مقاله تعبیر خواب گلدان کاج

تعبیر خواب گلدان کاج
مقاله

مشاهده تعبیر خواب گلدان کاج

تعبیر خواب گلدان کاج چیست ؟

سلام خواب دیدم، درختچه های زیادی در گلدان های زیادی میکاشتم که بعضی از گلدانها درختچه کاج بود و دورش چند تا سگ کوچک میگذاشتم و بعد در گلدان بسیار بزرگی که اندازه وانی بود درختچه ای کاشتم ولی گلدان مقاومت آن خاک و آب را نداشت و او را خم کردم و ریختمش و در خواب مادر مرحومم به من میگفت اگر خواب گلدان دیده ای بچه ی دختری صاحب میشوی تعبیرش چیست؟

تعبیر خواب :

کاشت درخت در همه فرهنگها نشان از سرسبزی، مقاومت، نشاط و رزق و روزی است. کاشت و تکثیر گیاهان همواره در اسلام نیز توصیه شده است. گلدان نیز به عنوان محل تکثیر و کاشت گیاه در نظر گرفته می شود.

اما درختان به سبب ثمره و فایده از اهمیت ویژه ای برخوردار می شوند. با توجه به مطلب فوق درخت کاج هم خوب است و هم بد. خوب است چون سرسبزی دارد. بد است چون میوه و ثمره ای ندارد و برای ابراز علاقه هم داده نمی شود و به گفته بسیاری از کارشناسان اکوسیستم باعث ضعیف شدن و اسیدی کردن خاک شده و سبب عدم رشد گیاه دیگری زیر آن می شود . مضاف بر اینکه پرندگان هم در آن لانه نمی کنند.

سگ نمادی از دشمنی است که در روابط زوجین اختلاف ایجاد کرده و آسیب زاست. کوچک بودن سگها هم حکایت از اختلافات جزئی است که در آینده سبب مشکلات بیشتر و جدی تری خواهد کرد.

در نتیجه با توجه به حالات شما و موقعیتی که در آن هستید چند وجه احتمال دارد:

۱-اگر شما مجرد هستید ، در انتخاب همسری مناسب دقت لازم را داشته و بررسی هایی را انجام دهید. زیرا از ازدواج شما باید ثمره و میوه ای به وجود آید. قرآن کریم از شجره طیبه به عنوان نمونه ای از خانواده مؤمن و با ایمان و نسلی که ادامه دهنده راه انبیاء و صالحین نامبرده است. درمقابل از شجره ملعونه نیز یاد کرده است. ممکن است افرادی ایجاد مانع کرده و یا سبب اختلاف شوند . و یا انتخاب شما سبب اختلافات خانوادگی شود.

۲- درصورت تأهل، باید مراقب اختلافات کوچکی باشید که دیگران برای شما به وجود می آورند. زیرا ریشه زندگی مشترک شما باید در گلدانی به وجود آمده و رشد کند که استحکام داشته باشد. اختلافات سبب از بین رفتن مقاومت گلدان میشود. مادر مرحوم شما هم اشاره به رشد گل و میوه زندگی مشترکتان نموده اند. وجود دختر برکت است. باید مراقب برکات زندگی باشید. 

۳- احتمال می رود در این بین به دنبال کسب و کار و تصمیم مهمی باشید. درخت کاج شاید مشغولیات بسیار خوش ظاهر و فعالیت هایی باشد که باقیات صالحات است و به القای اطرافیانی که به نظر مثل سگ وفادار، ولی در واقع دوستان نادان می باشند. شما نسبت به اعمال دیگری که در حقیقت باعث تحکیم بنیان خانواده  هستند بی توجهی می کنید.

باید توجه کنید که کم کم در آن فعالیت‌ها ظرفیت شما از دست می رود و منشا پشیمانی آینده خواهد بود. مادر شما در نقش نفس لوامه و هشدار دهنده تذکراتی را داده و شما را راهنمایی در اعمالی می نماید که در واقع کوثرند.  یعنی آنچه که شما در گلدان ها می کارید به نحو احسن پرورش یابد و مفید واقع شود. که در این صورت هم باز باید مراقب افرادی که در آن دخیل بوده و  اختلافات را به وجود می آورند باشید.       

توصیه می شود:

در هر سه احتمال مراقب اطرافیان و اختلافات ریز و درشت به وجود آمده باشید و از وجود آنها جلوگیری کنید. زیرا در همه حالات به نفع شما نیست. در واقع این خواب هشداری است در راستای موارد یاد شده. در هر حال با مشورت با افراد زبده و دلسوز  تصمیم بگیرید، عجله نکنید. از مشغولیاتی که آینده خوب و مفیدی نداشته و سبب اتلاف وقت، مال و پشیمانی هستند دوری کنید. صدقه دفع کننده و رافع هر گونه آسیب و گزندی از شما و خانواده شماست. خیرات برای مادر سبب آرامش گرفتن مرحومه خواهد شد.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.