مقاله تعبیر خواب لباس عروس

تعبیر خواب لباس عروس
مقاله

مشاهده خواب لباس عروس

تعبیر خواب لباس عروس چیست ؟خواب دیدم یک خانمی که می شناختم لباس عروس به تن داشت یک دسته گل رز قرمز به دست داشت و و وارد یک مکانی شد که آن مکان یا کشتی بود یا قطار بود و هراسان به این ور و آن ور نگاه می کرد انگار دنبال کسی می گشت. ممنون میشم تعبیرشو بهم بگیید

متاهل     حرف ل

تعبیر خواب :

تعبیر خواب لباس عروس ان شاالله خیر است و برکت .

پیغمبر اکرم صلوات الله علیها فرمود« الرزق بالنکاح »با ازدواج رزق و روزی تان افزایش پیدا می‌کند.

« هُنَّ لِبَاسٌ لَّكُمْ وَأَنتُمْ لِبَاسٌ لَّهُنَّ » همسران لباس یکدیگرند و تکمیل کننده هم .

از طرفی ( لباس التقوی خیر لکم) بحث تقوا مطرح می شود .

قطار ،کشتی و وسایل حمل و نقل از این قبیل که در سفر استفاده می شود نشان از مسیری است که در زندگی طی شده و قطعا مبدأ و مقصد دارد . گاه وسیله ای می شوند برای شناخت معارف الهی و گاه وسیله ای برای کسب رزق و روزی حلال و منبعی برای معیشت .

حاصل آنکه :

لباس عروس در رویا از نگاه امام صادق(ع) حاکی از دین پاک،توانگری در زندگی،عزت و جلال ،سود بردن و شادی در زندگی است . توجه به رنگ سفید لباس که از رنگهای بهشتیان است ،خیر رو برکت را به همراه دارد .

قطار ،کشتی ویا هر وسیله دیگر مسیری است که در زندگی پیش رو دارید . الله الذی سخر بکم البحر لتجری الفلک فیه بامره و لتبتغوا من فضله … .» (جاثیه۱۲)

«خداوند همان کسی است که دریا را مسخر شما کرد تا کشتیها به فرمانش در آن حرکت کنند و بتوانید از فضل او بهره گیری…»

توجه داشته باشید که ،فردی که لباس عروس به تن داشته نکته خواب شماست اگر مجرد باشند ان شاالله امرخیری در پیش دارند که با بررسی های لازم و دقت در جوانب امرخیر است و برکت و در این ازدواج گل رز قرمز نماد عشق واقعی است . رنگ قرمز هیجانی ناشی از محبت طرفین خواهد بود . و شما در این ارتباط و امر خیر دخیل خواهید بود .   

اما اگر فرد مورد نظر متأهل باشد ، علاوه بر محبتی که بین طرفین  وجود خواهد داشت ،رزق و روزی پربرکتی در پیش دارند که با وجود داشتن فرزند تکمیل میشود. گل میوه مشترک همسران هستند که با عشق به وجود می آید که فرزندان یا نعمت اند (پسر) و یا رحمتند (دختر) و برکت رزق و روزی در فرزندان است .

گاه لازم است برای کسب روزی سفر کرد ،در زندگی در مسیر درست و با مبدأ و مقصد صحیح گام بردارید تا نتیجه مطلوب حاصل شود . نگرانی عروس در پیدا کردن فردی به نظر می رسد که کمی سردرگمی و تردید در مسیر و یا انتخاب دارند .

همیشه تردید سبب استرس و نگرانی شده و در گرفتن تصمیم فرد را دچار خطا می کند . بررسی و دقت در انتخاب و داشتن منطق صحیح در آن کمک بسیاری در طول مسیر زندگی خواهد داشت .

توصیه می شود :

صدقه به شکرانه نعمات الهی و اینکه در مسیری که گام برمی دارید موفق وموردرضای خداوند واقع شوید . ان شاالله

در پناه خداوند باشید.    

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.