مقاله تعبیر خواب دست و پای سیاه

فهرست مطالب
مشاهده
مقاله

تعبیر خواب دست و پای سیاه

تعبیر خواب دست و پای سیاه چیست؟ دخترم در خواب می بیند شمال هستیم و آنجا منزل داریم، بعد مامانم( مرحومه) تو تراس نشسته و داداشم و دخترهای من و پسرم  آنجا هستند.

حتی نوه کوچولویی که خدا به ما داده و مامانم  ندیده بودند، بچه داداشم دختر هست وهفت ماهشه، دخترم در خواب می بیند که زن داداش من رفته چایی بریزه بیاره.

بعد مامان برای اون بچه بشکن میزنه که برقصه، تو خواب خوشحال بود بچه خودشو تکون میداد مامانم ذوق کرده بود، دخترم میگه خواهر دوقلویم را صدا می زدم ولی اون نمی شنید، میگفت انگار هرچی داد می زدم هیچکس دیگه صدای منو نمی شنید.

  بعد اومدم که برم پهلوی اونها انگار یه مرز باشه، پایم را آن طرف میذاشتم دست و پاهام سیاه می شد، به محض اینکه این طرف برمیگشتم سیاهی میرفت.

می‌گفت در خواب هی میخواستم برم پهلوی اون ها نمی توانستم، و صدای منو کسی نمی شنید، و دستم رو دراز کردم که من را ببینند و صدای من را بشنوند، دست و پاهام سیاه میشد، بعد باز این طرف برمیگشتم سفید میشد.

تعبیر خواب دست وپایی که سیاه می شد.

مادر (مرحومه)از تماشای نوه دختر، احساس شادی می‌کنند و در قالب خوشحالی و خنده بروز می‌دهند.  نوه دختر  خیر و رحمت است و خنده اگر قهقهه و مستانه نباشد.

نشانه مهر و محبت و دوستی، و پیوند بین اعضای خانواده است، نشنیدن صدا(صدا می زدم، نمی شنیدند ) به معنای مسیر نادرست و متفاوت افراد است( انک لا تسمع الموتی)شما از نظر اعتقادی در مسیر صحیح و با عزمی راسخ گام بر می دارید.

احتمالاً دیگران با شما همراه نیستند و، وجود مرزها بیانگر این تفاوت هاست، گاهی تصمیم بر تغییر مسیر و موضع می گیرید، اما احتمالاً خواست خداوند بر آن است که شما با فطرت پاک و سیرت زیبا همچنان در بهشت اعمال قدم بردارید.

(یَومَ تَبیَض وُجُوه وتَسودُ وُجُوه )

قیامت روزی است، که صورت هایی سفید و نورانی و صورت هایی سیاه میشود.( [toggle title=”سوره ال عمران ایه ۱۰۷” state=”open”] وَأَمَّا الَّذِينَ ابْيَضَّتْ وُجُوهُهُمْ فَفِي رَحْمَةِ اللَّهِ هُمْ فِيهَا خَالِدُونَ . اما انان که رو سفید شدند، غرق در رحمت خدا شده و دران جاودانه

۰
خواب های خود رادر رابطه با دست وپایی که سیاه می شد دربخش نظرات همین پست مطرح بفرماییدx
اند.[/toggle]

روسفیدی و روسیاهی در قیامت، در حقیقت تجسم همان حالات و روحیات انسان در دنیاست، کسانی که در دنیا ولایت خدا را پذیرفته اند خداوند آنها را از تاریکی ها به نور می برد.

و در آن روز با چهره نورانی حاضر می شوند، و گروهی طاغوت ها آن را از نور به تاریکی های هوس، و تفرقه و شرک و جهل سوق می‌دهند.

[highlight color=”green”]امام علی علیه السلام: ریشه دوراندیشی باز ایستادن در هنگام شبهه است، و امام می فرمایند: دوراندیش کسی است که دوست خوب برگزیند، زیرا آدمی به دوست خوب سنجیده می شود.[/highlight]

توصیه می‌شود

با صدقه و دعا و التجا، رحمت الهی را جلب نمایید و در تعاملات و دوستی با دیگران مراقبت نمایید، همه جوانب کار را بسنجید گوهر وجود را با آلودگی ها تیره نمایید.

جایگاه معنوی شما زیبا و ستودنی است. دست و پا اعضای حرکت و تکیه گاه هستند، مراقب باشید در چه مسیری گام بر می دارید و تکیه گاه شما در زندگی کیست.

