مقاله تعبیر خواب میت با بدن سالم

مقاله

تعبیر خواب میت با بدن سالم

تعبیر خواب میت با بدن سالم چیست؟خواب دیدم نامه اومده باید نبش قبر کنید، و سنگ قبر جدید بذارید، با اصرار فراوان از بقیه خواستم که منم اونجا باشم، وقتی که سنگ اصلی را برداشتند  بعدش خاک ها رو با بیل کندند و ریختن کنار، و رسیدن به سنگ های زیر خاک، اون سنگ هارو که برداشتند من و همه آدمهای اونجا از تعجب زیاد چشمامون از حدقه درآمده بود، به خاطر اینکه همه انتظار داشتیم که فقط استخوان ببینیم، بعد از ۱۷ سال، ولی من توی خواب دیدم که مادر اصلا تکون نخورده بود. یعنی اصلا تجزیه نشده بود مثل همون ۱۷ سال پیش که فوت کرد همونجوری بود.

فقط تنها چیزی که عوض شده بود این بود که دوتا دستاش اومده بود بالا نزدیک سرش، نمیدونم چه جوری ولی این صحنه رو دیدم، بعد که همه از تعجب با هم حرف میزدن و من ماتم زده بود.

کفن رو باز کردند و دستاشو گذاشتند کنار بدنش مثل قبل و دوباره کفن رو بستند. صورتش بیرون بود سنگ ها رو، روش گذاشتن و خاک ریختند.

و دور خاک ها رو با گُل ها و گیاهان  سبزه خوشگل کردند، و دوباره سنگ قبر جدید گذاشتند کاملا متفاوت از این چیزی که الان هست.

تعبیر خواب میتی که بدنش سالم بود

در روایات اهل بیت علیهم السلام آمده است : که هر کس می‌خواهد بدنش طعمه حشرات زیر زمین نشود، در مسجد بسیار بماند و هر کس می‌خواهد جسدش سالم بماند و پوسیده نشود مساجد را نظافت کند.

ونیز مداومت بر غسل جمعه باعث بقاء جسم می شود، بعضی از شهادت ها در راه خدا وحافظان قران کریم و همچنین جسد عالمان واقعی، و کسی که چهل جمعه غسل جمعه را ترک نکند در قبر نمی پوسد.

مرحوم علامه مجلسی درباره انبیا و امامان میفرمایند: روح و جسم شان پس از مرگ به آسمان عروج می کند و در آنجا در نعمت به سر می برند.

با استناد به احادیث گرانسنگ معصوم علیهم السلام اینگونه استنباط می شود:

 مرحومه دارای یکی از این ویژگی های برجسته بوده که سبب سالم ماندن بدن در قبر شده است. و این رویا بیانگر جایگاه ممتاز این مادر می باشد.

الحمدالله اعمال صالح مرحومه سبب ترفیع درجات ایشان شده است. و نکته قابل تأمل در این رویا دستهای بیرون مانده از کفن میت می باشد. احتمالاً این مادر بانی امر خیری بودند که ناتمام مانده است.

 شما با تفحص و جستجو کار خیر نیمه تمام ایشان را به اتمام برسانید.

 توصیه می شود

صدقات و خیرات و استغفار برای سفر کردگان آسمانی را فراموش نفرمایید، این مسافران   نیازمند خیرات و احسان شما هستند. 

بیشترین راهکار موثر که مانع از فشار قبر بر بدن انسان می شود، اعمالی است که فرد در زمان حیات خویش انجام می دهد.

اگر انسان در زمان حیات برای بدن خود کرامت قائل شود و با این اعضاء و جوارح عمل گناه و ناصوابی مرتکب نشود، و یا حداقل در این زمینه مراقبت نماید.

پس از مرگ نیز حرمت این بدن و پیکر حفظ شده و خداوند با عنایت و لطف خود مانع از متلاشی شدن این پیکر می شود. زیرا طبق روایات پیکر مسلمان حتی پس از مرگ نیز حرمت دارد.

گل کاری و گیاه سبز و زیبا روی خاک قبر  دلالت بر دین ثابت و روزی فراخ( مادی یا معنوی) و یا بشارت برتولد فرزندی درمیان بازماندگان مرحومه

۰
خواب های خود رادر رابطه بامیتی که بدنش سالم بود دربخش نظرات همین پست مطرح بفرماییدx
، و جایگاه نیک مادر دارد.

الله اعلم🌺

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.