جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب درد زایمان

تعبیر خواب درد زایمان
مقاله

مشاهده خواب درد زایمان

تعبیر خواب درد زایمان چیست ؟خواب دیدم مادرم حامله است . درد زایمان و زمان وضع حمل او فرا رسیده یا نزدیکه که به او می گفتیم مگر دکتر نگفته بچه امروز به دنیا میاد و منتظر بودیم درد زایمان مادرم شروع بشه او را به بیمارستان ببریم .(دکتر چند سال پیش رحم مادر من را در آورد و در واقعیت مادر من دیگر توانایی بارداری ندارد)ولی من خواب دیدم او حامله و زمان وضع حمل او رسیده .

تعبیر خواب :

 تعبیر خواب شما خیر و برکت است ان شاالله .

بارداری  :

بارداری ،با توجه به آیات و روایاتی که در این زمینه وجوددارد نوعی رشد و نمو داشتن و پرورش موجودی است که به وسیله شما و یا مادر انجام می شود .

قرآن کریم :(بقره ۲۲۳ نِسَاوُکُمْ حَرْثٌ لَکُمْ فَأْتُوا حَرْثَکُمْ زنان شما، محل بذرافشاني شما هستند) .

پيامبر اکرم(ص) مي‌فرمايد: دقت کن و بنگر که نطفه خود را در کجا مي‌نهي چرا که خلقيات از خانواده به فرزند مي‌رسد. بارداری نوعی پرورش مواردی است که از اخلاق خانواده هم نشأت گرفته است .

اما در خواب می تواند نشان از احتمالاتی است :

۱- بروز یک فکر، ایده و یا اندیشه ای باشد که باید به دست و همت شما و یا مادر انجام خواهد شد . وضع حمل و نزدیک شدن به زمان مقرر حاکی از به ثمر رسیدن آن دارد .

۲- احتمال دیگری هم  که میشه  در رابطه با بارداری داد تحمل یک رنجی در زندگی  است که در بطن آن امید و گشایش و رسیدن به  نتیجه مطلوب است . «المال والبنون زینت الحیاه الدنیا» . چون زن حامله در عین تحمل سختی به امید زایمان و راحت شدن و در آغوش گرفتن فرزندش هست . ان شاء الله نوید فارغ شدن از غم و سختی بوده و نیز نشان از بخشش وآمرزش الهی دارد.

درد زایمان :

درد زایمان نیز در روایات به ثوابی که پاک کننده وآمرزش است بیان شده . پیامبر اکرم (ص) : سوگند به آن که مرا به پیامبری برانگیخت، هر زنی که از شوهرش باردار شود، تا هنگام درد زایمان، در سایه خدا زندگی می‌کند، هر دردی ثواب آزاد کردن یک بنده مؤمن را دارد .

۳- فرزند نعمتی است که خداوند عطا می کند . روایتی از امام صادق علیه‌السلام ،مبنی بر اینکه آن حضرت فرموده‌اند: «اَلبَنونَ نَعیمٌ وَ البَناتُ حَسَناتٌ وَ اللّه یَسألُ عَنِ النَّعیمِ وَ یُثیبُ عَلَى الحَسَناتِ؛ پسران، نعمت‌اند و دختران خوبى هستند. خداوند، از نعمت‌ها سؤال مى‌کند و به ازای خوبى‌ها پاداش می‌دهد.»

در نتیجه :

نعمت و برکتی برای مادر و شما که خواب دیده اید است . ان شاالله

با توجه به مجرد بودن شما در نظر داشته باشید که اگر امر خیری در پیش دارید جوانب کار را با تأمل بررسی کنید . سختی لازم را دارد ولی نتیجه شیرینی خواهد داشت .

ممکن است مشکلی داشته باشید که با صبر و تحمل و با فکر برطرف کنید ،مثل  بارداری و درد زایمان که با صبر و حوصله نتیجه ای مطلوب خواهد داد .

فرزندان نعمت و برکات هستند . خداونداز نعمتها سوال و به ازای برکات و حسنات پاداش خواهد داد . بنابراین باید از نعمتها به درستی مراقبت و استفاده کرد و بر حسنات اضافه نمود . توجه به این مطلب داشته باشید .

هیچ چیزی بهتر از آن نیست که مادر نتیجه سختیها ،تلاش و صبوری خود را در رشد و عاقبت بخیری فرزند ببیند . فرزندان نیکو باقیات و صالحات والدین هستند .

لذا توصیه می شود :

به شکرانه حسنات و نعمتهای عطا شده صدقه دهید . قدردان زحمات مادر باشید . در امر خیر حتما صبور باشید . درپناه خداوند موفق باشید .

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.