مقاله تعبیر خواب انارپوسیده وخراب

مقاله

خواب انارپوسیده وخراب

تعبیر خواب انار پوسیده وخراب چیست؟

خواب دیدم که جایی هستم و یک انار به سمتم پرتاب شد، وقتی انار رو گرفتم دیدم از وسط باز شد و توی اون انار پر از سیاهی و کپک و خرابی بود، انار رو پرت کردم و دور انداختم.

بعد دیدم یک شاخه نازک که به اون حدود چهار تا پنج تا انجیر متصل بود و یکی از انجیرها کنارش قهوه‌ای رنگ بود.

تعبیر خواب انار پوسیده و خراب

[highlight color=”green”]امام صادق علیه السلام می فرمایند: دیدن انار شیرین در خواب سه معنا دارد: اول جمع کردن مال و اموال- دوم زن خوب و با ایمان- سوم شهرآباد و خرم، و دیدن انار ترش به معنای غم و اندوه است.[/highlight]

حضرت یوسف علیه السلام می فرمایند: دیدن انجیر در خواب اشاره به روزی حلال است، به شرطی که خراب نباشد انجیر خراب به معنای پولی ناپاک است که وارد زندگی شود.

رویای انار اشاره به مال و اموالی است، که ظاهری زیبا و فریبنده و باطنی شبهه‌ناک و آلوده دارد. که به لطف خدا شما از آن استفاده نکردید و وارد زندگی شما نشده است (دور انداختن)

اما توجه داشته باشید درخت انجیر با شاخه نازک هم اشاره به اموالی دارد که از آن بهره مند خواهید شد، و شاخه نازک بیانگر روش و شیوه رسیدن این اموال به شماست.

توصیه می شود

مراقب باشید و با دقت نظر ورود هر گونه مالی چه به وسیله تجارت و معامله، یا ارث، یا هر نوع کسب درآمدی را بررسی نمایید، انجیر خراب( به میزان خرابی انجیر)

حاکی از پول ناپاک و شبهه ناک است، همه جوانب کار را بسنجید با صدقه از آسیب و خطرات احتمالی در امان باشید، و با تزکیه نفس رحمت الهی را جلب نمایید.

 

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.