مقاله تعبیر خواب ملخ و کبوتر

مقاله

تعبیر خواب ملخ و کبوتر

تعبیر خواب ملخ و کبوتر چیست؟ خواب دیدم اتاق یک کسی را که از دنیا رفته تمیز میکردم، چند تا دیس حلوا دست نخورده تو اتاق بود. کارم داشت تموم می شد.

یکهو دیدم مثل بُراده که به آهن ربا وصل میشه یک عالمه ملخ و چند تا کبوتر اومدن چسبیدن به سقف اتاق، این ملخ ها و کبوتر که به سقف چسبیدند ذهن منو مشغول کرده، لطفاً تعبیر بفرمایید.

تعبیر خواب ملخ و کبوتر

[highlight color=”green”]الإمامُ الباقرُ عليه السلام :كَنسُ البُيوتِ يَنفى الفَقرَ . امام باقر عليه السلام : جارو كردن اتاق ها فقر را از بين مى برد.[/highlight]

امام صادق علیه السلام می فرمایند: شستن ظرف ها و جارو کردن جلوی خانه روزی آور است، حلوا از ارد گندم تهیه می شود که دلیل بر رزق و روزی حلال است، و شیرینی درون حلوا هم خیر و برکت و یا رسیدن خبر مسرت بخش است.

و احتمالاً این روزی وسیع  به واسطه مرحومه( میت) به شما خواهد رسید.امام صادق علیه السلام می فرمایند: کبوتر از پرنده‌های پیغمبران است که در خانه خود داشتند. 

و در هر خانه که کبوتر باشد آفت جن به اهل آن خانه نرسد. امام صادق ع در نقل دیگری می‌فرمایند: که صدای پر زدن کبوتر شیاطین را می راند.

وجود کبوتر در خانه به جهت دفع خطرات احتمالی و جلوگیری از نابودی اهل خانه موثر می باشد. و توصیه معصوم برای نگهداری کبوتر در منزل به سبب دفع ضرر از افراد ضعیف درون خانه مانند زنان و فرزندان و دور کردن  شیاطین می باشد.

و ان شاءالله آسیبی از ناحیه اَجنه متوجه اهل خانه نخواهد شد، و ملخ های در سقف بیانگر افرادی ناپسند و نا اهل است.

که از دور نظاره گر احوال شما هستند، در تعامل با افراد مراقبت نمایید و همه جوانب کار را بسنجید. افرادی که همچون ملخ اند و بر هر چه بنشیند تباهش می کنند و امیدی به خیر از ناحیه آنها نیست.

اگر معامله یا تجارتی در پیش رو دارید

۰
خواب های خود رادر رابطه با ملخ ها وکبوتر دربخش نظرات همین پست مطرح بفرماییدx
با سعه صدر همه جوانب را رصد بفرمایید، و با احتیاط وارد عمل شوید و بی گدار به آب ندهید. 

توصیه می شود

با دادن صدقه و مداومت بر خواندن سوره های معوذتین و سوره جن و آیت الکرسی، و به همراه داشتن حرز ابودجانه خود و خانواده را از گزند آسیب‌های احتمالی بیمه بفرمایید.

در پناه حضرت حق سلامت باشید.

 

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.