به دیوار سست تکیه کردن و در مسیر نادرست قدم برداشتن و حرکت کردن کار عاقلانه ای نیست . مراقب خوبی هایتان باشید.⚘

 

 

 

نوشته‌های مرتبط

برای دسترسی به امکانات کامل سایت،‌ لطفا ثبت‌نام کنید یا وارد شوید

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

2 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

فاطمه
فاطمه
میهمان
مهر ۲۰, ۱۴۰۱ ۰۰:۲۴

سلام درخواب دیدم با دخترم دراتوبوس نشستیم دخترصندلی جلوی اتوبوس است جلیقه وپیراهن مردانه سرمه ای پوشیده بدون روسری من هم عقب ماشین بودم دخترم دربین راه بلند میشد سرش میخوردبه سقف ماشین درهمان حالت میرقصید ومینشست ودوباره بلند میشد میرقصیددباره مینسشست من گفتم داریم میریم کربلا تومیرقصی درهمین حال بیدارشدم

احساس در زمان رویا؟
ناراحت
وضعیت اشتغال ذهنی؟
زیاد
زمان مشاهده رویا؟
بعدازنمازصبح
وضعیت تأهل
متاهل
انتخاب مُعبّر:
خانم سیده هاشمی
کارشناس تعبیر خواب، سیده بانو هاشمی
پاسخ به  فاطمه
مهر ۲۲, ۱۴۰۱ ۱۰:۵۴

سلام و رحمت خدا بر شما .
 ان شاء الله خیر است.

گاه رویاها ناشی از اضطراب ها و تشویش افکاری است که متاثر از جریانات و وقایع پیرامون رائی است که در ضمیر ناخود آگاه او ذخیره میشود و در رویا با نمادهایی بروز و ظهور دارد . 
این ایام به دلیل اغتشاشات و ناآرامی هایی که گاه در سطح شهرها دیده میشود ذهن شما درگیر است و نگرانی هایی برای فرزندانتان دارید که ای‌گونه در رویا بروز پیدا می‌کند . 
این رویاها که ناشی از عوامل خارجی است غالبا تعبیری ندارد .

 در صورتی که تعبیری را برای این رویا متصور بشیم میتوان این‌گونه برداشت داشت که : 

شما در حال سفر با اتوبوسی به سمت کربلا بودید .
 قران میفرماید : و حملناهم فی البر و البحر و رزقناهم من الطیبات ما انسان ها رو در دریا و خشکی سیر دادیم و از طیبات به آنان روزی بخشیدیم . 

سافروا تصحوا و ترزقوا . مسافرت کنید تا سلامت شوید و به شما روزی داده شود . 

ان شاء الله رزق مادی و معنوی نصیبتان میشود .

وقتی کسی قصد کربلا دارد و در این مسیر حرکت میکند اجرهای زیادی از حسنات و آمرزش گناهان و ترفیع درجات شامل حالش میشود . 

لذا در عالم واقع از این برکات بهره مند میشوید
 
دختر شما در طی این‌ مسیر با لباس مردانه گاه گاهی در اتوبوس میرقصید. 

 در فرهنگ قرانی تقوا و همسر به لباس تشبیه شده است . 
با توجه به ایمان و اعتقاد دختر خوبتان دو تعبیر محتمل است : 
۱- اگر ایشان مومن و ولائی‌اند و محب امام حسین ع این رویا نمادی از خوشحالی و شعف ایشان از طی طریق در مسیر ولایت است و درضمن اگر مجردند همسری نصیبشان میشود که ویژگی اقتدار و مردانه دارند در عین اینکه با محبت شادی بخش زندگیشان هستند . 

۲- در غیر این صورت نمادی بر این است که ایشان درجانی از ایمان را دارند ولی بعضا نسبت به امور مذهبی و ولایی معترضند و یا در جایگاه هایی رفتاری که مخالف عرف و شرع است بعضا از ایشان‌مشاهده می‌شود و شما نیز گاه این مطلب را در سیر زندگی وجدان می‌کنید و از این‌امر ناراحتید.

 این رویا تذکر و هشداری است که نسبت به راه ولایت و امامت اهل بیت ع و راه اصیل انقلاب و شهدا بیش از پیش آگاهی پیدا کنند و خدایی نکرده جو گیر تبلیغات سوء‌فضای مجازی و حقیقی قرار نگیرند . 

در مسیر کربلا بودن خود نمادی از نظر و لطف امام حسین ع به زندگی شما وفرزندانتان است . 
ان شاء الله اگر غمی دارید و یا از مسئله‌ای احساس خطر میکنید ایمن میشوید . 

خود و فرزندانتان را در پناه امام ع قرار داده و همگی سوار بر کشتی نجات امام حسین ع شوید که هم وسبع است و هم سریع انسان را سالم به مقصد میرساند .
توبه و استغفار پاکی و طهارت درون و جلب نظر رحمت حق را به دنبال دارد و دعا را به اجابت قرین میکند . 
صدقه و نیکی کردن دفع بلا کرده وروزی شما را افزون میکند . 
در ایام آخر الزمان و فتنه های آن دعای غریق را زیاد بخوانیم . 
یا الله یا رحمن یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک..

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
2
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.