مقاله تعبیر خواب صورت کثیف دختر

تعبیر خواب صورت کثیف دختر
مقاله

مشاهده خواب صورت کثیف دختر

 

تعبیر خواب صورت کثیف دختر چیست ؟ سلام بنده دختر ۵ ساله دارم خواب دیدم دخترم روی دستم خوابیده بود و خیلی بزرگ شده بود من تعجب کرده بودم که چقدر زود بزرگ شد این بچه خیلی شبیه خواهرم که عمه بچه باشه شده بود صورت کثیف دخترم  مثل بچه ای که غذا می خوره دست و صورتشو کثیف می‌کنه اونجوری بود ممنون ازتعبیر شما

 

تعبیر خواب :

 

ان شاالله خیر است .

 دختر :

دختر و پسر نعمت و برکاتی هستند که خداوند به زن و شوهر عطا می فرمایند . روایتی از امام صادق علیه‌السلام ،مبنی بر اینکه آن حضرت فرموده‌اند: الْبَنَاتُ حَسَنَاتٌ وَ الْبَنُونَ نِعْمَةٌ فَإِنَّمَا یُثَابُ عَلَى الْحَسَنَاتِ وَ یُسْأَلُ عَنِ النِّعْمَةِ؛ از امام صادق(ع) نقل شده است: دختران، حسنه‏‌اند و پسران نعمت و (روز قیامت) براى حسنه پاداش داده می‌شود و از نعمت سؤال خواهد شد.».

آنچه  که مسلم در روایات وجود  دارد ، خداوند از نعمات سؤال می کند و به ازای خوبى‌ها پاداش می‌دهد .

برادر محترم رویا احتمالی که می توان بیان کرد به این صورت است که :

اگر شما دختری دارید که خداوند حافظ آن باشد . باید در تربیت و آموزش ایشان بسیار کوشا باشید که حسنه ای از جانب خداوند بوده و برکت زندگی شماست . شباهت به عمه نیز همان ویژگی ها و صفات  ژنتیکی است که باید دقت شود تا نکات مثبت آن بیشتر پرورش یابد . اگرخواهر شما نکات مثبتی دارند که دختر شما نیز به صورت بالقوه هم میتواند داشته باشد به نحو احسنت پرورش دهید و همین طور بالعکس. 

ممکن است خواسته یا نا خواسته خواهر شما در این امر تأثیرات ناخوشایندی داشته باشند که ضرورتا نیاز به دقت و نظارت بیشتری وجود دارد . 

اما احتمال دیگر ، دختر بچه فوق حاکی از برکت و حسنه ای است که از جانب خداوند به شما عطا شده . و شباهت عجیبی که به عمه دارد ، ارتباطی است که این رزق پربرکت، به ایشان دارد که به سرعت هم رشد کرده .

ممکن است سرمایه گذاری ، ارثیه و یا از نظر معنوی عملی را انجام داده اید که برکتی معنوی در زندگی شما به وجود آورده است .

صورت کثیف دختر :

تعبیر خواب صورت کثیف دختر نیز نشان از وارد شدن خدشه ای در اعمال حسنه شما دارد . مواردی وجود دارد که باعث از بین رفتن و باطل شدن حسنات می شود .اعمال دنیایی مثل خوراکی است که انسان می خورد و تبعاتی هم در پی دارد . گاهی غذا برای بدن ضرر دارد ولی استفاده میکنیم .گاهی ضرر مشهود است وگاهی نهفته اما اثرات خود را باقی میگذارد .

  نابود کننده های اعمال نیک

نابود کننده های اعمال نیک نه تنها در عباداتمان، بلکه باید در مورد تمام اعمالی که سعادت ما را رقم   می زنند، مواظبت کنیم.

اعمالی که موجب باطل شدن حسنات می شود. حسد و خود برتر بینی ،ترک عمدی نماز، ریا ، غیبت ،منت گذاشتن و اذیت کردن … از جمله آنهاست . مضمون روایتی از امام باقر علیه السلام این است که: «نگهدارى عمل از خود عمل ، مشكل تر است .

راوى گفت : نگهدارى عمل یعنى چه ؟ امام فرمود: یعنى انسان عملى براى خداى یكتا، دور از چشم مردم انجام مى دهد و در نامه عمل او همین طور ثبت مى شود، بعد آن عمل را بازگو كند، که آن عمل از صورت یک عمل سرّى محو مى شود و به عنوان یک عمل علنى در نامه عمل او ثبت مى گردد، بار دیگر آن عمل را بازگو مى كند، در این وقت، آن عمل از دیوان حسنات (وى) محو مى شود و به عنوان یک عمل ریایى در دیوان سیّئات او ثبت مى گردد»

در نتیجه :

دقت در اعمال ، رفتار و تصمیم هایی که انجام می دهید بسیار مهم بوده و بررسی آنها ضروری است . در واقع این خواب هشداری است که باید تأمل در موارد فوق داشته باشید . در نظر داشته باشید که حتما خواهر شما هم به این مسئله ارتباط دارند . البته هم می توانند در حسنات تأثیر داشته باشند و هم در باطل کردن آن .

توصیه می شود :

ابتدا به شکرانه برکات و حسناتی که به شما عطا می شود خدا را شاکر باشید و صدقه دهید . صدقه محافظ شما از آسیب های احتمالی است .

در اعمال و رفتار،تصمیم هایی که دارید دقت بیشتری داشته باشید . جوانب کار را بسنجید ،حتی از نظر معنوی !!

اگر ارثیه ای دارید که با خواهر ارتباط دارد نیز بررسی کنید . خلاصه هر آنچه موجب کثیفی حسنات شما شود .

در پناه حق باشید .

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.