مقاله تعبیر خواب پرنده مشاطه

تعبیر خواب پرنده مشاطه
مقاله

مشاهده خواب  پرنده  مشاطه

تعبیر خواب پرنده  مشاطه چیست ؟ سلام، خواب دیدم تو خواب، دیر از خواب بلند شدم و در حقیقت خواب موندم و ساعت ۷:۲۰ هست و از سرکارم جا موندم هوا روشن شده بود و آفتاب زده بود با خودم گفتم ی پرنده میگیرم تا روش سوار بشم و منو سریع سرکارم برسونه، در حقیقت ی انسان بود در شکل پرنده (پرنده مشاطه) ، اسمش تو خواب حسین مشاطه بود ،

تعبیر خواب :

تعبیر خواب پرنده  مشاطه خیر است ان شاالله .

پرنده  مشاطه :

پرنده  مشاطه در خواب خیر است .پرنده می تواند نماد صلح مثل کبوتر ، خبر خوش و خوب مثل هدهد و یا برخی از پرنده ها که حامل خبر خوبی نیستند . معمولا پرنده ها با انجام حرکاتی مقصود خود را میرسانند. با توجه به قرائنی که در خواب وجود دارد دغدغه ذهنی شما شغلی است که به آن مشغول هستید و همیچنین مجرد بودن می باشد .

 مشاطه :

 مشاطه ،به نظر اسم پرنده ای است . اما مشاطه در واقع کسی است که دیگران را آرایش می کند یا آرایش کننده عروس است . یا به عبارتی آرایشگر است . مشاطه به این معنا که ممکن است ظاهر و باطن آن متفاوت باشد .

وجود نام حسین در خواب خیر است . ولی باید به چند نکته توجه داشته باشید :

پرنده انسان نما یا بالعکس که شما روی آن سوار شده بودید که و در واقع برای رساندن به مقصد مطیع شما بوده ،خبر خوب و بشارتی است که دل شما را شاد کرده و باعث خوشحالی شما خواهد شد .

بنابراین دو احتمال وجود دارد :

اول اینکه : ارتقاء شغلی پیدا کرده و یا پیشرفتی به دست خواهید آورد  .

دوم اینکه : با توجه به مجرد بودن شما ان شاالله امر خیری در پیش دارید .

در نظر داشته باشید که در صورت ارتقاء یا پیشرفت شغلی و یا خبر خوبی در این زمینه مراقب وسوسه ها و مواردی که ممکن است ظاهری آراسته داشته باشند که نتوانید حق را از ناحق و یا درست را از نادرست تشخیص دهید باشید . صرف به اینکه زودتر به مقصد خواهید رسید با ظاهری فریبنده دلیلی بر خوب و مناسب بودن نمی باشد .

همینطور اگر امر خیری در پیش دارید حتما به همه جوانب توجه کنید تا ظواهر امر موجب وسوسه و تصمیمات اشتباه نشود .

لذا توصیه می شود :

صدقه برای رفع و از بین رفتن وسوسه ها ، دقت در انتخاب و تصمیم داشته باشید . توسل به نام مبارک سید الشهداء سبب خواهد شد تا عقلانی تصمیم بگیرید و منطقی برخورد کنید . ممکن است خبرخوبی که در ارتباط شغلی شما وجود دارد آینده خوب و یا مناسبی نداشته باشد . همیچنین در ازدواج نیز ظاهری آراسته و فریبنده و یا ثروتمند ممکن است معایب دیگری را پوشانده باشد که متوجه آن نشده اید . سعی کنید با افراد قابل اطمینانی مشورت کنید .

همانطور که گفته شد خواب شما هم بشارت و هم هشداری است برای توجه بیشتر شما .  

در پناه خداوند موفق و مؤید باشید .  

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.