مقاله تعبیر خواب درخت زردالو وانگور

مقاله

 خواب درخت  زردآلو و انگور

تعبیر خواب درخت زردآلو و انگور چیست.

در خواب دیدم درخت زردآلو آنقدر بار داده که هر چقدر هم جمع می کردم یا می افتاد زمین جمع می کردم تمام نمی شد.

همزمان در کنار آن درخت زردآلو، درخت انگور خیلی پربار زرد رنگ شفاف بود .خیلی خوشحال بودم این همه درختان میوه دادند.

تعبیر خواب درخت زردآلو و انگور

رویای زیبای شما تصور آن  هم باعث شور و شعف می شود. در حدیثی گرانسنگ از معصوم  ع می فرمایند:

ارزق بن سلیمان می‌گوید: از امام صادق علیه السلام درباره آلو پرسیدم فرمودند: برای تلخه مفید است، مفاصل را نیز نرم می‌کند اما از آن زیاد نخور که سرانجام در مفصل هایت بادهایی بر جای می نهد.

آلو منبع بسیار خوبی از ویتامین های Aو B2 وC وفیبرغذایی و پتاسیم می باشد. و اثرات آن ضد افزایش قند و چربی خون است. به رشد اطفال کمک میکند، و به نور چشم جلا می دهد ،و جهت درمان بیماریهای عصبی و روحی، مانند افسردگی و بی خوابی و فراموشی مفید است.

درخت نماد رشد و نمو است ،و درخت پر باری که ثمره آن بسیار بوده خیرات و برکات و رزق و روزی کثیر است ،که از آن بهره مند خواهید شد. این نعمت الهی از مجرای( یرزق من یشا بغیر حساب )برای شما جاری میشود.

که ان شاءالله موقتی و مقطعی نیست، یک رحمت دائمی که جاری و ساری است. و درخت انگور پربار که خواص بسیاری دارد.و اولین خاصیت انگور برطرف کردن آثار افسردگی و ایجاد روحیه شادابی است.

[highlight color=”blue”]به نقل از پیغمبر صلی الله علیه و آله و سلم آمده است: نوح علیه السلام به خدا شکایت کرد از غم و غصه خدا بر او وحی نمود که انگور بخور زیرا انگور غصه را از بین میبرد[/highlight]

خاصیت دیگر انگور کمک به گوارش و هضم

۰
خوابهای خود رادر رابطه با خواب درخت زردالو وانگور دربخش نظرات همین پست مطرح بفرماییدx
غذاست. امام رضا علیه السلام درباره مصرف انگور از پدرانش از رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم نقل می کنند که فرمودند: انگور را دانه دانه بخورید چه گوارا و هضم کننده می باشد.

به امید خدا این رویا نویدی در برطرف شدن حزن و اندوه شماست،  ودرمان بیماری ها، ورزقی مادی ویا معنوی که سرشار از لطف و عنایت پروردگار است.

خواص بی شمار میوه ها دلالت بر تنوع نعمات الهی است که از آن متنعم خواهید شد* نور علی نور* که خداوند روزی شما خواهد کرد (که هرچه جمع می‌کردید تمام نمی شد).

توصیه می شود

شاکر و قدردان الطاف خداوند باشید، درخت نشانه رشد و نمو و شکوفایی جسم و روح می باشد. حرکت شما درمسیر کمال وتعالی است، با ذکر عظیم الشأن استغفار درهای آسمان گشوده می شود، و رحمت و نعمت الهی بر شما سرازیر خواهد شد.

ان شاءالله با  تزکیه نفس و توکل به خداوند مهربان این نعمات استمرار خواهند یافت.

 

 

 

 

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.