مقاله تعبیر خواب انگشتر بدلی

تعبیر خواب انگشتربدلی
مقاله

مشاهده رویای انگشتر بدلی

 

تعبیر خواب انگشتر بدلی چسیت؟طرفهای ده صبح خواب دیدم یه انگشتر عقیق دارم رفتم تویه مغازه ببینم اصله یا انگشتر بدل یهو از رنگ فیروزه ای شد یاسمنی مغازه دار گفت اصل نیست و این سنگ برای بدنت خیلی ضرر داره  من به یه آقایی علاقه دارم و قصد ازدواج دارم با ایشون و با این نیت خوابیدم خواهش میکنم برام تعبیرش کنید😞😞😞😞😞

تعبیر خواب :

ان شاالله خیر است .

انگشتر بدلی :

دوست عزیز ، داشتن انگشتر عقیق یکی از  پنج نشانه ایمان مؤمن بوده و به داشتن و استفاده از آن بسیار توصیه شده است . امام صادق (ع) : انگشتر عقیق باعث ایمنی و عاقبت بخیری در کارها خواهد بود. همچنین  پيامبر خدا صلى اللَّه عليه وآله : دو ركعت نماز با انگشتر عقيق، برتر از هفتاد ركعت با غير آن است .

ترکیب رنگها :

رنگ یاسمنی نیز ترکیبی از آبی و قرمز است . به نظر می رسد شما در مسئله ای دچار شک و تردید شده اید ، که اینگونه ایمان و ولایت پذیری خود را محک می زنید .

فیروزه ای رنگی است که آرامش را به همراه دارد و یاسمنی رنگی است که در ترکیب رنگها قرمز بیشتری دارد . رنگ قرمز حاکی از هیجانات ذهنی و درونی شماست .

هیجان بیش از اندازه سبب می شود تا شما نتوانید به درستی و عاقلانه تصمیم بگیرید.زیرا احساسات مانع از منطقی فکر کردن می شود .به همین دلیل تردید و احساسات شماست که رنگ انگشتر تغییر کرده و به انگشتر بدلی تبدیل می شود .

توصیه می شود :

در امر ازدواج و تصمیم گیری در این زمینه تعقل و تأمل بیشتری داشته باشید . جوانب بیشتری از فرد مورد نظر را بررسی و تحقیق کنید و تا به یقین نسبی نرسیده اید تصمیم نگیرید . به اصطلاح عقل دل داشته باشید تا صرف احساسات قلبی . در واقع هشداری است برای شما تا بیشتر بررسی کنید .

شاید مواردی وجود دارد که حتما باید بررسی شوند تا شما اطمینان حاصل کنید . و شاید آنطور که شما فکر می کنید نباشند و این به ضرر شماست. به هر ترتیب شما دوست عزیز باید به یقین برسید تا در زندگی آینده دچار تردید نباشید . عجله نداشته باشید گاهی زمان بسیاری از موارد را حل خواهد کرد . شما می توانید در این امر با یک مشاوره ازدواج داشته باشید.مشاوران مذهبی بسیار مجربی دراین زمینه وجود دارند که می توانند راهنمای خوبی باشند .صدقه دهید تا از هرگونه ضرری حفظ شوید.

ان شاالله خداوند در همه حال راهنمای شما باشد .موفق و مؤیدباشد.

 

 

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

2 نظر
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

2
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.