مقاله تعبیر خواب گم شدن پدر در بیابان

مقاله

خواب گم شدن پدر در بیابان چیست

در خواب دیدم که با پدرم در یک بیابانی هستیم و پرندگانی بالا می روند و پایین می آیند و گاه جلوی پای من می نشیند همانطور که سرگرم این ها بودم وقتی سر بلند کردم دیدم پدرم نیست و گم شده است . لطفاً بفرمایید تعبیر خواب گم شدن پدر چیست؟

تعبیر خواب نشت وبرخواست پرندگان 

تعبیر خواب گم شدن پدر در خواب خوب نیست و هشداری برای شماست .

پرندگانی در رویا جلوی پای شما می‌نشستند و پرواز می‌کردند .
قران درباره حضرت داوود می‌‌فرماید :

وَالطَّيْرَ مَحْشُورَةً ۖ كُلٌّ لَهُٓ أَوَّابٌ
و پرندگان را [نیز] به طور دسته‌جمعی رام ومسخر او ( داوود ) کردیم و همگی با او تسبیح می‌گفتند، و همه بسیار رجوع‌كننده به حق و به شدت متوجه خدا بودند.

رویای بیابان در روایت منسوب به امام صادق ع تعبیر می‌شود به :
روزی و قسمت ،
حیرت وسرگشتگی ،
دشمنی و رنج ،
بیم و خطر هلاکت است.
اگر زود از بیابان خارج شوید معنی خواب شما خیلی هم بد نیست.

تعبیر خواب پرنده

 

پرواز ونشست پرندگان و نشستن جلوی شما، کنایه از رسیدن به موقعیتهای خوب اجتماعی و اقتصادی یا معنوی متناوبی است ( نشستن و پرواز کردن پرندگان ) که در عالم واقع شامل حالتان میشود . ولی گاه در این موقعیت ها دچار حیرت و سرگشتگی شده و رنجی را متحمل می‌شوید‌ .

شما با پدر خود در بیابانی به سر می بردید. بودن پدر در کنار شما دال بر این است که پدر شما در عالم واقع حامی و یاور شماست.

پدر معمولا در عالم واقع پشت و پناه انسان است و با توجه به اینکه در رویا پدرتان همراه شما بودند ، بر این معنا تاکید می‌شود . لذا دسترسی و به دست آوردن مال و موقعیتهای اجتماعی شما با تلاشها و دعاها و حمایتهای پدر صورت می‌گیرد .
توجه کنید که در رویا پدر تون رو گم کردید و این یک هشدار است، که در عالم واقع برای کسب و تثبیت مقام معنوی و مادی باید توجه بیشتری به پشتیبانتان کنید چون ممکن است، حمایت ایشان و یا وجودشان را از دست بدهید. توجه به مقام والدین، باعث گشایش در خیلی مسائل می شود وبی توجهی هم نتیجه معکوس می دهد.

توصیه

سعی کنید بیشتر به پدرتان توجه و تکریمشان کنید، و قدردان زحماتشان باشید .اگر احیانا کدورتی هست برطرف کنید تا آن شاء الله حمایت معنوی و مادی پدر رو از دست ندهید.
صدقه داده و با استغفار نظر الهی را جلب کنید . ان شاء االه موفق باشید .

خواب هشداری به انسان است؛ که بیشتر مراقب رفتار وکردارش باشد. تعبیر خواب می تواند به انسان کمک کند، با توکل و توسل، همچنین با قربانی وصدقه امورات زندگی را مدیریت کرد

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.