جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب پرواز میت

تعبیر خواب پرواز میت
مقاله

مشاهده تعبیر خواب پرواز میت

 

 تعبیر خواب پرواز میت چیست ؟ خواب دیدم مادر مرحومم از آن دنیا به این دنیا اومده بود و من به او گفتم مامان همش هوایی می آیی از آسمان گفت نه زمینی هم میام بعد به او گفتم با مرده ها در ارتباطی، گفت قسممون دادن نمیشه بگم تعبیرش چیست ؟

تعبیر خواب :

تعبیر خواب پرواز میت مرحوم خیر است ان شاالله

پرواز میت :

پرواز میت ، بسیار عالیست ،مفهوم پرواز تغییر حال است و می تواند از موقعیت خوب به بد و یا از جایگاه پائین به بالا است . در واقع تغییر و تحولی اتفاق خواهد افتاد . و چون گفتگوی شما با مادر مرحوم بوده این تحول از جاب ایشان واقع خواهد شد .

  هم چنین از امام صادق (ع) نقل شده که: «هیچ مؤمن و کافری نیست که در هنگام ظهر نزد خانواده‌ خویش حاضر نگردد. وقتی مؤمن خانواده‌اش را در حال انجام اعمال صالح می‌بیند، خداوند را حمد گوید و وقتی کافر خانواده‌ی خویش را در حال انجام اعمال صالح ببیند، بر آنان غبطه می‌خورد.

در برخی روایات وارد شده که ارواح به دیدن بازماندگان می‌آیند (به ویژه والدین به دیدار فرزندان و بالعکس) و به آنان التماس می‌کنند که چیزی برای ما بفرستید، ولو به کمی یک جرعه آب یا یک پاره استخوان. پس، ارتباط ارواح با متعلقین تا وقتی در دنیا باقی هستند، برقرار خواهد ماند. منتهی چنان چه بیان شد، به کمیّت، کیفیت و چگونگی معین شده از سوی خداوند متعال.

سؤال از میت :

سؤال از میت ، حاکی از مسئله و مشکلی است که شما در عالم واقع با آن مواجه بوده و نتوانسته اید راه حلی بیابید . بنابراین مشکل شما ان شاالله برطرف شده و موانع رفع خواهد شد . از سختی به وجود آمده نجات پیدا می کنید .و کارها برایتان آسان خواهد شد . « فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا /شرح /۵ » به زودی کارها آسان خواهد شد ان شاالله .

اما احتمالاتی که وجود دارد :

ممکن است فراز و نشیب هایی در مسیر کار شما به وجود آید با توجه به اینکه مادر بیان کردند که زمینی هم   می آیند بدین معناست که از اوج که پرواز است به زمین آمده و سیر نزولی خواهد داشت . و در واقع هشداری است که دقت بیشتری داشته باشید .

معمولا پرواز به وسیله بالها انجام می شود و یا چیزی شبیه به آن در اینجا بالها فرد و یا چیزی است که مادر و یا شما به آن تکیه دارید و وسیله ای برای به اوج رسیدن و پرواز خواهد شد.

بالها می توانند خانواده شما باشند که خانواده مرحوم نیز هستند .

باید توجه داشته باشید چه کسانی می توانند دوبال مادر برای پرواز باشند و همچنین برای شما راهگشا باشند . و یا اینکه بال پرواز برای اوج گیری برای معنویت .

اگر مجردید بال پرواز ازدواج می تواند باشد که تکیه گاهی برای پرواز است .

اگر متأهل هستید نیز همسرتان یک بال پرواز و بال دیگر تقواست . در واقع خواب هم برای مادر تعبیر خواهد شد و هم برای شما که بیننده خواب بودید .

تغییراتی که حاصل از تحول است اتفاق خواهد افتاد . امام صادق (ع) پرواز را حاکی از سفر،بزرگی ، تغییر حال و .. دانسته اند .

شما می توانید با توجه به موارد فوق بررسی نمایید .

توصیه میشود :

  با توجه به مشکلی پیش آمده ای ان شاالله رفع خواهد شد ، دقت لازم را داشته باشید . صدقه دهید تا آسیب های احتمالی در نزول داشتن از اوج برطرف شود .

به نیت مادر مرحوم حتما صدقه و خیرات داشت باشید . مرحوم مادر از احوالات شما با خبر هستند و ان شاالله به زودی رفع خواهد شد . ولی مراقبت نمایید تا از نزولی که بیان شد و یا چیزها و کسانی که با مسئله شما در ارتباط هستند ایشان نیز نزول و دچار ناراحتی و عذاب قرار نگیرند .

اگر تصمیم خاصی و یا کار خاصی در شرف انجام و وقوع است با دقت جوانب را بسنجید . الله اعلم .

در پناه خداوند موفق باشید .         

 

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.