جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب دندان نیش

تعبیر خواب دندان نیش
مقاله

مشاهده خواب دندان نیش

تعبیر خواب دندان نیش چیست ؟من خواب دیدم که یکی از دندان نیش افتاد توی دستم،البته احساس میکنم دندان جلو نبود،و بعد من به اطرافیانم گفتم با تعجب دیدین دندونم افتاد،ولی زیاد ناراحت نبودم،و بعد رفتم سر آینه ببینم که چه شکلی شدم،که در آینه مثله اینکه فقط دندانهای جلویی یکم با فاصله شده باشند این شکلی شدم،ولی به خودم میگفتم خیلی مشخص نیست انگار .

تعبیر خواب :

تعبیر خواب دندان نیش شما ان شاالله خیر است .

دندان نیش :

دندان نیش ، و کلا دندان جایگاه خاصی برای بدن انسان دارد . به همین ترتیب افراد و نزدیکان شما دارای جایگاه و ارزش هستند . در واقع دندان نیش وظیفه تکه کردن مواد غذایی مانند گوشت را دارند. نوع کارکرد دندان نیش در خواب به فردی که در زندگی شما را دارد خواهد بود . ممکن است برای افراد مختلف نیز متفاوت باشد .

در نزدیکان و یا خانواده شما چه کسی به این صورت است . افتادن دندان بدون درد و خونریزی حاکی از این مسئله است که این فرد از شما دور می شود . این دوری می تواند مسافرت ، مهاجرت ، و یا . . باشد .

 پیامبر خدا(ص) فرمود: «المؤمن مرآت المؤمن؛ مؤمن آیینه مؤمن است» زیرا مؤمن اگر به برادر مؤمن خود رسید او را همان طور که هست به او می نمایاند؛ اگر عیبی داشت به او متذکر می شود تا برطرف کند و اگر زیبا بود، نشانش می دهد تا هم شکرگزار شود (چنانچه رسول خدا(ص) وقتی به آینه نگاه می کرد خدا را به خاطر زیبایی صورتشان شکر می کردند) و هم از مقدار زیبایی خود آگاه شود و سعی کند خود را زیباتر کند.

در نتیجه :

یکی از اهل خانواده و نزدیکان شما به مناسبتی دور می شوند . اما شما با این مسئله مشکلی نخواهید داشت یعنی گویی می خواهید به دیگران اثبات کنید که بالاخره این دوری اتفاق افتاد .  

آینه میتواند نمادی از دوست و یا یکی از نزدیکان باشد که مواردی را به شما درقالب نصیحت،تذکر و یا انتقاد بیان کند . شنیدن مواردی از این قبیل خالی از لطف نیست و یادآوری برخی نکات و یا مشورت کردن بسیار آرام بخش و مشکل گشاست . پذیرفتن برخی از مسائل و به نوعی کنار آمدن با آنها در زندگی میتوانید زندگی خوب و زیبا و آرامش داشته باشید . همانطورکه در خواب افتادن دندان را پذیرفتید و اظهار کردید که خیل هم مشخص نیست .  

لذا توصیه می شود :

ابتدا برای رفع هرگونه آسیب احتمالی صدقه دهید و یا یک قربانی کوچک مثلا مرغ و یا خروسی قربانی کنید . برخی از اتفاقات اجتناب ناپذیر است و برخی قابل پیشگیری ،صبوری و درایت بهترین کمک رسان هستند .

درپناه خداوند موفق و مؤید باشید .  

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.