مقاله تعبیر رویای نجاست بچه

مقاله

رویای نجاست بچه

 

تعبیر رویای نجاست بچه چبست ؟ خواب دیدم که پسر بچه ای به دنیا اوردم. بچه مدفوع زرد رنگی کرده و مقداری از نجاست بچه روی تشک پدرش ریخت . تعبیر رویای نجاست بچه چیست ؟

تعبیر رویای نجاست بچه چیست؟

 

تعبیر رویای نجاست بچه، به این صورت است که :نجاست در خواب به معنای مال حرام است.

در تعبیر مدفوع امام صادق علیه السلام می‌فرماید: دیدن مدفوع در خواب را می توان از چهار وجه تعبیر کرد ، گرفتار مال حرام شدن ، گشایش در امور ،از مال خود به زن بخشیدن ، رسیدن به ثروت و برآورده شدن آرزوها .

تعبیر رویا

 

مدفوعی که از کودک‌ خارج شده مال وثروتی است که در زندگی شما وارد میشود که آلوده به حرام است و چون تشک همسرتون رو آلوده کرده است ممکن است اختلافی در روابط زناشویی بین شما وهمسرتان ایجاد شود که رنجوری و ناراحتی به دنبال داشته باشد. آرامش بین شما وهمسرتان ممکن است برای مدتی کم رنگ شود و تاثیر منفی در روابط شما بگذارد .

احتمال دیگر اینکه مال و نعمتی به شما روی می‌آورد، که در ظاهر آنرا خوب می‌دانید و احساس خوشبختی می کنید ، ولی مال حرامی با آن ثروت آمیخته است که همان مصداق دنیای مذموم است که تجسم آن نجاست وآلودگی بوده و بسیار مشمئز کننده است .
این امر سبب رنجوری وغم وغصه شما می‌شود و در روابط شما وهمسرتان تاثیر منفی گذاشته و موجب تشویش و اضطراب می‌گردد.

مال حرام قطعاً در زندگی تأثیر منفی می گذارد. آرامش از زندگی می رود وتنش جای آن را می گیرد.

در کسب مال حلال بسیار دقت کنید. مال کم پر برکت بهتر از مال حرام بسیار است.

با توکل به خدا و مدیریت روابط فیمابین شما وهمسرتان می توانید  همراه با اخلاق خوب و نیز رجوع به مشاور، مشکلتان را حل کنید.

 

 

 

توصیه :

خواب می تواند هشداری به عملکرد انسان باشد؛ لذا توصیه میشود که اموالتان را تزکیه کنید و صدقه داده واستغفار کنید و به راه‌های کسب درآمد توجه کنید که مرضی خدا باشد .
برای اصلاح و بهبود روابط با همسرتان نیز به نکاتی که بیان شد ، لطفا توجه کنید .
موفق باشید .

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.