مقاله تعبیر خواب نقاشی کبوتر واقعی

تعبیر خواب نقاشی کبوتر واقعی
مقاله

مشاهده خواب نقاشی کبوتر واقعی

 

 تعبیر خواب نقاشی کبوتر سفید واقعی. خواب دیدم  در آسمان  نقاشی کبوتر سفید میکشم که تبدیل به کبوتر سفید واقعی می شود و پرواز می کند و این خواب چند بار تکرار می شود.

تعبیر خواب:

 

ان شاالله خیر است.

در بسیاری از مواقع نقاشی نمادی از قوه خیال و تصورات ذهنی نقاش می باشد و بیانگر احساسات و خلاقیت نقاش است. کبوتر سفید نیز نمادی از پاکی، صلح و دوستی است. امام صادق(ع) فرمود: همانا کبوتر سفید گوید :برکت باد شما را برکت باد شما را آنرا نگاه دارید. و همچنین فرمودند: مردی از ترس و وحشت به رسول اکرم صلی الله علیه و اله و سلم شکایت کرد فرمود: در خانه خود یک جفت کبوتر نگهدارد.

به این ترتیب کبوتر را نشان از ریاست، مال، نامه ای که از غائبی رسد و زن دانسته اند. رنگ سفید اهمیت ویژه ای در اسلام دارد. رنگ مثبت و لباس بهشتیان نیز سفید است. امام صادق (ع) دیدن این رنگ در خواب را حاکی از دین پاک و مسیر درست میدانند.

کبوتر سفید در وفاداری نسبت به جفت خود بی نظیر و در عشق به لانه و زادگاه شاخص و نمونه شناخته شده است. کبوتر پرنده ای است آرام اهلی و بی آزار آن قدر که دست آموز می شود و از کف دست صاحب خویش دانه می گیرد.

 نقاشی کبوتر سفید واقعی در آسمان :

 

آسمان نیز صحنه ذهن شماست که ظاهرا صاف بوده و نقاشی کبوتر سفید در آسمان که نماد صلح، عشق و دوستی بر پهنه آن کشیده شده، اما توجه داشته باشید امام صادق (ع) نقاشی درخواب را نشان از آرایش دنیا، کار باطل،فریب و دروغ دانسته. زیرا تصوری بیش نمی باشد. گرچه کبوتر سفید حاکی از وفاداری و دوستی است و اشاره به روح و نیت پاک شماست. ولی باید مراقب باشید که فریب قوه خیال را نخورید.

کبوتر می تواند حامل پیامی باشد از وفاداری شما نسبت به همراهانتان که شامل دوستان، همسر یا … باشد. تبدیل شدن نقاشی به کبوتر سفید واقعی نشان از نیت واقعی شماست و اینکه آنچه در ذهن تصور می شود با نیت صحیح و هدایتگری درست آن تبدیل به واقعیت متناسب شود. تکرار آن نیز درگیری ذهن شما نسبت به قوه خیال است که بیشتر اوقات ناخودآگاه صورت می گیرد. روبرو شدن با واقعیت هر چیزی کمک خوبی برای رهایی از این حالت است. دنیا به تنهایی جای گذر است. هم شادی دارد و هم ناراحتی، مصیبت و اندوه. در واقع خاصیت دنیای فانی است.

توصیه میشود:

ذهن را به طرف آنچه می تواند حقیقت پیدا کند هدایت کنید و از ذهن و نیت پاک و صادق خود به نحو احسنت استفاده کنید. با هر واقعه اعم از شادی یا مصیبت همانطور که هست مواجه شوید. سعی کنید راه حل های مناسب پیدا کنید. استغفار کنید و خدا را شاکر باشید که ذهنی به صافی و وسعت آسمان دارید. الحمدالله.

صدقه حافظ شما بوده و از آسیب دور می نماید. الله اعلم.

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.