مقاله تعبیر خواب زایمان

مقاله

خواب زایمان  

 

تعبیر خواب زایمان چیست؟ خواب دیدم باردارهستم و وقت زایمانم شده. و رسیدم اتاق زایمان خیلی راحت و آسان و زود نوزاد به دنیا اومد حتی تو همان حالت که داشتم راه میرفتم نزدیک بود بچه بیاد و خلاصه بچه به دنیا اومد و خیلی حس خوبی داشتم، بچه را بغل گرفتم ولی نفهمیدم جنسیتش چی هست. ولی خیلی خوشحال و راحت بودم(خودم تو اتاق عمل زنان کار میکنم و اتاق زایمان رو دیدم ، قشنگ خودمو تو یکی از اتاق ها واضح دیدم. تعبیرخواب  زایمان چیست؟

تعبیر خواب زایمان چیست؟

 

خواب زایمان و بچه دار شدن امتیاز بزرگی برای انسان به شمار می رود. اینکه انسان بتواند خلیفه خدا روی زمین را پرورش دهد، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

در روایات ارزش و امتیاز خاصی برای دوران حمل و زایمان قرار داده شده است.

اتاق

 

اتاق در روایات نشانه رزق و روزی می باشد، هر چه اتاق بزرگتر و فراختر باشد نشانه توانگری و فرح و انبساط است.  اتاق زایمان نشانه، خیر و برکت، که در این مورد می تواند فرزند است.

«درباره قصّه حضرت آدم و حوّاء (ع) آمده است … خداوند فرمود: اى حوّاء! هر زنى که به هنگام زایمانش بمیرد او را با شهیدان محشور مى‏‌کنم. اى حوّاء! هر زنى که درد زایمان او را بگیرد پاداش شهید برایش مى‌‏نویسم و اگر سالم بماند و زایمان کند گناهانش را برایش مى‌‏آمرزم گرچه به اندازه کف دریا و ریگ بیابان و برگ درختان باشد و اگر بمیرد شهید مى‌‏گردد و فرشته‌‏ها به هنگام قبض روحش نزد وى حاضر مى‌‏شوند و او را به بهشت بشارت مى‌‏دهند و در آخرت او را نزد شوهرش مى‌‏برند و هفتاد برابر برتر از حورالعین است. حوّاء گفت: آنچه داده‌‏اى مرا کافى است …»

اگر شما باردار نیستید، دیدن زایمان در خواب اشاره به نگرانی در نتیجه تصمیمات گرفته شده و یا نتیجه پروژه و کارهای شما دارد. شما سعی در غلبه بر مشکلات و پیشرفت در امور زندگی خود دارید.که این بسیار عالی است و باید با دقت در امور زندگی در جهت حل مشکلات باشید.

وقتی انسان باری را به مقصد میرساند، احساس خرسندی موفقیت میکند، در مورد زایمان هم چند احتمال وجود دارد

یکی اینکه شما کاری را شروع کرده آید که اجر و ثواب زیادی داشته و آن شاء الله از گناهان پاک می شوید

احتمال دیگر اینکه کاری را که شروع کرده آید به نحو احسن به پایان می رسانید

یکی دیگر از احتمالات می تواند رویای صادقه بودن شما می باشد. ان شاءالله خداوند به زودی به شما فرزندی عنایت می کند

اینکه در رویا دیدید که خیلی راحت و آ سان و زود نوزاد دنیا آمده، یعنی به زودی در کارهایشان گشایش صورت می گیرد و موفقیت حاصل می شود

توصیه می شود صدقه دهید و همچنان به انجام امور خیر ادامه دهید تا توفیقات بیشتری نصیبتان شود

توصیه

 

توصیه می شود با برنامه ریزی درست، برمشکلات برفائق آیید. با صدقه و استغفار می توانید، اتفاقات خوبی برای خود رقم بزنید

 

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

2 نظر
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

2
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.