مقاله تعبیر خواب شنا در رودخانه

مقاله

خواب شنا در رودخانه

 

تعبیر خواب شنا در رودخانه چیست؟ من مجرد هستم و خواب دیدم‌ توی یه رودخانه شنا میکنم که آب قرمز کثیف و پرشتابی داشت.
شدت آب داشت منو میبرد که دستم رو به یه طناب سبز که متصل به درختی بود گرفتم. بعد دیدم‌ به تمام بدنم لباس سبزی پوشیده شده .
خیلی تعجب کردم . تعبیر خواب شنا در رودخانه چیست ؟

تعبیر خواب 

خواب شنا در، رودخانه پر تلاطم  قرمز رنگ، نشان از هیجانهای جوانی وشهوات دارد.  هر انسانی ممکن است در دوران جوانی دچار  این جریانات بشود که تا حدی طبیعی است . اما راه نجات در مرحله اول تقوا و بعد ازدواج به موقع است.
ریسمانی که در خواب دیدید تعبیر خوبی دارد و اینکه از  رودخانه ای با اب کثیف نجات پیدا کردید ، نشان از توسل به اهل بیت و ان شاءالله هدایت  و عاقبت بخیری است.

وَاعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِيعًا وَلَا تَفَرَّقُوا ۚ

و همگى به ریسمان خدا چنگ زنید و پراكنده نشوید

از امام صادق ‏علیه السلام نقل شده است كه فرمود: «نحن حبل اللّه» ما اهل بیت حبل الله هستیم
آن طنابی که شما گرفتید و نجات پیدا کردید ، همان راه توسل به اهل بیت است که تنها راه نجات است .

تعبیر لباس ، همسر است ( هُنَّ لباسٌ لَکُم وأنتُم لِباسُ لَهُنَّ . آنان برای شما پوشش (معنوی) و شما هم برای آنان پوشش (معنوی) هستید) و رنگ سبز (وَيَلْبَسُونَ ثِيَابًا خُضْرًا مِنْ سُنْدُسٍ وَإِسْتَبْرَقٍ ،  وجامه هایی سبز از دیبای نازک وستبر می پوشند).  که نشان از رنگ لباس بهشتیان دارد.

براساس  خواص رنگها می توان گفت بعد از رنگ سفید، رنگ سبز از برتری و نشاط خاصی برخوردار است؛ که در عالم ماده هم خواص آن اثبات شده است. همچنین لباس سبز نشانه خبر مسرت بخش وخوشایند و رفع غم واندوه  است.

وقتی در صراط مستقیم که همان راه اهل بیت عصمت وطهارت است قرار گرفتیم، قطعاً این خاندان بزرگوار،  دست ما را می گیرند و نجات می دهند.

آن شاء الله همسر با ایمان و ولایی با دین پاک نصیبتان می شود

شما دل پاکی دارید ، به همین دلیل اگر مشکلی هم پیدا کنید ،با توسل به اهل بیت  رفع می شود و به عزت وسر بلندی می رسید.

از محسنات خواب این است که گاهی انسان می تواند نتیجه عملکرد خود را در عالم رویا ببیند . گاهی در عالم خواب حوادث آینده را مشاهده می کند که با تعبیر درست می تواند آن حوادث را مدیریت کند.

توصیه

 

توضیه می شود تا زمانی که مجرد هستید تقوا پیشه کنید و در صورت امکان اقدام به ازدواج نمایید. از خود اهل بیت بخواهید همسری متدین و باتقوا نصیبتان کنند . با ازدواج نصف دین انسان تکمیل می شود. توسل ، صدقه و استغفار را فراموش نکنید

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.