مقاله تعبیر خواب حمام های قدیمی

مقاله

  خواب حمام های قدیمی

تعبیر خواب حمام های قدیمی چیست؟

خواب دیدم یک جایی مثل حمام‌های نمره قدیم که درِ نصفه داشتند. و از پایین و بالای در معلوم بود. مامانم، بابام و خواهرم که همسرش فوت کرده و برادر سومم که مجرده با هم رفتند حمام.

بابام منو صدا کرد گفت چرا اب نمیاد؟ من دویدم برم آبگرمکن را ببینم ،برگشتم گفتم آبگرمکن درسته( اب به شدت میامد)، دیدم چهار نفری باهم رفتن حمام هر چهار تاسرپا ایستادند.

به خواهرم از بالای در گفتم تو چرا با برادرمون اومدی حمام؟ جواب داد یا نداد یادم نیست.

تعبیر خواب حمام های قدیمی

[highlight color=”green”]امام على عليه السلام :  نِعْمَ البَيتُ الحَمّامُ !؛ تُذكَرُ فيهِ النّارُ و يَذهَبُ بالدَّرَنِ . نيكو خانه اى است حمام !؛ هم يادآور آتش [دوزخ] است  و هم چرك را مى برد . ( كتاب من لا يحضره الفقیه)[/highlight]

حمام و شستن بدن نشانه زائل شدن غم و اندوه  و زیاد شدن روزی مادی و معنوی وعلم وحکمت است. استحمام و آب دارای منافع بسیاری است و سبب نشاط جسم و روح می باشد.

آب مایه حیات و زندگی است، و خداوند حیات همه موجودات را در آن قرار داده (و جعلنا من الماء کل شی حی)و

۰
خواب های خود رادر رابطه با خواب حمام های قدیمی دربخش نظرات همین پست مطرح بفرماییدx
وارد شدن در کاری با یقین و قوت است.

غوطه ور شدن در آب در مسیر نور و هدایت قرار گرفتن است، که باعث از بین رفتن گناهان و نشانه حیات معنوی است. (چرک را از بین می برد)

(تذکر شمابه خواهرتان) احتمالاً ایشان در مسیری گام بر می دارند که باید همه جوانب کار را بسنجند و با احتیاط قدم بردارند. اگرچه ظاهر کار بدون موانع به نظر میرسد. 

ولی باید با دقت نظر بیشتری عمل کنند، و حدود شرعی بعضی از اعمال را رعایت بفرمایند. الله و اعلم⚘

 

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.