مقاله تعبیرخواب نماز در امامزداه

مقاله

خواب نماز در امامزاده

تعبیر  خواب نماز در امامزاده چیست؟ خواب دیدم  وارد امامزاده ای شدم در حالی که دخترخاله ام  از ان امامزاده بیرون میامد.  به من  گفت به نیت شمادر امامزاده  نماز خواندم. تعببرخواب نماز در امامزاده چیست؟

تعبیر نماز در امامزاده چیست؟

تعبیر نماز در امامزاده بسیار عالی است. حضور شما در امامزاده دلالت دارد بر اینکه شما انسانی ولایی و محب اهل بیت ع هستید .
رویای امامزاده نشان از امنیت و استجابت دعا و برآورده شدن حاجات و آمرزش گناهان است. اهل بیت و فرزندانشان  واسطه فیض هستند. لذا توسل به ایشان، بسیاری از مشکلات مادی ومعنوی ما را حل می کند.  ایشان باعث دفع بلا و استجابت دعا همچنین وسیله تقرب ما بخداوند هستند.

چنین بر می‌آید که در عالم واقع حاجتی دارید که به دلیل حضور در امامزاده و نیز دعای خیر خواهرتان واستعانت او از نماز ، برآورده به خیر میشود.

تعبیر خواب خواندن نماز بسیار عالی است. بدین جهت که نماز ستون دین ویکی از ارکان دین مبین اسلام است. مخصوصاً اگر در مکان مقدسی مثل مساجد وامامزاده ها باشد دلیل بر استجابت دعا می باشد.

قران میفرماید :
يَآ أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اسْتَعِينُوا بِالصَّبْرِ وَالصَّلَاةِ ۚ
یکی از دستورات دینی ما مدد گرفتن از صبر ونماز می باشد.

الإمام الرضا عن الإمام الصادق عليهما السلام :صِلَةُ الرَّحِمِ مَنسَأَةٌ فِي الأَجَلِ ، مَثرَاةٌ فِي المَالِ ، ومَحَبَّةٌ فِي الأَهل .
امام رضا عليه السلام : امام صادق عليه السلام فرمود : «صله رحم موجب تأخير در اَجَل ، زياد شدن دارايى ، و محبوبيت در خانواده مى‏شود» .

تعبیر رویا

 

اینکه دختر خاله تون به شما گفتند برایتان نماز خوندند، تاکیدی بر استجابت دعا با تمسک به نماز است و مشکل شما با نماز و دعا و زیارت اهل بیت حل می شود
در واقع دختر خاله تون با این عمل خیر در حق شما نوعی صله رحم بجا آوردن. دعا کردن هم از مصادیق صله ارحام است.

و البته دعاکردن ایشان برای شما به خودشون هم برمی گردد و باعث آمرزش گناهان شان و توفیقات بیشتر، طول عمر می شود.
مخصوصا که در مکانی شریف نماز خواندند، تعبیری بسیار خوبی برای هر دو ی شما می باشد. دعا در دین مبین اسلام از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در این زمینه توصیه شده برای حل مشکلات خود ودیگران، به نماز متوسل شوید.

توصیه 

توصیه می شود برای حاجاتی که دارید به اهل بیت ع و نوادگانشان متوسل شوید. امام زادگان هم در استجابت دعا و برآورده شدن حاجات نقش مهمی دارند و نیز خیلی خوبه که از بندگان خوب خدا و دیگران و در این مورد به خصوص از دختر خاله تون بخواهید مخصوص براتون دعا کنند .
صدقه و استغفار نیز در گشایش امور بسیار موثر است . موفق باشید. در اسرع وقت برای زیارت امامزادگان اقدام کنید. ان شاءالله حاجت روا می شوید

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.