جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب تسبیح تربت

تعبیرخواب تسبیح تربت مات و براق
مقاله

مشاهده خواب تسبیح تربت

تعبیر خواب تسبیح تربت چیست؟ خواب دیدم دو تا تسبیح تربت ۳۳ دونه ای دارم که یکیش براقه و دیگریش مات، گاهی با این تسیح صلوات میفرستادم برای کارم و گاهی هم با اون یکی تسبیح صلوات میفرستادم برای ازدواجم، ممنون از شما

تعبیر خواب :

تعبیر خواب تسبیح تربت خیر و برکت است .

تسبیح تربت :

تسبیح تربت بسیار خوب و پربرکت است . از امام صادق عليه السلام «تسبيحى كه از گِل قبر حسين عليه السلام است ، در دست انسان ، تسبيح مى گويد ، بدون آن كه انسان ، تسبيح بگويد ». راوى گفت : ديدم كه امام صادق عليه السلام ، تسبيحى را از آن تربت ، به دست داشت و چون در باره اش پرسيدند، فرمود: «اين، به حتم ، برايم سودمندتر است» و اگر آن را بچرخاند و ذكرى نگويد ، برايش يك تسبيح نوشته شود ، و چنانچه آن را بچرخاند و ذكر خداى متعال را گويد ، خداونْد برايش چهل تسبيح مى نويسد . و اگر استغفار يا ذكر ديگرى بگويد: هفتاد دور ثواب تسبيح برايش بنويسند .

دیدن تربت امام حسین علیه السلام در خواب و رویا فوق‌العاده است و عجیب برکات و بشارت هایی به خوبی و نیکی دارد و خیلی عالی است . ان شاالله موفق به ذکر خاصی خواهید شد که در شرایط عادی نصیب نمی شوید و این خواب بشارتی بر آن است .

تعبیر دیگر کهاز ویژگیهای تربت امام حسین (ع) است برطرف شدن موانع و قبولی اعمال می باشد . ان شاالله کار خیری هرچند کوچک انجام داده اید که مورد قبول واقع شده و از نظر معنوی نیز بسیار بهره برده اید .

محبت به اهل بیت (ع) :

محبیت به اهل بیت (ع)، یکی دیگر از بشارت هایی است که این محبت را افزون می نماید به ویژه سید الشهداء (ع) . در ضمن اینکه تربت ایمنی بخش و امان دهنده به اذن خداست .   امام رضا فرمودند که این امان است به اذن خداوند و این توصیه ائمه بوده که کسی که میخواهد به جنگ برود تربت امام حسین علیه السلام را همراه خود داشته باشد در نتیجه تامین امنیت و آرامش شما و خانواده می باشد.

در نتیجه :

به نظر می رسد بین کار و ازدواج کمی مردد هستید ، تسبیح در کل به سه قسمت تقسیم می شود برای تسبیحات اما شما در یک سوم آن مشغول به ذکر و صلوات بودید،در واقع شک و تردیدی در ایمان،توکل و توسل شما نسبت به پروردگار و معصومین خصوصا امام حسین (ع) نیست با وجود تربتی که در دست داشتید . اما تردیدی هم وجود دارد که باید برطرف شود . مات و براق بودن حاکی از شفافیت هرکدام از مواردی است که صلوات می فرستادید .

اگربا هرتسبیحی که شفاف بوده صلوات می فرستادید کار مورد نظر بهتر به نظر می آید و برعکس برای تعبیر با تسبیح مات .

ان شاالله حاجت روا خواهید شد و تربت برای شما خیر است و برکت .

لذا توصیه می شود :

صدقه برای رفع هرگونه موانع در امور .

در هردو مورد شغل و ازدواج به تأمل و تدبر باشید . جوانب کار را در نظر بگیرید و با افراد مؤمن و خبره مشورت کنید . گاهی لازم است زمان بگذرد تا نتیجه خوبی داشته باشد .

به شفافیت موضوع هم توجه داشته باشید . باید جوانب کار درهردو مورد تا مقدار لازم شفاف و مشخص باشد .

هردو مورد را بعد از بررسی اولویت بندی کنید ، اهم و فی الاهم کنید تا نتیجه مطلوبتری داشته باشد.

گاها اگر حاجتی روا نشود به این معنا نیست که دعاهای شما شنیده نشده ،بلکه شاید مصلحت و  حکمتی وجود داشته که ما از آن بی اطلاع هستیم .

در هر صورت تلاش داشته باشید ولی نتیجه را واگذار به خالق هستی نموده و توسل داشته باشید .

یک نکته لازم به یادآوری است که ، لزوما شاغل بودن با ازدواج مغایرت ندارد و می تواند در کنار هم باشد . ولی همیشه در صورت داشتن شرایط اولویت با امر واجب خداوند مبنی بر ازدواج است .

بنابر این اگر امر خیری پیش آمد به طور جدی فکر کنید و مورد بررسی قرار دهید .

در پناه خداوند موفق،مؤید و حاجت روا باشید . التماس دعا

 

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

2 نظر
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
2
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.