مقاله تعبیر خواب ایه ن والقلم

مقاله

خواب ایه ن والقلم

تعبیر خواب آیه نون والقلم چیست ؟

بنده از کار قبلی ام اخراج شدم. و خواب دیدم رفتم جایی که مربوط به کار قبلی ام می شد ،و به من موسسه ای را معرفی کردند که ایه سر درش نوشته شده بود نون والقلم و مایسطرون.

تعبیر خواب ایه ن والقلم

بسم الله الرحمن الرحیم

ن والقلم وما یسطرون..

قسم به نون که شاید نام نور و ناصر حق یا لوح نور خداست، و قسم به قلم و آنچه تا ابد در لوح محفوظ عالم خواهند نگاشت.

ن از حروف مقطعه است که در اوایل سوره ها آمده ،و قلم وسیله نوشتن است. نون ،به قلم و آنچه می نویسند سوگند ،که تو به خاطر( لطف) و نعمت پروردگار دیوانه نیستی. و همانا برای تو پاداش بی پایان است. وحقا که تو بر اخلاق بزرگی استواری.

نقش قلم از نقش زبان، شمشیر، درهم و دینار، شهرت و فرزند بیشتر است.  افراد را با قلم می‌توان خواب یا بیدار کرد. ملتی را می‌توان با قلم عزیز یا ذلیل کرد. قلم یک فرد ساکت است.

در ادامه آیه می فرماید: عده‌ای پیامبر را متهم به جنون می کردند و خداوند می‌فرماید: قسم به علم، تو عالم هستی. قسم به قلم، تو عالم هستی و قسم به کتاب تو عالم هستی. چون از تو معارف علمی نشأت می‌گیرد.

نعمتی که خداوند به تو داد، نعمت عقل و علم و اخلاق است. تو مجنون نیستی که این سخن خیلی مهربانانه و با گذشت و اغماض همراه است. وجود مبارک پیامبر ص در اصطلاح اهل معنا معلم اول هستند و معلم ثانی را به وجود مبارک حضرت امیرعلی ع می‌گویند.

رویای زیبای شما حاکی از گشایش و تغییر مثبتی در وضع موجود و روند زندگی شماست، مشکلات و نگرانی هایی شما را احاطه کرده، اما با توجه به رویا ان شاءالله بشارتی برای شما خواهد داشت.

با دیده اغماض و گذشت مشکلات شما برطرف خواهد شد، و حول حالنا الی احسن الحال شما رقم خواهد خورد. با توکل به خداوند متعال و تزکیه نفس باید خود را متخلق به اخلاق و کلام الهی نمایید.

  با توسل به رسول گرامی اسلام و مولی الموحدین امام علی علیه السلام ان شاءالله خواسته های شما به درجه اجابت خواهد رسید.

از گذشته ها عبور کنید و نگران آینده نباشید، زندگی با وجود همه فراز و نشیب هایش بسیار کوتاه است. روی سختیهای گذرا تمرکز نکنید،

۰
خوابهای خود رادر رابطه با تعبیر خواب ن والقلم دربخش نظرات همین پست مطرح بفرماییدx
و از مسیر زندگی لذت ببرید، خدا با شماست.🤲

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.