مقاله تعبیر خواب عروسی حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها

مقاله

خواب عروسی حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها

تعبیر خواب عروسی حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها چیست؟ خواب دیدم عروسی حضرت زهرا و حضرت علی است ؛و عروس و داماد را حلقه ای از مردان و زنان عرب احاطه کرده اند. وقتی نگاه کردم عروس و داماد را در روی زمین دیدم درحالی که عروس چادری سفید و گلدار که روی صورت او را پوشانده بود در سر داشت. صدای بله گفتن عروس خانم را شنیدم، سپس نقل هایی که بر سر عروس و داماد پاشیده شده بود در دهانم افتاد. بعد از بیدار شدن از خواب تا مدت ها هنوز دهانم شیرین بود🌸🌷🌹🥀🌿

 

تعبیر خواب عروسی حضرت فاطمه زهرا (س)

تعبیر خواب عروسی حضرت فاطمه (س) خیر است، ان شاءالله.

امام صادق (ع)می فرمایند :هرکس به شناخت حقیقی فاطمه علیهاالسلام دست یابد، بی گمان شب قدر را درک کرده است.
امام صادق (ع) در فضیلت زیارت امام علی میفرمایند در های آسمان برای زیارت کننده های امیرالمومنین علیه السلام گشوده می شود پس از زیارت آن حضرت هرگز غافل مشو. همچنین پیامبر اکرم زیارت حضرت زهرا (س) را برابر با زیارت خود خواندند.❤️

حَرَامٌ عَلَى قُلُوبِكُمْ أَنْ تَعْرِفَ حَلَاوَةَ الْإِیمَانِ حَتَّى تَزْهَدَ فِی الدُّنْيَا»،خدای متعال قلوب شما را ممنوع و محروم كرده از اینكه شیرینی های بالاتر مثل شیرینی ایمان را بچشید مگر اینكه از دنیا فارغ شوید؛( والا قلب تان مشغول به دنیا است و زمینۀ آن محبت ها و لذت های بالاتر برایش فراهم نمی شود).

روایت:

شروع زندگی ساده و نتیجتا حلاوت ایمان🌻☘️🌲🌷🌺
دیدن خواب حضرت زهرا ۱. رفع گرفتاری و گناه ۲. یافتن همسری صالح که دارای خصوصیاتی همچون حضرت زهرا باشد. همچون اینکه اهل دروغ و خیانت نباشد یا همسری سادات نصیبش شود ۳. برکت معنوی نصیبش می شود. مانند توفیق حفظ قران و یا حتی توفیق شهادت که به شهیدان داده شد.🌷🕊🍀🥀🌹
تعبیر خواب: مقام رائی بالا می رود از لحاظ مادی و معنوی. نذری که در مورد ائمه اطهار یا حضرت زهرا داشته است برآورده می شود و اگر نیت خرید و فروشی داشته است، انجام میشود و سود می برد. دهان رائی با موفقیت ها شیرین می شود و زیارت مدینه منوره قسمتش می شود.🦋🐥🌹🥀

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.