مقاله تعبیر خواب همسایه شهید

مقاله

خواب همسایه شهید

تعبیر خواب همسایه شهید چیست؟

خواب دیدم پسر همسایه مون که پسر بسیار خوبی بودند، و سال ۶۳ شهید شدن با ریش مشکی اما به اندازه چند سانت سر ریش ها از قسمت پایین سفید شده بود.

مشغول شستن جلوی درب منزل خودشان و سپس جلوی درب منزل ما هستند، منزل ما وایشان دیوار به دیوار بود. پنجره ای به کوچه هم داشت، ایشان شلنگ را گرفتند و پنجره‌ها را شستند.

 و نخاله های پشت درب و پنجره و پیاده رو هر دو خانه را با حوصله شستند، و تمیز کردند  بسیار نورانی بودند و سر به زیر.

تعبیر خواب همسایه شهید

سلام و درود رحمت الهی بر شما

ان شاءالله که خیر و برکت است.

[highlight color=”green”] قال امیر المومنین علیه السلام : … نسال الله منازل الشهداء و معایشه السّعداء و مرافقه الانبیاء. حضرت امام علی علیه السلام فرمود : از خداوند جایگاه شهیدان و زندگی با سعادتمندان و همراهی با پیامبران را طلب می کنم[/highlight]

شهید نمادی از دفاع از وطن و حب به ولایت است و شما از حس و حال شهادت که حس زیبای معنوی متنعم  شده‌اید. 

شستن درب و پنجره و غبارروبی دلالت بر ازبین‌رفتن کدورت ها، و حزن و اندوه، رزق و روزی معنوی و رفع گرفتاری ها و از بین رفتن فقر و تنگدستی است.

و ان شاءالله چهره نورانی شهید نشانه جایگاه رفیع ایشان در عالم برزخ می باشد. مولا امیرالمومنین علیه السلام می فرمایند: به خدا قسم من بر حقم و دوستدار شهادت.

به واسطه وجود این شهید شما از برکاتی بهره مند خواهید شد، و اشک شما بشارت بر موضوع یا خبر خوشحال کننده ای می باشد.

توصیه می شود اعمال مستحبی خود را به نیابت از این شهید انجام داده، و از شهدا یاد کنید. و در زندگی سیره و روش شهدا را سرمشق  و الگوی خود قرار دهید.

با توسل به شهدا اگر تمنایی از خداوند دارید، ان شاءالله حاجت شما برآورده بخیر خواهد شد.شهدا زنده اند، ونزد خدا روزی می خورند. خیرات و انفاق را فراموش نفرمایید.

هم عهدی با شهدا را فراموش نکنید⚘.

 

 

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.