مقاله تعبیر خواب قالی قرمز

تعبیر خواب قالی قرمز
مقاله

مشاهده تعبیر خواب قالی قرمز

 

تعبیر خواب قالی قرمز چیست ؟ خواب دیدم مادر مرحومم بمن گفت به خانه ام بیا و وقتی رفتم قالی قرمزی خریده و پهن کرده بود با کناره ای که گرفته بود و من به مادر مرحومم گفتم مامان تو هیچ وقت قالی قرمز نمی گرفتی چطور شده الان این گرفتی بعد مقداری غذا خوردم تعبیرش چیست

 

تعبیر خواب :

خیر است ان شاالله

فرش :

فرش در عرف زینت خانه است . امام صادق (ع)  تعبیر فرش را عزت و جاه ، مقام بزرگی، رسیدن به یک رتبه و مرتبه بالا ،مال و دارایی، عمر طولانی داشتن ،مورد تحسین قرار گرفتن به اندازه فرش دانسته اند .

قرآن نیز فرموده : وفرش مرفوعة:و فرش‌هایى عالى و روى هم گسترده، یا همسرانى والا قدر در اخلاق و جمال‌ بیان کرده است . همچنین : فرش در معنای گستردن در این آیه است: «وَالْأَرْضَ فَرَشْنَاهَا فَنِعْمَ الْمَاهِدُونَ»؛ زمین را گستردیم، که ما نیکو آماده سازان باشیم.

از طرفی رسول گرامی اسلام صلی‌الله‌علیه‌و‌آله‌وسلّم روایت کرده اند: در غرفه‌های بهشت، فرشهایی است که بعضی روی بعض دیگر است که از جنس حریر و دیبا با رنگهای مختلف می‌باشد و این گفتار خداوند است.

رنگ قرمز نیز نشان از هیجانی در این موارد می باشد .

در نتیجه :

اولا مادر شما ان شاالله در جایگاه خوبی در سرای باقی است . اما اگر شما مجرد هستید ،خرید قالی قرمز می تواند حاکی از نشانه های ازدواج برای شماست با توجه به رنگ قرمز آن که هیجانی و تحریک برانگیز می باشد . پهن کردن آن در خانه یعنی در خانواده به زودی این اتفاق خواهد افتاد و جزو اعضای خانواده خواهد شد .

کناره هم نوعی فرش است ولی از ارزش و رتبه پایین تری برخوردار است . بنابراین مراقب افراد کناره ای باشید که ارزش کمتری دارند . شاید نباید به ظاهر افراد توجه داشته باشید . کسانی هستند که در ظاهر دوستدار شما هستند ولی این احساس واقعی نیست .

اگر متأهل هستید ، کار قابل توجهی انجام می دهید که جایگاه و رتبه مادی و معنوی به دنبال دارد اما هیجانی و وسوسه برانگیز است . لذا باید جوانب کار را در نظر داشته باشید به حاشیه های کار هم دقت کنید .

در ضمن اگر اموالی از مادر باقی است با صبر و فکر استفاده شود . 

غذا خوردن با مرحوم هم خیر و برکت است .

توصیه می شود :

صدقه و خیرات برای مرحوم مادر فراموش نشود که منشأ خیر است . دقت بیشتری در انتخاب خود داشته باشید . همه جوانب را بررسی و تحقیق کنید . از هیجانات زیاد خود داری کنید تا بتوانید بهدرستی تصمیم بگیرید .

درپناه خداوند باشید .  

 

 

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.