مقاله تعبیر خواب خانه پدری

تعبیر خواب حیاط خانه پدری
مقاله

مشاهده خواب خانه پدری

تعبیر خواب خانه پدری چیست ؟ چند ماهی هست که پدرم را از دست دادم،پدرم هم فردی روحانی و الحمدلله همه خواب می‌بینند که در اون دنیا جای خیلی خوبی داره،من خواب دیدم در حیاط خانه پدرم همه هستیم که خواهرم گفت،دیروز پدرم بهت زنگ زد و من جواب دادم،گفت دلش برا دختر کوچیکم تنگ شده،من خیلی از دست خواهرم ناراحت که چرا گوشی منو تو جواب دادی و بهم نگفتی تا الان که زودتر زنگ بزنم،و سریع رفتم توی اتاق پدرم و اول شماره پدرم یادم نمیومد،یکم با خودم کلنجار رفتم تا یادم اومد و شماره را گرفتم در فکر مثله اینکه،مشهد باشه،با ذوق گفتم الان باهاش حرف میزنم،که یک دفعه متوجه صدای زنگ گوشی توی اتاق دیگر شدم،و من تازه متوجه شدم پدرم فوت کرده،و اونقدر ضجه زدم،که از صدای گریه خودم پریدم بالا،ممنون میشم تعبیر را بفرمایید.

تعبیر خواب :

خیراست ان شاالله

فوت پدر :

فوت پدر از مصیبتهایی است که شاید نتوان جبرانی برای آن در نظر گرفت . در برخی روایات وارد شده که ارواح به دیدن بازماندگان می‌آیند (به ویژه والدین به دیدار فرزندان و بالعکس) ارتباط ارواح با متعلقین تا وقتی در دنیا باقی هستند، برقرار خواهد ماند. ولی بستگی به کمیّت، کیفیت و چگونگی معین شده از سوی خداوند متعال دارد .

در روایتی “محمد بن مسلم” می‌گوید: به امام صادق (علیه‌السّلام) عرض کردم؟ آیا مردگان را زیارت کنیم؟ فرمود: بله. عرض کردم: آیا وقتی ما به زیارتشان می‌رویم، آنان صدای ما را می‌شنوند؟ فرمود: بله، به خدا سوگند، چنین است، مسلما آنان از آمدن شما خبردار شده و شادمان می‌گردند و با شما انس می‌گیرند.

همچنین فرموده اند : هیچ مؤمن و کافری نیست که در هنگام ظهر نزد خانواده‌ی خویش حاضر نگردد. وقتی مؤمن خانواده‌اش را در حال انجام اعمال صالح می‌بیند، خداوند را حمد گوید و وقتی کافر خانواده‌ی خویش را در حال انجام اعمال صالح ببیند، بر آنان غبطه می‌خورد.

 خانه پدری :

خانه پدری ، حاکی از خانواده پدری بعلاوه خانواده شماست که درآن حیاط حضور داشتید . جایگاهی که در این خانواده دارید شما را متوجه مطلبی می کند . اینکه پدر مرحوم با شما تماس گرفته نشان از آن دارد که با وجود اینکه فوت کردند ، ولی نظارگر احوالات شما هستند و  دلتنگی تان را درک می کند .

اموات با کسانی ارتباط برقرار می کنند که از نظر روحی شبیه باشند . تماس پدربا شما نیز حکایت از این موضوع دارد .

حاصل آنکه :

   به نظر می رسد وجود مشکلات سبب شده تا برخی از مسائل را فراموش کنید . در مشکلات به یک همفکر ، همراه و حامی نیاز است . پدر همانطور که گفته شده منبعی از خیر و برکت بوده و فقدان ایشان رنجی برای شماست و دلتنگی حاصل از آن .

پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) فرمود: هر کس قبر پدر و مادرش یا یکی از آنها را در هر جمعه زیارت کند و در کنار مزار آنان سوره یاسین بخواند، در مقابل هر حرفی که از این سوره می‌خواند، آمرزشی از سوی خدا دریافت خواهد کرد .

به دیدار قبر پدر بروید که آرامشی برای هر دوی شماست . نگرانی شما ، سبب نگرانی و دلتنگی پدر هم شده ، با او درد دل کنید و بخواهید که برایتان دعا کند . دعای مؤمن بعد از فوت هم مستجاب خواهد شد .

وقتی شماره تماس پدر از یادتان رفته بوده و به دنبال آن می گشتید به این معناست که در گیر و دار مشکلات از تأثیر دعای پدر غافل شده اید . اگر در مسائل خانوادگی از خواهرتان ناراحت هستید سعی کنید با آرامش و تدبیر مسئله را حل کنید .  

امیرمؤمنان علی (علیه السلام) به شعیان خود سفارش فرمودند که به زیارت مردگانتان بروید! آنان از زیارت شما خوشحال می‌شوند و شما بعد از دعا در حق آنان، حاجت‌‌های خود را نیز در کنار قبر آنان از خدای متعال بخواهید .

مطمئن باشید پدر از مشکلات و احوالات شما با خبر است و نگران دختر بیمار شماست.و می تواند در جایگاهی که دارد دعاگوی فرزندان باشد .

توصیه می شود :

صدقه به نیت پدر برای آرامش ایشان و همچنین صدقه ای برای حفظ سلامتی دختر بیمارتان . خیراتی نیز برای پدر در نظر بگیرید .

در دیدار پدر حتما در تنهایی با ایشان صحبت کنید که به یقین اموات می شنوند . در ضمن اینکه آرامش پیدا کرده و با صبر بیشتری در صدد حل مشکلات باشید .

دنیا گذری است با آزمون های متعدد که باید مراقب تصمیماتی که در این زمینه گرفته می شود باشید . ان شاالله در پناه الطاف خداوند باشید .

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

3 نظر
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

3
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.