مقاله تعبیر خواب لباس شستن

تعبیر خواب لباس شستن مرحوم
مقاله

مشاهده خواب لباس شستن

تعبیر خواب لباس شستن چیست ؟سلام، خواب دیدم مادرمرحوم لباس های مرا می شست و من دیدم که مادرم خسته و قیافه ناراحتی دارد بقیه را خودم شستم و در ادامه تخم مرغ گوجه ای درست کرده بود که خیلی خاص و ظاهرا خوشمزه است و او دوست داشت از آن تخم مرغ مقداری خاله ام بخورد و مدام اسم او را میگفت و من دوست داشتم بخورم

تعبیر خواب :

تعبیر خواب لباس شستن ان شاالله خیر است .

 لباس شستن  :

تعبیرخواب لباس شستن : لباس شستن مرحوم از نگرانی مادرانه است و همیشه از جمله نگرانی هایی است که جزء لاینفک مادران است.رحمت خداوند شامل مادر مرحوم شماست.

قرآن کریم با بیان (هن لباس لكم وانتم لباس لهن) و در بیان دیگر (لباسٌ  تقوا خیرُ لكم) . در تعبیر خواب لباس شستن مرحوم چند نکته ضروری است :احتمالاتی را برای شما نشان می دهد .

۱-درصورتی که مجرد باشید حاکی از امر خیری است که ان شاالله در پیش است . وقتی مرحوم مادر در حال شستن لباس شما هستند، هشداری است که باید در انتخاب و تصمیم گیری دقت لازم را انجام دهید در واقع نشان دهنده نوعی پاکسازی می باشد . در این امر تقوا و ایمان را در نظر بگیرید .بسیاری از تصمیم ها در این زمینه سطحی بوده و ایمان و تقوا در نظر گرفته نمی شود. به هر جهت مادر ناراحت هستند و می خواهند که این حس را به شما نشان دهند .

۲-اگر متأهل هستید،به نظر می رسد همسر شما مشکلی دارند.نیاز به برطرف شدن مشکل با تقوا و ایمان است . شستن لباس نشان از رفع گرفتاری به وسیله مادر است . نا گفته نماند که شما هم دراین گرفتاری نقش دارید زیرا مادر با ناراحتی این موضوع را به شما یادآوری می کند .

دعای مادر همیشه راه گشا بوده و از نظر معنوی آرام بخش و ازنظر مادی ممکن است از اموال مادر و یا ارثیه موجود یا مواردی در همین راستا  مشکل شما را برطرف نماید.

تخم مرغ و گوجه :

تخم مرغ و گوجه از غذاهایی است که طرفداران زیادی دارد . غذا درست کردن و یا تعارف کردن به دیگران در خواب از طرف میت حاکی از رزق و روزی حلال است . امام كاظم عليه السلام : فراوان تخم مرغ بخوريد ؛ چرا كه فرزند را افزون مى كند.در اینجور موارد متخصصان طب سنتی تخم مرغ و گوجه را مناسب نمی دانند.

اگرخاله شما ازدواج کردند ان شاالله به زودی صاحب فرزندی خواهند شد . البته گرچه با کمی سختی باشد . وجود گوجه سختی است که در این راه وجود دارد ولی همانطور که در خواب اشاره کردید خیلی خوشمزه بوده به طوری که شما دوست داشتید از آن بخورید . به هر جهت مادری سختیهای شیرین خود را هم دارد .

در نتیجه :

تعبیرخواب لباس شستن مرحوم ،در نتیجه حاصله توجه داشته باشید که تصمیمات را با دقت لازم مورد بررسی قرار دهید . تقوا و ایمان را در نظر داشته باشید . با عجله تصمیم نگیرید .جوانب را بسنجید . در صورت تأهل نیز شما سبب ساز ناراحتی و مشکلات نباشید ، توکل داشته باشید . در صورت لزوم به مشاورین مذهبی رجوع کنید راهکارهای مناسبی ارائه خواهند داد .

تخم مرغ غذایی است که در فرزند آوری بسیار مؤثر است . به هرجهت اصلاح تغذیه در این امر کمک بزرگی است .

لذا توصیه می شود :

برای در امان بودن از آسیب های احتمالی صدقه دهید .به نیت مرحوم مادر نیز صدقه و خیراتی داشته باشید .از مادر بخواهید در سرای باقی نیز دعایتان کنند . ان شاالله خاله نیز اگر در سن باروری هستند این توفیق نصیبشان خواهد شد و اگر در این سن  نیستند از طرف فرزندانشان خواهد بود . ان شاالله.

در پناه خداوند توفیقات روز افزون داشته باشید.  

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

1 تعبیر رویا
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

1
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.