جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله خواب خوردن شکلات میت

مقاله

خواب خوردن شکلاتِ میت

تعبیر خواب خوردن شکلات میت چیست ؟ خواب برادرشوهرم را که تازه فوت کرده است، دیدم که وارد اتاقی شد .
من در آن اتاق روی یک مبل نشسته بودم . فضای اتاق نیمه تاریک بود و من صورت برادر شوهرم را تیره می‌دیدم. یک قسمت از نیم رخ صورتش لک سیاه رنگ بود۰
ایشان گفتند زن داداش صبر کن بروم برایت شکلات بیاورم و من گفتم که شکلات نمی‌خورم .
او اصرار کرد که شکلات خوشمزه است و من خودم درست کرده ام. ایشان در یک نعلبکی شیشه ای دو شکلات که روی آن پر از مایعی قهوه ای رنگ که ظاهرا خیلی خوشمزه به نظر می آمد، آورد. یکی از آن ها را برداشتم. و گاز زدم. خیلی تازه و خوشمزه بود. داخل آن گویا نارگیل داشت. گفتم آره خیلی خوشمزه است.
طعم داخل شکلات بیشتر از کاکائوی روی آن بود ، خوردم و گفتم بله خیلی خوشمزه است. تعبیر خواب خوردن شکلات میت چیست ؟

 

تعبیر تاریکی

امام صادق (ع): تعبیرهای تاریکی عبارتند از: کفر، حیرت و سرگردانی، گره خوردن و متوقف شدن کارها، بدعت، گرفتار ضلالت و گمراهی.

تعبیر خواب شکلات

ازنظر امام صادق(ع): دیدن شکلات در خواب شش معنی دارد:
۱- به دست آوردن مال حلال و روزی حلال است.
۲- سود و منفعت مالی است.
۳- علم و حکمت زیاد  و دانش است.
۴- فرهنگ و ادب است.
۵- ستایش شدن توسط دیگران است.
۶- زن و یا کنیزی جوان و بسیار زیبا است.

تعبیر خواب رویای شما:

با توجه به فضای نسبتا تاریک اتاق که صورت برادر شوهرتان را نیز تاریک کرده بود به نظر می‌آید که به کارهای ایشان در عالم برزخ گرهی افتاده که نتیجه برخی از اعمال ایشان است .
صورت هر فردی تعبیر به ابروی اوست ، لذا لک بودن صورت میت حکایت از ان دارد که، ممکن است ابروی او به خاطر برخی اعمالش و یا به خاطر رفتاری که از طرف وراث سر زده است،در معرض خطر باشد۰
از طرفی به نظر می‌آید که خیراتی از طرف شما صورت‌گرفته ویا در آینده می‌گیرد ، که باعث خوشحالی برادر شوهرتان شده‌است ، و او هم خیری برای شما فراهم کرده ،که ابتدا خوشایند شما نبوده و پس زده‌اید؛ ولی بعداً این خیر برای شما منفعتی دارد که شما رو خوشحال می‌کند۰
به دلیل اینکه از شکلات خوشمزه ایشان با لذت میل کردید ، رزق و روزی خوبی نصیبتان می‌شود . حال ممکن از منافع ارثی که ایشان از خود به جای گذاشته به شما روزی برسد و یا اینکه با اعمال خیرتان که باعث خشنودی او می‌شوید و آبروی او را حفظ می‌کنید با دعایش در عالم برزخ روزی مادی نصیبتان شود۰

توصیه

خوب است که خودتان و یا از طریق همسرتان در امور برادرشون ملاحظه ای شود، تا اگر ایشان در زمان حیاتشان در جهت ادای نماز ، روزه، واجبات دیگر کوتاهی داشتند جبران شود و یا اگر چیزی از طرف وراث، آبروی میت را در معرض خطر قرار می‌دهد، رسیدگی و رفع شود . با خیراتتان به میت یاری رسانید. صدقه بدهید و توبه واستغفار را فراموش نکنید .
و نیز در مشکلات و تاریکی‌های زندگی و زمانی که کارهای شما گویا متوقف شده است به خدا پناه بیاورید که راهگشای شماست .

خدایش رحمت کند . 🤲
در پناه خدا موفق باشید🙏🌺

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.