مقاله تعبیر خواب دست و پای سیاه

مقاله

تعبیر خواب دست و پای سیاه

تعبیر خواب دست و پای سیاه چیست؟ دخترم در خواب می بیند شمال هستیم و آنجا منزل داریم، بعد مامانم( مرحومه) تو تراس نشسته و داداشم و دخترهای من و پسرم  آنجا هستند.

حتی نوه کوچولویی که خدا به ما داده و مامانم  ندیده بودند، بچه داداشم دختر هست وهفت ماهشه، دخترم در خواب می بیند که زن داداش من رفته چایی بریزه بیاره.

بعد مامان برای اون بچه بشکن میزنه که برقصه، تو خواب خوشحال بود بچه خودشو تکون میداد مامانم ذوق کرده بود، دخترم میگه خواهر دوقلویم را صدا می زدم ولی اون نمی شنید، میگفت انگار هرچی داد می زدم هیچکس دیگه صدای منو نمی شنید.

  بعد اومدم که برم پهلوی اونها انگار یه مرز باشه، پایم را آن طرف میذاشتم دست و پاهام سیاه می شد، به محض اینکه این طرف برمیگشتم سیاهی میرفت.

می‌گفت در خواب هی میخواستم برم پهلوی اون ها نمی توانستم، و صدای منو کسی نمی شنید، و دستم رو دراز کردم که من را ببینند و صدای من را بشنوند، دست و پاهام سیاه میشد، بعد باز این طرف برمیگشتم سفید میشد.

تعبیر خواب دست وپایی که سیاه می شد.

مادر (مرحومه)از تماشای نوه دختر، احساس شادی می‌کنند و در قالب خوشحالی و خنده بروز می‌دهند.  نوه دختر  خیر و رحمت است و خنده اگر قهقهه و مستانه نباشد.

نشانه مهر و محبت و دوستی، و پیوند بین اعضای خانواده است، نشنیدن صدا(صدا می زدم، نمی شنیدند ) به معنای مسیر نادرست و متفاوت افراد است( انک لا تسمع الموتی)شما از نظر اعتقادی در مسیر صحیح و با عزمی راسخ گام بر می دارید.

احتمالاً دیگران با شما همراه نیستند و، وجود مرزها بیانگر این تفاوت هاست، گاهی تصمیم بر تغییر مسیر و موضع می گیرید، اما احتمالاً خواست خداوند بر آن است که شما با فطرت پاک و سیرت زیبا همچنان در بهشت اعمال قدم بردارید.

(یَومَ تَبیَض وُجُوه وتَسودُ وُجُوه )

قیامت روزی است، که صورت هایی سفید و نورانی و صورت هایی سیاه میشود.( [toggle title=”سوره ال عمران ایه ۱۰۷” state=”open”] وَأَمَّا الَّذِينَ ابْيَضَّتْ وُجُوهُهُمْ فَفِي رَحْمَةِ اللَّهِ هُمْ فِيهَا خَالِدُونَ . اما انان که رو سفید شدند، غرق در رحمت خدا شده و دران جاودانه

۰
خواب های خود رادر رابطه با دست وپایی که سیاه می شد دربخش نظرات همین پست مطرح بفرماییدx
اند.[/toggle]

روسفیدی و روسیاهی در قیامت، در حقیقت تجسم همان حالات و روحیات انسان در دنیاست، کسانی که در دنیا ولایت خدا را پذیرفته اند خداوند آنها را از تاریکی ها به نور می برد.

و در آن روز با چهره نورانی حاضر می شوند، و گروهی طاغوت ها آن را از نور به تاریکی های هوس، و تفرقه و شرک و جهل سوق می‌دهند.

[highlight color=”green”]امام علی علیه السلام: ریشه دوراندیشی باز ایستادن در هنگام شبهه است، و امام می فرمایند: دوراندیش کسی است که دوست خوب برگزیند، زیرا آدمی به دوست خوب سنجیده می شود.[/highlight]

توصیه می‌شود

با صدقه و دعا و التجا، رحمت الهی را جلب نمایید و در تعاملات و دوستی با دیگران مراقبت نمایید، همه جوانب کار را بسنجید گوهر وجود را با آلودگی ها تیره نمایید.

جایگاه معنوی شما زیبا و ستودنی است. دست و پا اعضای حرکت و تکیه گاه هستند، مراقب باشید در چه مسیری گام بر می دارید و تکیه گاه شما در زندگی کیست.

به دیوار سست تکیه کردن و در مسیر نادرست قدم برداشتن و حرکت کردن کار عاقلانه ای نیست . مراقب خوبی هایتان باشید.⚘

 

 

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

2 نظر
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
2
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.