جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر رد پا در ساحل

مقاله

خواب رد پا در ساحل

 

تعبیر خواب رد پا در ساحل چیست؟ خواب دیدم که در ساحلی راه میرفتم که رد پای زنی بود که دنبالش میرفتم و هر از چند گاهی نگاه به دریای آبی میکردم و نفس عمیق میکشیدم و دوباره دنبال رد پا میرفتم تا ببینم‌به کجا میرسد و چه کسی رو میبینم ؟
تعبیر رد پا در ساحل چیست؟

دعای جوشن کبیر در عظمت دریا می فرماید:
یا مَن فی البحرِسَبیله
«یَا مَنْ فِى الْبِحارِ عَجائِبُهُ»
خدایی که دریا را راهی برای اکتشاف عجایب قرارداد

تعبیر رد پا در ساحل چیست؟

 

تعبیر رد پا درساحل به آرامشی که از دریا گرفته اید برمی گردد. همانطور که دریا آرامش می دهد، ساحل دریا هم آرامش می دهد.رفتن دنبال رد پا یعنی شما به دنبال کسی هستید که سرنوشت زندگیتان را تغییر دهد.

تعبیر دیدن دریا بطور کلی دلالت بر برکت ورزق وروزی است.

در قرآن وروایات براین امر تأکید شده است. چرا که خداوند برخی از نعمتهایش را در دریا قرار داده است

 

احتمال اول:

 

تعبیر دیدن دریا نشانه آرامش است، آب دریا جزو مطهرات است. این خواب می تواند نشان از تمنای شما از خداوند برای همسری آرام باشد. شما می خواهید پاک بمانید و دنبال راهی هستید که این پاکی و طهارت را حفظ کنید. عظمت دریا گوشه ای از عظمت پروردگار عالم است که این خیر و برکت شامل شما می شود.
اینکه دنبال رد پای زنی بودید و نگاهتان به دریا بوده، نشانگر این است که اگر در اطراف خود جستجو کنید ان شاءالله همسری شایسته و هم کفوتان نصیبتان می شود که با شما سنخیت داشته باشد

احتما ل دوم:

 

دریا یکی از نشانه های عظمت پروردگار است، که شما با نگاه به دریا و نفس عمیق کشیدن ، مسایلی برایتان مکشوف می شود که تا آن زمان نمی دانستید و احتمالا یک حامی خوبی برایتان پیدا می شود که شما در انجام کارها به خوبی کمک می کند

امام صادق(ع) فرمودند: دیدن دریا در خواب نشان دهنده پادشاه و پادشاهی است.

توجه به آیات آفاقی و انفسی، انسان را به عظمت خداوند آگاه می کند. دریا یکی از آیات افاقی است؛ که انسان با دقت در آن به بزرگی پروردگارش پی می برد. توصیه می شود با توکل بر خدا به همه چی با توجه بنگرید. خیلی از مجهولات ما با دقت در اطرافمان معلوم می شود. هستی پر از رموزی هست که برای اهلش معلوم می شود. کل هستی جنود خداوند ومربی انسان است .

به توصیه بزرگان اهمیت دهید و در کاهایتان با اهل علم مشورت کنید. از مسائل پیرامون خود بی تفاوت نگذرید. گاهی فردی که یک عمر دنبالش بودید، در نزدیکی شما بوده، وشما نمی دانستید.

 

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.