مقاله تعبیر خواب پیکان داغون میت

مقاله

 خواب پیکان داغون میت

تعبیر خواب پیکان داغون میت چیست؟؟

خواب دیدم حمید اقا (مرحوم) خیلی آشفته و ناراحت است.و یه وانت پیکان درب و داغون خیلی قدیمی دارد و منم کنارش نشستم.

انگار صاحب خانه مجبورش کرده از خانه اش بلند بشود و دارند خانه را تخلیه می کنند، و برای بردن اسبابها از این وانت میخواهد استفاده کند.

خیلی هم ناراحت و غمگین و به هم ریخته است. یکدفعه برادر بزرگ ایشان علی اقا میاید، و مثل همیشه که خونسرد و ریلکسه، بهش میگه داداش ناراحت نباش، وسط همون واحد را یه دیوار بکش، و برای خودت نگه دار، همین خوبه.

تعبیر خواب پیکان داغون میت

یکی از الطاف الهی راهنمایی انسان از راه رویاست، الحمدلله علی کل نعمه.

[highlight color=”green”]امام علی علیه السلام می فرمایند: آرزوها مَرکب اند و گاه باشد که فرو بمانندو سُم هایشان بساید.[/highlight]

[highlight color=”green”] امام علی علیه السلام: از پلیدی درون، تباه کردن نیت، سوار شدن بر مَرکب پستی و فریب آرزو بپرهیز[/highlight].

سوار شدن بر مَرکبی که شاید در نظر عرف مرکب  ناپسندی است، می‌تواند هشداری باشد که امید و آرزویی مرحوم را به زحمت افکنده و موجبات آشفتگی میت را فراهم نموده است.

خانه محل امنیت و آرامش و جان پناه و تکیه گاه است، و هر نقصی در آن بیانگر خدشه دار شدن این امنیت است. و اجبار در تخلیه منزل احتمالاً اشاره به مسئله ای دارد که موجبات ناراحتی میت را فراهم آورده.

نبودن امنیت، و غم و اندوهی که شاید اهل خانه درگیر آن باشند، و توسط برادر بزرگتر این مشکل قابل حل و بررسی است.و رویای دیدن کمک به میت برای اسباب کشی دال بر تغییرحال منفی رائی، و باز ماندن درکاری است.

توصیه می‌شود

لطفاً با صدقه و استغفار رحمت الهی را جلب نمایید. و جهت دفع ضرر های احتمالی رائی قربانی ذبح نماید. حتی در حد ذبح مرغ و خروس، احتمالات را مد نظر بگیرید.

فردی که به عنوان تکیه گاه وپایه و اساس خانه و خانواده محسوب می‌شود، با مشکلی مواجه شده که میت از این موضوع نگران است .

(دیوار کشیدن) راه حل های پیشنهادی  سطحی و موقتی است، برای رفع مشکلات باید به راهکارهای جدی تری بیاندیشید، که آرامش خیال میت را فراهم آورد. احتمالات دیگر را باید از طریق خانواده میت مورد بررسی قرار دهید.

الله اعلم.

۰
خواب های خود رادر رابطه با پیکان داغون میت دربخش نظرات همین پست مطرح بفرماییدx

 

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.