جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب انارپوسیده وخراب

مقاله

خواب انارپوسیده وخراب

تعبیر خواب انار پوسیده وخراب چیست؟

خواب دیدم که جایی هستم و یک انار به سمتم پرتاب شد، وقتی انار رو گرفتم دیدم از وسط باز شد و توی اون انار پر از سیاهی و کپک و خرابی بود، انار رو پرت کردم و دور انداختم.

بعد دیدم یک شاخه نازک که به اون حدود چهار تا پنج تا انجیر متصل بود و یکی از انجیرها کنارش قهوه‌ای رنگ بود.

تعبیر خواب انار پوسیده و خراب

[highlight color=”green”]امام صادق علیه السلام می فرمایند: دیدن انار شیرین در خواب سه معنا دارد: اول جمع کردن مال و اموال- دوم زن خوب و با ایمان- سوم شهرآباد و خرم، و دیدن انار ترش به معنای غم و اندوه است.[/highlight]

حضرت یوسف علیه السلام می فرمایند: دیدن انجیر در خواب اشاره به روزی حلال است، به شرطی که خراب نباشد انجیر خراب به معنای پولی ناپاک است که وارد زندگی شود.

رویای انار اشاره به مال و اموالی است، که ظاهری زیبا و فریبنده و باطنی شبهه‌ناک و آلوده دارد. که به لطف خدا شما از آن استفاده نکردید و وارد زندگی شما نشده است (دور انداختن)

اما توجه داشته باشید درخت انجیر با شاخه نازک هم اشاره به اموالی دارد که از آن بهره مند خواهید شد، و شاخه نازک بیانگر روش و شیوه رسیدن این اموال به شماست.

توصیه می شود

مراقب باشید و با دقت نظر ورود هر گونه مالی چه به وسیله تجارت و معامله، یا ارث، یا هر نوع کسب درآمدی را بررسی نمایید، انجیر خراب( به میزان خرابی انجیر)

حاکی از پول ناپاک و شبهه ناک است، همه جوانب کار را بسنجید با صدقه از آسیب و خطرات احتمالی در امان باشید، و با تزکیه نفس رحمت الهی را جلب نمایید.

 

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.