جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب خانه پر از گرد و خاک

تعبیر خواب غبار
مقاله

تعبیر خواب خانه پر از گرد و خاک

تعبیر خواب خانه پر از گرد و خاک چیست؟

مادر بزرگم را که سال پیش فوت شده دیدم ،کمک کردم خانه اش را که پر از برگ وگرد و خاک بود جارو و تمیز کردم و او تشکر کرد، بعد مادرم آمد گفت خانه هایت را بفروش یک خانه بخر.

شماره یکی از خواهرهامو گرفت و ازش آدرس بنگاه گرفتند، که بذارند برای فروش، و بعد مادر بزرگم به پسر بزرگش زنگ زد که بیا این خانه ها را بفروش وبرایم یک خانه بخر.

  او آمد، توی خانه مادربزرگم یک پرنده قرمز که خیس بود به نظرم آمد از گرما عرق کرده تو قفس بود.

تعبیر خواب خانه پرازگرد وخاک

  خانه در خواب امنیت و مامن وپناهگاه هرفردی است. نظافت خانه و غبارروبی از بین رفتن فقر و بیانگر رزق و روزی مادی و معنوی است.

تشکر مادر بزرگ دلالت بر رفع مشکلات ایشان در عالم برزخ است، که به واسطه شما صورت گرفته است. که با خیرات و مبرات و یاد کردن از مادر بزرگ سبب خشنودی و خوشحالی مرحومه شده‌اید.

خانه تکیه گاه محسوب می شود. و هر فردی که شما بتوانید به ایشان تکیه کنید، تکیه گاه شما محسوب می شود، مانند مادر، پدر، برادر… با صدقه خطرات احتمالی را دفع نمایید.

[highlight color=”green”]پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : مَن باعَ دارا ثُمّ لم يَجعَلْ ثَمَنَها في مِثلِها لَم يُبارَكْ لَهُ فيها . هر كه خانه اى بفروشد و با پول آن خانه اى ديگر نخرد ، مالش بركت نمى يابد[/highlight]

پرندگان تسبیح پروردگار را می گویند، و بال زدن کبوتر سبب نفرت و گریختن شیاطین می شود، امام کاظم علیه السلام می فرمایند: در خانه رسول خدا یک جفت کبوتر سرخ بود، پرندگان خیر و رحمت الهی هستند.

توصیه می شود

با صدقه و استغفار رحمت الهی را جلب نمایید و درگذشتگان آسمانی را از یاد نبرید، که ان شاءالله مشمول دعای خیر آنان باشید.وفروش خانه احتمالا بمعنای ازبین رفتن این امنیت است .با احتیاط عمل نمایید . 

در ساحل زندگی در کمال آرامش قدم بردارید و مواهب الهی توشه راهتان همواره زیبا و خوشبخت زندگی کنید.🌺

تعبیر خواب خانه پدری

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.