مقاله تعبیر رد پا در ساحل

مقاله

خواب رد پا در ساحل

 

تعبیر خواب رد پا در ساحل چیست؟ خواب دیدم که در ساحلی راه میرفتم که رد پای زنی بود که دنبالش میرفتم و هر از چند گاهی نگاه به دریای آبی میکردم و نفس عمیق میکشیدم و دوباره دنبال رد پا میرفتم تا ببینم‌به کجا میرسد و چه کسی رو میبینم ؟
تعبیر رد پا در ساحل چیست؟

دعای جوشن کبیر در عظمت دریا می فرماید:
یا مَن فی البحرِسَبیله
«یَا مَنْ فِى الْبِحارِ عَجائِبُهُ»
خدایی که دریا را راهی برای اکتشاف عجایب قرارداد

تعبیر رد پا در ساحل چیست؟

 

تعبیر رد پا درساحل به آرامشی که از دریا گرفته اید برمی گردد. همانطور که دریا آرامش می دهد، ساحل دریا هم آرامش می دهد.رفتن دنبال رد پا یعنی شما به دنبال کسی هستید که سرنوشت زندگیتان را تغییر دهد.

تعبیر دیدن دریا بطور کلی دلالت بر برکت ورزق وروزی است.

در قرآن وروایات براین امر تأکید شده است. چرا که خداوند برخی از نعمتهایش را در دریا قرار داده است

 

احتمال اول:

 

تعبیر دیدن دریا نشانه آرامش است، آب دریا جزو مطهرات است. این خواب می تواند نشان از تمنای شما از خداوند برای همسری آرام باشد. شما می خواهید پاک بمانید و دنبال راهی هستید که این پاکی و طهارت را حفظ کنید. عظمت دریا گوشه ای از عظمت پروردگار عالم است که این خیر و برکت شامل شما می شود.
اینکه دنبال رد پای زنی بودید و نگاهتان به دریا بوده، نشانگر این است که اگر در اطراف خود جستجو کنید ان شاءالله همسری شایسته و هم کفوتان نصیبتان می شود که با شما سنخیت داشته باشد

احتما ل دوم:

 

دریا یکی از نشانه های عظمت پروردگار است، که شما با نگاه به دریا و نفس عمیق کشیدن ، مسایلی برایتان مکشوف می شود که تا آن زمان نمی دانستید و احتمالا یک حامی خوبی برایتان پیدا می شود که شما در انجام کارها به خوبی کمک می کند

امام صادق(ع) فرمودند: دیدن دریا در خواب نشان دهنده پادشاه و پادشاهی است.

توجه به آیات آفاقی و انفسی، انسان را به عظمت خداوند آگاه می کند. دریا یکی از آیات افاقی است؛ که انسان با دقت در آن به بزرگی پروردگارش پی می برد. توصیه می شود با توکل بر خدا به همه چی با توجه بنگرید. خیلی از مجهولات ما با دقت در اطرافمان معلوم می شود. هستی پر از رموزی هست که برای اهلش معلوم می شود. کل هستی جنود خداوند ومربی انسان است .

به توصیه بزرگان اهمیت دهید و در کاهایتان با اهل علم مشورت کنید. از مسائل پیرامون خود بی تفاوت نگذرید. گاهی فردی که یک عمر دنبالش بودید، در نزدیکی شما بوده، وشما نمی دانستید.

 

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.