مقاله تعبیر خواب لبخند علامه حسن زاده املی

مقاله

خواب لبخند علامه حسن زاده املی

تعبیر خواب لبخند علامه حسن زاده املی چیست؟

علامه حسن زاده آملی را کنار یک امامزاده‌ای دیدم، که دم درِ امامزاده روی صندلی نشسته بودند. بنده هم رو به روی ایشان نشسته بودم یک لحظه بنده کف دستم رو آوردم جلوی علامه و ایشون لبخند زدند و..

یک جمله ای فرمودند که اصلاً خاطرم نیست چی بوده، ولی فقط کلمه عام و عموم که به معنای مردم یا اجتماع هست به یاد دارم، بعد خواهرم از داخل امامزاده بیرون  آمدند.

البته قبل از اینکه خواهرم بیرون بیاد، حضرت علامه اسم خواهرم را صدا زدند و فرمودند همتا بیاد. تا در مورد عمرش بگویم چون خواهرم به خاطر یک سری از مسائل از قبل ناراحت بود.

و بعد به خواهرم اشاره کردند و فرمودند (نیرو) یعنی نیروی خوبی هستی، یا نیرو داری، خلاصه تعبیر کلمه نیرو برای خواهرم و لبخند علامه به بنده به چه منظوری بوده است ؟با تشکر

تعبیر خواب


علامه حسن‌زاده آملی، فیلسوف متأله، فقیه، عارف، منجم و مدرس دروس حوزوی بود. علاقمندان وی او را علامه، ذوالفنون و علامه دهر نیز می‌نامند، و در ادبیات، علوم غریبه، هیئت و طب تبحر داشت. او همچنین اشعاری به زبان‌های فارسی، طبری و عربی سروده بود.

رویای (دیدن)علامه با توجه به جایگاه رفیع ایشان و مصاحبت و همنشینی شما با علامه، دلالت بر ترفیع درجه شما دارد. دیدن علما نشانه امنیت و بزرگی است.

دست به معنای قدرت است. و دست راست و باز، بیانگر سخاوت است، و انجام اعمال مستحبی خیر و نیکو، که ان شاءالله با دستان باز وسخاوتمند شما که نشانه رضایتمندی علامه می باشد، کارهای بزرگ و اعمال صالحی صورت خواهد گرفت.

اشاره به (عوام) احتمالاً عموم مردم از ان اعمال  مستحبی و امور عام‌المنفعه بهرمند ومنتفع خواهندشد. رویای امامزاده و حضور در امامزاده دلالت بر محب اهل بیت بودن و نشانی بر ولایتمداری شما و خواهر شماست.

که دارای فطرتی  پاک و معتقد و محب اهل بیت می باشند.و گویا علامه واقف به این صفت پاک ایشان هستند. (نیرو) یعنی نیروی خوب پای کار، فردی که به امید خدا به عنوان پشتوانه ای برای دین محسوب می شود.

توصیه می شود

رویای امامزاده نشانه امنیت و استجابت دعا و برآورده شدن حوائج،

۰
خواب های خود رادر رابطه با تعبیر خواب لبخند علامه حسن زاده املی دربخش نظرات همین پست مطرح بفرماییدx
و آمرزش گناهان است، اهل بیت و فرزندانشان واسطه فیض هستند.لذا توسل به اهل بیت و امامزادگان بسیاری از مشکلات مادی و معنوی شما را برطرف خواهد کرد.

به امید خدا افکار منفی و درگیری های ذهنی از شما دور خواهد شد. با دادن صدقه و استغفار رحمت الهی را جلب نمایید. و در ساحل زیبای زندگی با آرامش و توکل به خدا گام بردارید🌺

 

تعبیر خواب امامزاده

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.