط شما به دور ریخته شده .

۲-اگر ناخن را درمنزلت ، قدرت و شجاعت قرار دهیم ایشان خللی در کارشان به وجود خواهد آمد . که شما نیز در اینکار دخیل می باشید.

۳-ان شاالله از آلودگی ها پاک شده اند .

۴-شاید شما جمع کننده  ناخن ریخته و آبروی ایشان باشید و آلودگیها به دست شما ازبین خواهد رفت .

ریختن ناخن ممکن است قوام کار را از بین ببرد .

توصیه :

صدقه همیشه محافظ شما واقوام و آشنایان می باشد . اگر رفع بیماری بوده به ایشان بفرمایید به شکرانه سلامتی انفاق نمایند . اگر در شأن ومنزلت ایشان خللی به وجود آمده سعی در رفع علت کرده و مانند حاجی که بعد از طواف تقصیر کرده تا از آلودگی ها پاک شود ایشان هم مطهر خواهند شد . به دلیل اینکه نقش شما هم محرز می باشد سعی کنید مفید واقع شوید .شما جمع کننده ناخن ها بودید پس دقت بفرمایید که چه کمکی میتوانید داشته باشید .الله اعلم

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.