جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب مرحوم زندانی

تعبیر خواب مرحوم زندانی
مقاله

مشاهده خواب مرحوم زندانی

تعبیر خواب مرحوم زندانی چیست؟ خواب دیدم مادرمرحوم زندانی بود و لباسهای خود را به میخ هایی دور تا دور دیوار زندان آویزان کرده بود. و مدام میگفت آزاد شدم و میگفت نگاه کنین فامیلای شوهرم و خودم بلد نیستن نه گریه زاری کنن نه بخندند و گفتم آن فلان زن حواسش به تو بود آنجا که هستی گفت نه بی معرفت نه سری بمن می زند نه هوامو دارد بعد پرسیدم چرا لباسهایت به اینجا روی میخ هست گفت دیگر آزاد شدم تعبیرش چیست؟

تعبیر خواب :

ان شاالله خیر است .

زندان :

زندان، محلی است برای مجازات و بازداشتن مجرم یا متهم از تصرف در برخی امور خویش و ایجاد محدودیت برای او.

اما این زندان می تواند در قالبهای محتلفی وجود داشته باشد . امام على عليه السلام : السِّجنُ أحَدُ القَبرَينِ .زندان، يكى از دو قبر است . همچنین فرموده اند : المَرَضُ أحَدُ الحَبسَينِ .بيمارى ، يكى از دو زندان است .

امام صادق (ع) : المَسجُونُ مَن سَجَنَتهُ دُنياهُ عَن آخِرَتِهِ .زندانى [واقعى ]كسى است كه دنيايش او را از آخرتش باز داشته باشد .

ملاحظه کردید که زندان می تواند به انحاء مختلف بوده و متناسب با حال افراد متفاوت گردد .

میخ :

میخ نیز به واسطه جنسی که دارد کاربردهای مختلفی پیدا خواهد کرد . ولی به طور عموم میخ در تعبیر امام صادق (ع) : برادر ، فرزند ، دوست و به نوعی ازدواج می باشد .

لباس :

قرآن در مورد لباس می فرماید : لباس التقوی خیر لکم . لباس هرچه باشد تقوا مطرح می شود . گاهی لباس  عزت و شرف و جایگاه فرد را نشان می‌دهد.گاهی اتفاقی می‌افتد که آبروی این فرد نزد ما به مخاطره افتاده . کلا لباس هر چه بهتر باشد جایگاه فرد در همه موارد بهتر است .

در نتیجه :

خداوند مادر شما را مورد رحمت و عنایت قرار دهد. از موارد فوق احتمالاتی به نظر می رسد که لازم به بررسی و توجه است .

اول : مادر در زندگی دنیایی اشتباهاتی داشته که باید برطرف می شده و یا جبران . به همین منظور در زندان اشتباهات محبوس شده بودند . وقتی فردی از دنیا می رود نمی تواند جبران اشتباه کند مگر ، با خیرات ، صدقات جاریه به نیت میت ، اعمال نیک که مستمر باشد و باقیات و صالحات محسوب می شود .

مادر با وجود یکی از موارد فوق به آزادی رسیده و جایگاه خوبی به دست آورده اند .

دوم : قرآن می فرماید : هن لباس لکم و انتم لباس لهن . لباس در اینجا به همسر مادر و پدر شما تعبیر می شود . ممکن است مانعی برای حلالیت ایشون نزد پدر بوده که برطرف شده ، لباسهای آویزان نشان از افرادی است که در ارتباط با مادر هستند . فارغ شدن از قید و بند مواردی که درارتباط با نزدیکان می باشد . با در نظر گرفتن تعبیر میخ،نزدیکان شامل : فرزندان ، برادر ، دوست و همسر می باشد .

سوم : ممکن است در جایگاه تهمت قرار گرفته باشند. یا رازی از ایشان فاش شده که نباید بیان می شد و با این کار تقوای و آبروی ایشان به مخاطره افتاده و با رفع شدن موارد فوق از زندان تهمت نجات پیدا کرده و خلاص شده اند .

 البته باید توجه بفرمایید که ، چون خیلی کلی خواب را طرح کرده اید باید با توجه به موارد فوق بررسی نمایید .احتمالاتی مثل ، بیماری مادر و راحتی از درد و رنج و زندان دنیا و آمرزیده شدن هم باشد.

اما آنچه مسلم است ، ایشان از آنچه موجب ناراحتی ایشان بوده آزاد شده و به ایمان قلبی به معبود رسیده اند .لَئِنِ اتَّخَذْتَ اِلهاً غَیْرِى لاَجْعَلَنَّکَ مِنَ الْمَسْجُونینَ): اگر معبودى را جز من برگزینى، تو را از زندانیان قرار مى دهم .) از زندان دنیا با همه متعلقات رهایی پیدا کرده اند .

توصیه می شود :

اموات را از صدقات و خیرات جاریه بی نصیب نگذارید . بررسی در احتمالات فوق داشته باشید به طوری که جایگاه و حریم و آبروی مرحوم حفظ شود . سعی کنید ازنزدیکان به لفظ حلالیت بگیرید . خداوند شما ،خانواده و مادر مرحوم را موردلطف وعنایت خود قرار دهد . ان شاالله

 

 

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.