مقاله تعبیر خواب خانه پر از گرد و خاک

تعبیر خواب غبار
مقاله

تعبیر خواب خانه پر از گرد و خاک

تعبیر خواب خانه پر از گرد و خاک چیست؟

مادر بزرگم را که سال پیش فوت شده دیدم ،کمک کردم خانه اش را که پر از برگ وگرد و خاک بود جارو و تمیز کردم و او تشکر کرد، بعد مادرم آمد گفت خانه هایت را بفروش یک خانه بخر.

شماره یکی از خواهرهامو گرفت و ازش آدرس بنگاه گرفتند، که بذارند برای فروش، و بعد مادر بزرگم به پسر بزرگش زنگ زد که بیا این خانه ها را بفروش وبرایم یک خانه بخر.

  او آمد، توی خانه مادربزرگم یک پرنده قرمز که خیس بود به نظرم آمد از گرما عرق کرده تو قفس بود.

تعبیر خواب خانه پرازگرد وخاک

  خانه در خواب امنیت و مامن وپناهگاه هرفردی است. نظافت خانه و غبارروبی از بین رفتن فقر و بیانگر رزق و روزی مادی و معنوی است.

تشکر مادر بزرگ دلالت بر رفع مشکلات ایشان در عالم برزخ است، که به واسطه شما صورت گرفته است. که با خیرات و مبرات و یاد کردن از مادر بزرگ سبب خشنودی و خوشحالی مرحومه شده‌اید.

خانه تکیه گاه محسوب می شود. و هر فردی که شما بتوانید به ایشان تکیه کنید، تکیه گاه شما محسوب می شود، مانند مادر، پدر، برادر… با صدقه خطرات احتمالی را دفع نمایید.

[highlight color=”green”]پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : مَن باعَ دارا ثُمّ لم يَجعَلْ ثَمَنَها في مِثلِها لَم يُبارَكْ لَهُ فيها . هر كه خانه اى بفروشد و با پول آن خانه اى ديگر نخرد ، مالش بركت نمى يابد[/highlight]

پرندگان تسبیح پروردگار را می گویند، و بال زدن کبوتر سبب نفرت و گریختن شیاطین می شود، امام کاظم علیه السلام می فرمایند: در خانه رسول خدا یک جفت کبوتر سرخ بود، پرندگان خیر و رحمت الهی هستند.

توصیه می شود

با صدقه و استغفار رحمت الهی را جلب نمایید و درگذشتگان آسمانی را از یاد نبرید، که ان شاءالله مشمول دعای خیر آنان باشید.وفروش خانه احتمالا بمعنای ازبین رفتن این امنیت است .با احتیاط عمل نمایید . 

در ساحل زندگی در کمال آرامش قدم بردارید و مواهب الهی توشه راهتان همواره زیبا و خوشبخت زندگی کنید.🌺

تعبیر خواب خانه پدری

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.