جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب گم شدن پدر در بیابان

مقاله

خواب گم شدن پدر در بیابان چیست

در خواب دیدم که با پدرم در یک بیابانی هستیم و پرندگانی بالا می روند و پایین می آیند و گاه جلوی پای من می نشیند همانطور که سرگرم این ها بودم وقتی سر بلند کردم دیدم پدرم نیست و گم شده است . لطفاً بفرمایید تعبیر خواب گم شدن پدر چیست؟

تعبیر خواب نشت وبرخواست پرندگان 

تعبیر خواب گم شدن پدر در خواب خوب نیست و هشداری برای شماست .

پرندگانی در رویا جلوی پای شما می‌نشستند و پرواز می‌کردند .
قران درباره حضرت داوود می‌‌فرماید :

وَالطَّيْرَ مَحْشُورَةً ۖ كُلٌّ لَهُٓ أَوَّابٌ
و پرندگان را [نیز] به طور دسته‌جمعی رام ومسخر او ( داوود ) کردیم و همگی با او تسبیح می‌گفتند، و همه بسیار رجوع‌كننده به حق و به شدت متوجه خدا بودند.

رویای بیابان در روایت منسوب به امام صادق ع تعبیر می‌شود به :
روزی و قسمت ،
حیرت وسرگشتگی ،
دشمنی و رنج ،
بیم و خطر هلاکت است.
اگر زود از بیابان خارج شوید معنی خواب شما خیلی هم بد نیست.

تعبیر خواب پرنده

 

پرواز ونشست پرندگان و نشستن جلوی شما، کنایه از رسیدن به موقعیتهای خوب اجتماعی و اقتصادی یا معنوی متناوبی است ( نشستن و پرواز کردن پرندگان ) که در عالم واقع شامل حالتان میشود . ولی گاه در این موقعیت ها دچار حیرت و سرگشتگی شده و رنجی را متحمل می‌شوید‌ .

شما با پدر خود در بیابانی به سر می بردید. بودن پدر در کنار شما دال بر این است که پدر شما در عالم واقع حامی و یاور شماست.

پدر معمولا در عالم واقع پشت و پناه انسان است و با توجه به اینکه در رویا پدرتان همراه شما بودند ، بر این معنا تاکید می‌شود . لذا دسترسی و به دست آوردن مال و موقعیتهای اجتماعی شما با تلاشها و دعاها و حمایتهای پدر صورت می‌گیرد .
توجه کنید که در رویا پدر تون رو گم کردید و این یک هشدار است، که در عالم واقع برای کسب و تثبیت مقام معنوی و مادی باید توجه بیشتری به پشتیبانتان کنید چون ممکن است، حمایت ایشان و یا وجودشان را از دست بدهید. توجه به مقام والدین، باعث گشایش در خیلی مسائل می شود وبی توجهی هم نتیجه معکوس می دهد.

توصیه

سعی کنید بیشتر به پدرتان توجه و تکریمشان کنید، و قدردان زحماتشان باشید .اگر احیانا کدورتی هست برطرف کنید تا آن شاء الله حمایت معنوی و مادی پدر رو از دست ندهید.
صدقه داده و با استغفار نظر الهی را جلب کنید . ان شاء االه موفق باشید .

خواب هشداری به انسان است؛ که بیشتر مراقب رفتار وکردارش باشد. تعبیر خواب می تواند به انسان کمک کند، با توکل و توسل، همچنین با قربانی وصدقه امورات زندگی را مدیریت کرد

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.