مقاله تعبیر خواب وضو با آب زلال

تعبیر خواب وضو با آب زلال
مقاله

مشاهده خواب وضو با آب زلال

تعبیر خواب وضو با آب زلال چیست ؟ در خواب دیدم از  آب زلالی که مثل اشک چشم‌بود آب خوردم و وضو درست و حسابی با همه اذکار مستحبیش  گرفتم.

بعد در یک جایی که به نظر شرکت بزرگ و تازه تاسیسی بود مشغول کار شدم و برام جالب بود که پرندگانی دور من بودند و گویا از من‌ اطاعت می‌کردن یاد حضرت سلیمان افتادم که زبان پرنده ها را می‌دانست و گفتم کاش من هم زبانشون رو میفهمیدم.

تعبیرش چیست؟

تعبیر خواب:

تعبیر خواب وضو با آب زلال ان شاالله خیر است.

وضو

وضو گرفتن مستحبی است که در بسیاری از عبادات مقدمه ای برای واجب است .ثواب و برکات الهی زیادی برای آن ذکر شده .در روایات مختلف بسیاری به آن توجه شده. «الوضوء شطر الایمان» وضوء جزئی از ایمان است .وضو گرفتن نشان از ایمان وتوکل بر قدرت الهی داشتن است. کسانی که وضو می گیرند و اهل نماز هستند این تجربه حس خوب را دارند .یکی از برکات و آثار وضو در خواب این هست که غم از چهره زدوده می شود و سبب شادابی.

وضو گرفتن برای هر کار خیری سفارش شده است و این یک شروع خوب است. برای نماز هم در شروعش وضو می گیریم و مقدمه نماز وضو است و یا کارهای خیر دیگری مثل قرآن خواندن مقدمه آش وضو گرفتن است .در حقیقت وضو ما را به یک طهارتی وارد می کند، لذا در تعبیر خواب هم خیلی وقت ها می شود به شروع کاری خوب و با برکت تعبیر خواهد شد.

وضو با آب زلال بسیار خوب است. غم از چهره و دل زدوده می شود قدرت ایمان را افزایش می دهد. ان شاالله حاجت روا میشوید.

به نظر می رسد، مسئله ای ذهن شما را درگیر کرده و سبب غم و ناراحتی شده است. اما شما با توکل و ایمان به نتایج خوب و مطلوبی خواهید رسید.

صبوری در بسیاری از مسائل همراه با تلاش و توکل بهترین حالتی است که بنده مؤمن می تواند داشته باشد .و یکی از آثار و برکات وضو به وجود آوردن این حالت است. در واقع این خواب بشارتی است در جهت حاجت روایی و هم تذکری است بر این نکته که هر کاری نیازمند مقدماتی است که باید صبر داشته باشید تا روال طبیعی طی شود.

پرندگانی که همه مسخر شما بودند و در اختیار، نشانه نوعی تسلط و گاه ریاست است و اینکه  خدا  عنایتی کرده و امکاناتی را در اختیار قرار می‌دهد که نزد دیگران محبوب شده و از او حرف شنوی دارند.

«والطیر محشوره کل له ابواب وشددنا ملکه»،  این پرنده ها دسته جمعی در اطراف داوود ع می گردیدند و در تسخیر حضرت داوود ع بودند و مناجاتهایش را گوش می‌دادند. ملک و پادشاهی داوود را استحکام بخشیده ایم به طوری که پرنده ها هم تحت امر او بودند.

ان شاالله خبر خوبی خواهید داشت. غم و ناراحتی برطرف شده و به شغل یا تصمیم یا سرمایه گذاری خوب و مناسبی که در حال انجام است دست خواهید یافت.

لذا توجه فرمایید که:

ایمان و صبوری دو عنصری هستند که همواره باید در نظر داشته باشید. شرایط می توانند تغییر کنند و نتیجه های متفاوتی داشته باشند . بنابراین دقت و در نظر گرفتن جوانب کار با اتکال خداوند باید مد نظرباشد.

صدقه محافظ شما در همه حال و امور است. دائم الوضو بودن یکی از نشانه های مؤمن است.

در پناه خداوند باشید. خداوند یارتان.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.