جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب خود ایمنی

تعبیر خواب خود ایمنی
مقاله

مشاهده خواب خود ایمنی

تعبیر خواب خود ایمنی چیست ؟خواب دیدم باردارم و وقت زایمانم شده رفتم بیمارستان خانم دکتر بعد معاینه من رفت و من روبستری نکرد من رفتم حیاط بیمارستان آدمهای زیادی اومده بودن و برای من دعا می‌کردند و نذری میدادند من دوباره رفتم پیش خانم دکتر و بهش گفتم چرا من رو بستری نمیکنید ایشون گفتند چون شما بیماری خودایمنی دارید ما نمی‌توانیم کمکتون کنیم

حسم تقریباً خوب بود         سردرگم هستم           متارکه داشتم        در ذیل تعبیر خواب زایمان

تعبیر خواب :

تعبیر خواب خود ایمنی ان شاالله خیر است .

بارداری یکی از جمله عنایتی است که خداوند برای زن قرار داده است . لذت به ثمرنشستن سختیها آمرزشی است که خداوند بعد از زایمان برای مادر باردار در نظر گرفته است .

با توجه به آیات و روایاتی که در این زمینه وجود دارد بارداری نوعی رشد و نمو داشتن و پرورش موجودی است که به وسیله شما انجام می شود .

قرآن کریم :(بقره ۲۲۳ نِسَاوُکُمْ حَرْثٌ لَکُمْ فَأْتُوا حَرْثَکُمْ زنان شما، محل بذرافشاني شما هستند) .

پيامبر اکرم(ص) مي‌فرمايد: دقت کن و بنگر که نطفه خود را در کجا مي‌نهي چرا که خلقيات از خانواده به فرزند مي‌رسد.

خود ایمنی

 خود ایمنی بیماری است که از جمله معدود بیماری هایی که در آن سیستم ایمنی بدن به‌طور اشتباه به خود بدن حمله می‌کند. در حالت عادی سیستم ایمنی می‌تواند تفاوت بین سلول‌های بیگانه و سلول‌های خودی را تشخیص دهد‌. در یک بیماری خود ایمنی، سیستم ایمنی یک بخش از بدن همچون مفاصل یا پوست را بیگانه تلقی می‌کند ،گاهی به یک بافت حمله می کنند و گاهی هم به کل بدن .

نکته قابل توجه اینکه این بیماری چون ژنتیکی است درصد کمی از طریق ارث منتقل میشود . البته به معنای این نیست که لزوماً همه افراد خانواده به این بیماری دچار می‌شوند؛ اما حساسیت نسبت به بیماری خود ایمنی را به ارث می‌برند.

البته عوامل محیطی هم بی تأثیر نیستند . عواملی همچون برخی از عفوتها ،آلودگی ها ،غذاهای فرآوری،شکر زیاد و …  بنابراین  با توجه به موارد فوق احتمالاتی در نظر گرفته می شود :

۱-بارداری در واقع رشدی است که با سختی صورت می گیرد و نتیجه ای لذت بخش به ارمغان می آورد. «المال والبنون زینت الحیاه الدنیا» . چون زن حامله در عین تحمل سختی به امید زایمان و راحت شدن و در آغوش گرفتن فرزندش هست . ان شاء الله نوید فارغ شدن از غم و سختی بوده و نیز نشان از بخشش وآمرزش الهی دارد.

۲- بروز یک فکر، ایده و یا اندیشه ای است که می تواند نتیجه ای مطلوب داشته باشد البته چه مادی و چه معنوی ولی خود شما مانع از آن هستید .

بیماری خود ایمنی یعنی به اشتباه به نقاط سالم حمله می شود ،یعنی تشخیص اشتباه داده اید . در برخی موارد اصرار بر اشتباه بیماری را تشدید میکند .

فرزندان نعمت و برکات هستند . خداونداز نعمتها سوال و به ازای برکات و حسنات پاداش خواهد داد.  بنابراین باید از نعمتها به درستی مراقبت و استفاده کرد و بر حسنات اضافه نمود . توجه به این مطلب داشته باشید .

هیچ چیزی بهتر از آن نیست که مادر نتیجه سختیها ،تلاش و صبوری خود را در رشد و عاقبت بخیری کمک کنیم .

معاینه دکتر حاکی از آن است که دیگران خواهان کمک هستند ولی شما به اشتباه فکرمی کنید که دشمن میباشند . گاها تشخیص در اینجور مواقع سخت هست ولی میتوان با تدبیر ،مشاوره های تخصصی در هر زمینه آنها را مرتفع کرد .

وجود کسانی که برای شما دعا کرده و نذری میدادند نشان از نزدیکان و دوستان خوب و دلسوزی است که اطراف شما هستند .  

ممکن است مشکلی داشته باشید که با صبر و تحمل و با فکر برطرف کنید ،مثل درد زایمان که با صبر و حوصله نتیجه ای مطلوب خواهد داد .

هر بیماری باید به این نتیجه برسد که از راه درست و منطقی و با در نظر گرفتن همه جوانب و با مشاره متخصصین امر درمان شود .

با توجه به وضعیت تأهل که متارکه نموده اید . اشتباهاتی در تشخیص و قضاوت بر اساس اشتباه داشته و برآن نیز اصرار دارید .

در واقع این خواب هشداری است در راستای اصلاح تشخیص غلطی که به وجود آمده .

لذا توصیه میشود :

ابتدا صدقه ای برای محافظت از آسیب های احتمالی داشته باشید .

در مرحله بعد « حاسبوا انفسکم قبل ان تحاسبوا» قبل از اینکه به حسابمان برسند خودمان آن را محاسبه کنیم . چون احتمال دارد در اثر تشخیص و قضاوت اشتباه حقی ضایع شده باشد . با خدای خود خلوت کنید و بدون غرض بررسی کنید در هرمسئله ای که موجب این اشتباه بوده و بعدا با صبر و از روی آگاهی اقدام به جبران کنید .

بسیاری از اطرافیان از روی محبت و علاقه درصدد کمک هستند ،محبت آنها را درک کنید.

ان شاالله در پناه خداوند بر مشکلات پیروز می شوید . یا علی  

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.