جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب خانه جدید

تعبیر خواب خانه جدید
مقاله

مشاهده خواب خانه جدید

تعبیر خواب خانه جدید چیست ؟خواب دیدم به خانه جدیدی نقل مکان کردم (کلا من زیاد خواب میبینم که خانه جدید رفتم )بعد در خانه گفتند مادرم و پدرم مرحوم شده در حالیکه ۲۰ ساله ایشون فوت کرده اما در خواب کسی مایل به برگزاری یک مراسم ختم نبود بعد یه دفعه شروع کردند با پارچه های سورمه ای همه جا رو پوشاندن و عکس مادرم رو زدند منم مرتب به اتاق های خونه جدید سرکشی میکردم

تعبیر خواب :

تعبیر خواب خانه جدید خیر است ان شاالله .

خانه جدید  :

خانه جدید ،وسعت و خوشبختی و سعادت است. خانه به خانواده ، جایگاه و مقام و شأن تعبیر می شود . پیغمبر اکرم صلوات الله علیه می‌فرماید من سعادة المرئ المسلم المسکن الواسع از سعادت شخص مسلمان (مرء اعم از مرد و زن است )این است که خانه وسیعی داشته باشد .

اما این سعادت و خوشبختی به ذهنیت و شرایط شما مرتبط است . مباحث معنوی ،مادی و یا مشغولیات ذهنی که دارید . در نتیجه خانه وسیع نشانه برکت و سعادت است و شما نباید این سعادت را نادیده بگیرد .

زیاد خواب دیدن نیز ناشی از دغدغه فکری و جایگاه تان در خانواده می باشد . اینکه پدرو مادر مرحوم دوباره به رحمت خدا رفتند ( موت الابرار راحت لانفسهم) بنابراین تعبیر رویای مرگ مومن خوب هست.

اموات از حال نزدیکانشان با خبر هستند و از خانواده خود دیدن می نمایند . اما به نظر می رسد مشمول مرور زمان شده و کمتر به یادشان هستند . اگر شما اصرار به مراسم داشتید نشان از این است که به یادشان هستید و یا عملی انجام داده اید که سبب خیرات برایشان شده و موجب مراسم یادبود شده است .

اما پارچه های سرمه ای نشان از نوعی غم نیز می باشد . که باید بررسی نمایید و بستگی به شرایط شما و موقعیتتان در خانواده دارد . وجود اتاق های متعدد نیز برکت و رزق زیاد است .

لذا توصیه می شود :

به نیت والدین مرحوم صدقه و خیرات دهید . سپاسگزار رحمت الهی باشید . نقل مکان به خانه جدید در واقع انتقال و تغییر به حالتی بهتر و جایگاهی مناسبتر است . همانطور که به اتاق ها سرکشی می کردید بایدبه امورات خود نیز سرکشی و محاسبه نمایید . ان شاالله غم و اندوه از شما و خانواده دور باشد . در پناه خداوند باشید .

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.