مقاله تعبیر خواب آبیاری باغچه

تعبیر خواب آبیاری باغچه
مقاله

 

مشاهده خواب آبیاری باغچه

تعبیر خواب آبیاری باغچه چیست ؟من خواب دیدم که با مادرم وارد خونه شدیم و مادرم سریع رفت داخل حیاط و بعد دیدم که داره بلند بلند به من میگه دیدی خاک بر سرم شد و من فکر کردم پدرم اتفاقی براش افتاده،که در حقیقت پدرم چند ماهی هست که فوت کرده،سریع رفتم تو حیاط و هر چه نگاه میکردم چیزی نمی‌دیدم تا اینکه مادرم به داخل باغچه اشاره کرد و من دیدم پدرم که ظاهراً داشته گلهارا آب میداده،داخل باغچه خوابیده و شیلنگ آب هم همینطور داشت می‌رفت که چند بار سعی کردم صداش کنم ولی فقط ی هان می‌گفت و دوباره می‌خوابید و من گفتم الانه که سرما بخوره تمام تنش خیس بود،سریع اومدم داخل پتو پهن کردم و دنبال دوتا پتو بودم برای روی پدرم و با خودم گفتم باید آبجوش بهش بدم تا گرم بشه،ولی خودشون اصلا احساس سرما نداشتن،ممنون میشم تعبیر بفرمایید   .

کمی نگرانی و استرس    درگیر مسائل زندگی و آینده بچه ها در حالت بیداری    متاهل

تعبیر خواب :

تعبیر خواب ان شاالله خیر است .

آبیاری باغچه :

آبیاری گلهای باغچه هم به همین موضوع اشاره دارد . آب خیر است و برکت ولی اگر درست استفاده نشود به مانند افراط است و تفریط . همانطور که کم آبی ضرر می رسانند زیادی آن هم آسیب زاست.

باغچه حیاط خانه :

باغچه حیاط خانه ، به عنوان محیط خانه و خانواده تعبیر می شود ، محیطی که همسر ، فرزندان ، مادر و بستگان درجه یک شما قرار دارند . وجود مادر نیز این نکته را تایید می نماید .

حیاط خانه پدری ، حاکی از خانواده پدری بعلاوه خانواده شماست که در آن حیاط حضور داشتید . جایگاهی که در این خانواده دارید شما را متوجه مطلبی می کند . اینکه پدر مرحوم با شما تماس گرفته نشان از آن دارد که با وجود اینکه فوت کردند ، ولی نظارگر احوالات شما هستند و  دلتنگی تان را درک می کند .

اموات :

اموات با کسانی ارتباط برقرار می کنند که از نظر روحی شبیه باشند . تماس پدر با شما نیز حکایت از این موضوع دارد .

هم چنین از امام صادق (ع) نقل شده که: «هیچ مؤمن و کافری نیست که در هنگام ظهر نزد خانواده‌ی خویش حاضر نگردد. وقتی مؤمن خانواده‌اش را در حال انجام اعمال صالح می‌بیند، خداوند را حمد گوید و وقتی کافر خانواده‌ی خویش را در حال انجام اعمال صالح ببیند، بر آنان غبطه می‌خورد.

در برخی روایات وارد شده که ارواح به دیدن بازماندگان می‌آیند (به ویژه والدین به دیدار فرزندان و بالعکس) و به آنان التماس می‌کنند که چیزی برای ما بفرستید، ولو به کمی یک جرعه آب یا یک پاره استخوان. پس، ارتباط ارواح با متعلقین تا وقتی در دنیا باقی هستند، برقرار خواهد ماند. منتهی چنان چه بیان شد، به کمیّت، کیفیت و چگونگی معین شده از سوی خداوند متعال.

آنچه از تعبیر به دست می آید :

محیط خانه و خانواده شما و همچنین جایگاهی که در این خانواده دارید را نشان میدهد . از آنجایی که اموات از احوالات خانواده خود مطلع میشوند ،به نظرمیرسد علاوه بر نگرانی شما برای آینده بچه ها مشکلی هم وجود دارد که احتیاج به هوشیاری و دقت شما در زمینه فوق لازم است .

آنچه در باغچه کاشته می شود اعم از گل و گیاه نیاز مبرم به رسیدگی دارد ، گلها ثمره زندگی مشترک هستند . شما ثمره پدر ومادرتان و بچه هایتان ثمره زندگی شما و همسرتان .

 احتمال دیگری که وجود دارد : آب می تواند مالی باشد که از پدر به جا مانده که در جهت استفاده شما ولی به درستی استفاده نمی شود . یعنی در واقع به هدر رفته است . وقتی آب همینطور بدون هدف داخل باغچه بوده به این معناست که به خوبی استفاده نمیشود .   

پدر نگران از نگرانی شماست و به این ترتیب شما هم نگران از این احساس . اما آنچه مسلم است سعی و تلاش شما برای رفع موانع و برطرف کردن مشکلات می باشد .

آوردن پتو و تهیه آبجوش حاکی از تلاش شما در خانواده برای نگرانی های موجود است . عدم احساس سرما نشان از آن است که پدر صرفا برای نگرانی های شماست که این حالت را  دارد ودر صورت آرامشی که بیابید ایشان هم آرام خواهند شد . شاید هم به این ترتیب سعی در تفهیم آرامش داشتند .

لذا توصیه می شود :

ضمن پرداخت صدقه به نیت پدر ، برای سلامتی ، آرامش و آسیب های احتمالی صدقه دهید . توکل داشته باشید خود را در پناه خداوند بدانید و ایمان داشته باشید در صورتی که مسیر درست داشته باشید نگاه خداوند همیشه با شماست و از امنیت الهی برخوردار خواهید بود .

لازم است از ارثیه به جا مانده بررسی کنید . اگر سرمایه گذاری کرده اید و یا برای بچه ها مصرف نمودید بازنگری کنید .  جوانب کار را بسنجید . با دقت و آرامش کامل عمل کنید تا نتیجه مطلوبتری داشته باشید. عموما با استرس و نگرانی تصمیمات مناسبی گرفته نمی شود .

در پناه خداوند موفق باشید .

 

 

 

 

 

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.