مقاله تعبیر خواب تسبیح تربت

تعبیرخواب تسبیح تربت مات و براق
مقاله

مشاهده خواب تسبیح تربت

تعبیر خواب تسبیح تربت چیست؟ خواب دیدم دو تا تسبیح تربت ۳۳ دونه ای دارم که یکیش براقه و دیگریش مات، گاهی با این تسیح صلوات میفرستادم برای کارم و گاهی هم با اون یکی تسبیح صلوات میفرستادم برای ازدواجم، ممنون از شما

تعبیر خواب :

تعبیر خواب تسبیح تربت خیر و برکت است .

تسبیح تربت :

تسبیح تربت بسیار خوب و پربرکت است . از امام صادق عليه السلام «تسبيحى كه از گِل قبر حسين عليه السلام است ، در دست انسان ، تسبيح مى گويد ، بدون آن كه انسان ، تسبيح بگويد ». راوى گفت : ديدم كه امام صادق عليه السلام ، تسبيحى را از آن تربت ، به دست داشت و چون در باره اش پرسيدند، فرمود: «اين، به حتم ، برايم سودمندتر است» و اگر آن را بچرخاند و ذكرى نگويد ، برايش يك تسبيح نوشته شود ، و چنانچه آن را بچرخاند و ذكر خداى متعال را گويد ، خداونْد برايش چهل تسبيح مى نويسد . و اگر استغفار يا ذكر ديگرى بگويد: هفتاد دور ثواب تسبيح برايش بنويسند .

دیدن تربت امام حسین علیه السلام در خواب و رویا فوق‌العاده است و عجیب برکات و بشارت هایی به خوبی و نیکی دارد و خیلی عالی است . ان شاالله موفق به ذکر خاصی خواهید شد که در شرایط عادی نصیب نمی شوید و این خواب بشارتی بر آن است .

تعبیر دیگر کهاز ویژگیهای تربت امام حسین (ع) است برطرف شدن موانع و قبولی اعمال می باشد . ان شاالله کار خیری هرچند کوچک انجام داده اید که مورد قبول واقع شده و از نظر معنوی نیز بسیار بهره برده اید .

محبت به اهل بیت (ع) :

محبیت به اهل بیت (ع)، یکی دیگر از بشارت هایی است که این محبت را افزون می نماید به ویژه سید الشهداء (ع) . در ضمن اینکه تربت ایمنی بخش و امان دهنده به اذن خداست .   امام رضا فرمودند که این امان است به اذن خداوند و این توصیه ائمه بوده که کسی که میخواهد به جنگ برود تربت امام حسین علیه السلام را همراه خود داشته باشد در نتیجه تامین امنیت و آرامش شما و خانواده می باشد.

در نتیجه :

به نظر می رسد بین کار و ازدواج کمی مردد هستید ، تسبیح در کل به سه قسمت تقسیم می شود برای تسبیحات اما شما در یک سوم آن مشغول به ذکر و صلوات بودید،در واقع شک و تردیدی در ایمان،توکل و توسل شما نسبت به پروردگار و معصومین خصوصا امام حسین (ع) نیست با وجود تربتی که در دست داشتید . اما تردیدی هم وجود دارد که باید برطرف شود . مات و براق بودن حاکی از شفافیت هرکدام از مواردی است که صلوات می فرستادید .

اگربا هرتسبیحی که شفاف بوده صلوات می فرستادید کار مورد نظر بهتر به نظر می آید و برعکس برای تعبیر با تسبیح مات .

ان شاالله حاجت روا خواهید شد و تربت برای شما خیر است و برکت .

لذا توصیه می شود :

صدقه برای رفع هرگونه موانع در امور .

در هردو مورد شغل و ازدواج به تأمل و تدبر باشید . جوانب کار را در نظر بگیرید و با افراد مؤمن و خبره مشورت کنید . گاهی لازم است زمان بگذرد تا نتیجه خوبی داشته باشد .

به شفافیت موضوع هم توجه داشته باشید . باید جوانب کار درهردو مورد تا مقدار لازم شفاف و مشخص باشد .

هردو مورد را بعد از بررسی اولویت بندی کنید ، اهم و فی الاهم کنید تا نتیجه مطلوبتری داشته باشد.

گاها اگر حاجتی روا نشود به این معنا نیست که دعاهای شما شنیده نشده ،بلکه شاید مصلحت و  حکمتی وجود داشته که ما از آن بی اطلاع هستیم .

در هر صورت تلاش داشته باشید ولی نتیجه را واگذار به خالق هستی نموده و توسل داشته باشید .

یک نکته لازم به یادآوری است که ، لزوما شاغل بودن با ازدواج مغایرت ندارد و می تواند در کنار هم باشد . ولی همیشه در صورت داشتن شرایط اولویت با امر واجب خداوند مبنی بر ازدواج است .

بنابر این اگر امر خیری پیش آمد به طور جدی فکر کنید و مورد بررسی قرار دهید .

در پناه خداوند موفق،مؤید و حاجت روا باشید . التماس دعا

 

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

2 نظر
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

2
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.