جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب وضوی مجدد

تعبیر خواب وضوی مجدد
مقاله

مشاهده خواب وضوی مجدد

تعبیر خواب وضوی مجدد چیست ؟من امروز قبل از نماز صبح خواب دیدم رفتم خونه یکی از همکارامو بخرم، بعد وارد خونه که شدم، بجایِ اینکه خونه رو نگاه کنم، یه شیر آب جلوی در ورودی خونه‌شون بود، همونجا نشستم وضو گرفتم، بعد دیدم که شوهرشم خونه‌اس، بهش سلام کردم و سریع ساق دستمو اینارو پوشیدم، بعد همکارم که صاحبخونه بود بهم گفت خونه رو دیدی، گفتم نه والا، گفت خوب بیا ببین، دیدم ی خونه‌ی بزرگ دارن، که سه تا خواب داره و از دو طرفشم دو تا بالکن داره، من همه رو دیدم و بعد منو برد آشپزخونه رو بهم نشون بده، وسطِ آشپزخونه با سنگ و شیشه‌های تزئینی جدا شده بود، گفتم چرا اینارو برنداشتی که آشپزخونه‌ات یکی و بزرگ بشه، گفت خب قشنگ بوده گذاشتم باشه، رفتم اونور آشپزخونه، منو برد تو بالکن، همسایه‌هاشونو از بالا میدیدیم، طبقه اول بودن، بعد اون پرید پایین، منم حس کردم که پریدم پایین (یعنی ندیدم که بپرم، فقط حس کردم) بعد هر دومون دوباره از پله‌ها اومدیم بالا و تو خونه‌شون.

بعد نمیدونم چرا دوباره من شروع کردم همونجا جلو در با اون شیر آب وضوی مجدد گرفتن.بعد همکارم جمع و جور کرد که با شوهر و دخترش بره بیرون، منم هول هولکی لباسامو پوشیدم، بعد که همه با هم از خونه اومدیم بیرون، دیدم شوهرش جلو در ورودی ساختمون نشسته تازه داره نماز میخونه، با خودم گفتم خب چرا این همه واسه بیرون اومدن عجله کردن بعد نمازشو الآن اینجا رو زمین و جلو در میخونه! 😅  خلاصه که منتظر موندیم تا نمازشو خوند و رفتیم.

تعبیر خواب :

ان شاالله خیر است .

وضو ی مجدد :

وضو ی مجدد و کلا وضو، مقدمه انجام یک عمل واجب است و وضو خود مستحب است و ثواب و برکات الهی بر آن مترتب است .در روایات مختلف بسیار به آن توجه شده. « الوضوء شطر الایمان» وضوء جزئی از ایمان است .وضو گرفتن شما یعنی ایمانی بر ایمان افزوده می شود ..«الوضوء علی الوضوء نور علی نور» .وضو روی وضو روشنایی و نور بر نور است . کسانی که وضو می گیرند و اهل نماز هستند این تجربه حس خوب را دارند .

یکی از برکات و آثار وضو در خواب این هست که غم از چهره زدوده می شود و سبب شادابی می شود همه اینها بشارت بر این است که فردی که خواب می بیند ، غمی در دل دارد که او را اذیت می‌کند و بشارت بر اینست که صبوری کند و به زودی این درد و رنج و غم از او زدوده خواهد شد. این تعبیر در حالتی است که فرد مؤمن است و اهل پاکی و صلاح است و اهل تقوا است .

ان شاءالله بشارت و خبر خوشی می شنوید که دلشاد شده و یا توفیق معنوی پیدا می کنید، که باعث نشاط می شود. وضو گرفتن برای هر کار خیری سفارش شده است و این یک شروع خوب است  .در حقیقت وضو ما را به یک طهارتی وارد می کند، لذا در تعبیر خواب هم خیلی وقت ها می شود به شروع کاری خوب و با برکت تعبیر  شود .

شما با وضو به قصد خرید خانه ای بزرگ وارد آنجا شدید ،به این معنا که نیت خیری و هدفی برای کاری دارید و این شروع خوب و پر برکتی است با طهارت شروع شده . اگر وضو گرفتن شما را نگاه میکردند ، مسائلی دارندکه به وسیله شما هدایت می شوند .مراقبت از اینکه نامحرم اعضاء وضو را نبیند بسیار ارزشمند بوده و نشانه ایمان شماست ولی باید دقت لازم همیشه وجود داشته باشد .

خانه بزرگ :  

خانه بزرگ و در مجموع خانه جایگاه افراد در خانواده ،خانواده و ولایتمداری است . وجود مانع در آشپزخانه نگاه سلیقه ای به برخی موارد است . آنچه به نظرشما مانع میشود درنظر دیگری  زیبایی است . این موارد اگر  لطمه به اصل خانواده و یا ایمان وارد نکند اشکالی ندارد . همانطور که همسر ایشون را در حال نماز دیدید . احتمالا ایشان در خانواده مشکلی دارند که نماز را بیرون از خانه اقامه کردند .

پریدن هردوی شما به طرف پایین نوعی تنزل است . ممکن است در مواردی که گفته شد تنزل جایگاه در خانواده و یا ولایتپذیری باشد . اما خوشبختانه گرچه با زحمت و از راه درست که پله هاست خود را بالا کشیدید . وضوی دوباره شما تقویت ایمان و برطرف شدن ناراحتی شماست . به نظر می رسد از مطلبی ناراحتید و یا در اضطراب هستید .

توصیه می شود :

به همکارتون توصیه کنید بعد از دادن صدقه ، مشکلات را می توان با راه های مختلف برطرف کرد . آرامش ،تدبیر و منطق در خانواده داشته باشید . همیشه آخرین راه بهترین راه نیست .معمولا برای فروش خانه دلیل قانع کننده و عقلی  باید وجود داشته باشد . به دلایل فکر کنید . وجود بچه ها بهترین دلیل برای ماندن در خانه است .

آشپزخانه محل رزق و روزی است احتمالا د راین مورد  مشکلی وجود داره اگر عقلی بررسی کنند بدون اعمال سلیقه ای شخصی نتیجه خوبی خواهد داد .

نیت خیری داشتید ان شاالله حاجت روا خواهید شد . خبر خیری در پیش دارید . در  همه حال تقوا و توکل داشته باشید .

در پناه خدا باشید .

 

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.