مقاله تعبیر خواب ناراحتی میت از سرما

تعبیر خواب ناراحتی میت از سرما
مقاله

تعبیر خواب ناراحتی میت از سرما

تعبیر خواب ناراحتی میت از سرما چیست؟ یکی از اقوام که فوت کرده، به خواب دیگران میاد و می گه که چادر من کو؟ و یکی از چادر خوب هام نیست، سردم هست از سرما دارم میلرزم .

خانم مومنه ای بود ولی چند سال آخر عمر دیگه حواسش به نماز و روزه اش نبود. در ضمن میت خانه ای داشتند که بعد از فوت ایشون پسرشون خانه رو تصاحب کردند.

تعبیر خواب میتی که می لرزد

[highlight color=”green”]امام رضا علیه السلام می فرمایند: هرکس قبر مومنی را زیارت کند و در کنار آن هفت مرتبه سوره قدر انا انزلنا بخواند خداوند او را و صاحب قبر را می آمرزد.[/highlight] قرائت سوره فاتحه و اقامه نماز قضا، به نیت اموات یا نماز مستحبی، و هدیه کردن ثواب آن به میت، صدقه دادن، زیارت کردن، به نیابت اموات همه اینها نوعی هدیه محسوب می‌شود، که از طرف بازماندگان در دنیا برای رفتگان و اموات فرستاده می‌شود. احادیث زیادی هم بر این موضوع تاکید دارد.

صدقات جاری، مانند اعمال صالح خود انسان( میت)و فرزند شایسته ای که برای او طلب مغفرت می‌کند، موجبات آموزش مرحومه را فراهم می آورد.

[highlight color=”green”]پیامبر گرامی اسلام می فرمایند: هر جمعه ارواح مومنین مقابل خانه هایشان می آیند و هر یک با آواز حزین و گریه فریاد می زند، ای اولاد من، پدر و مادر من، به ما مهربانی کنید و با آنچه که برای شما گذاشتیم که اکنون حساب و کتاب و عذابش برای ماست، و نفعش برای شما برای ما، درهمی یا قرص نان، یا جامه و لباس هدیه و خیرات کنید، تا خداوند از لباسهای بهشتی به شما بپوشاند.[/highlight]

دیدن مادر به صورت لرزان که به دنبال پوشش بودن، بیانگر نیاز مادر به احسان و توجه  شماست، مادر مومنه ای که اعمال واجبی از ایشان فوت شده و نیازمند خیرات  شما هستند.

وظیفه شرعی فرزندان است ثلث مال مادر را صرف امور عبادی که از ایشان قضا شده بنمایند، از جمله نماز قضا یا روزه قضا و یا رد مظالم و اگر حق الناسی بر ذمه میت است، از بازماندگان برای مرحومه حلالیت بطلبید.

به وصیت مادر عمل نمایید .چه بسا کم توجهی فرزندان به این امور سبب مشکلات بیشتر مادر در عالم برزخ خواهد شد.

توصیه می شود

یاد و خاطره درگذشتگان آسمانی را همواره گرامی بدارید، و آنها را فراموش نکنید

۰
خواب های خود رادر رابطه با میتی که می لرزد دربخش نظرات همین پست مطرح بفرماییدx
، و در صدد انجام اعمال واجبی که از ایشان فوت شده باشید. و با دادن صدقه و استغفار و خیرات ان شاءالله مشمول دعای خیر آنها باشید.

مطالعه مقاله بهترین خیرات برای اموات را هم توصیه می‌کنیم.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.