مقاله تعبیر خواب حرم امام رضا علیه السلام

مقاله

خواب حرم امام رضا علیه السلام

تعبیر خواب حرم امام رضا علیه السلام چیست؟

دو شب پیش خواب دیدم یک سگی همش پیش منه، اذیتم نمیکنه من هم ازش نمی ترسم، آخه تو بیداری هم از سگ نمی ترسم، دیشب باز خواب دیدم رفتم حرم امام رضا علیه السلام،

ورودی در یه سگ کوچیک کنارمه، گفتم میرم داخل حرم دیگه داخل نمیاد، ولی رفتم داخل، بازم اون سگ کنارم اومد صبر کردم بره دیدم میره جلوتر، باز برمیگرده تا من بهش برسم.

همه نگاه می کردند هیچ کس بیرونش نمی کرد، من تعجب کرده بودم، می گفتم سگ‌نجسه چرا تو حرم اومده؟ چرا راهش دادند؟ شنیدم اگه آدم سگ توی خواب ببینه دشمنه، درسته؟

تعبیر خواب حرم امام رضا علیه السلام

[highlight color=”green”] امام صادق علیه السلام میفرمایند: دیدن سگ درخواب بر چهار وجه است: اول دشمن- دوم پادشاه طمعکار- سوم دانشمند و خادم بد عمل و بدرفتار- چهارم مردم غماز (افراد سخن چین)[/highlight]  فردی در زندگی شما وجود دارد و با ایشان در ارتباط هستید با ظاهری خوب و فریبنده، که ظاهراً با ایشان مشکلی ندارید اما در باطن مسبب ناراحتی ها و اختلافاتی در زندگی شماست.

و تاثیرات منفی بر نحوه زندگی شما دارد. از ایشان نمی ترسید چون فردی به ظاهر بی آزار است، رویای حرم امام رضا علیه السلام و ورود به حرم نشانه امنیت و آرامش و حاجت روایی است.

قطعا فردی متدین و محب اهل بیت هستید. اما شخصی در حوزه زندگی تان نفوذ کرده و جلوتر از شما حرکت می کند ، شما نیز دنباله روی ایشان هستید و از ایشان پیروی می کنید.

به فرموده امام صادق علیه السلام: یا عالم و دانشمند بد عمل، و یا خادم بد رفتار، و یا دشمن،  و یا سخن چین می باشد. با دقت نظر در زندگی خود مشاهده بفرمایید شخص موثر در روند زندگی شما کیست؟

او را به عنوان فردی مطمئن و مورد اعتماد انتخاب نموده اید و در کارها از ایشان تبعیت می نماید. احتمال قوی تر سخن چین بودن فرد در رویا مدنظر است( سگ نجس)

توصیه می شود

به امام رضا علیه السلام متوسل شوید ، و با دقت در اطرافیان خود با افرادی تعامل و رفت و آمد داشته باشید ، که به زندگی شما آسیب نرسانند، و حدود شرعی احکام الهی را رعایت بنمایند.

با دادن صدقه از خطرات احتمالی در امان بمانید، و به خدا توکل کنید. [toggle title=”سوره طلاق ایه ۳” state=”open”]وَمَن یَتَوکَل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسبُهُ هرکس بر خدا توکل نماید خداوند او را کفایت می کند[/toggle]

نگاه مهربان امام رضا علیه السلام حامی زندگیِ زیبای شما باشد.

الله اعلم⚘

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

7 نظر
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
7
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.